Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mag-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mag-moj vrt

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mag-moj vrt
    Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 17:23
Evo ovako danas izgleda-nadam se ne jos dugo jer je ovo strava i uzasLOL. S desne strane ce ici stol i stolice a s lijeve strane (tu gdje je sad mjesalicaBig%20smile) ce biti gredica


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 17:40
Mag super, bar ćemo pratiti sve od samog početka, a i ti češ se sam čuditi pustoši koja je bila kad sve bude uređeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 18:02
U stvari si u prednosti, jer počinješ ispočetka, napravi si plan, izaberi biljke i polako sadi.
Najgore ti je kad u vrtu već nešto raste, žao ti je to micati, onda dodaješ sve i svašta i na kraju puno lijepih biljčica, a cjelina nikakva (znam iz iskustva)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 18:03
bit ce to super kad sve bude gotovosmile99
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 18:27
Do jeseni nista, jer je sad sve prekriveno soderom-u jesen se stavljaju one kockice i tada ce se nasuti zemlja za biljke-do tada imam jos puno vremena-jedina mana ovog svega je to sto ce gredica biti u sjeni-pa cu morat na to pazit proi odabiru biljaka-vec sam u decori vidio vec slozenu gredicu kosta 430 kn
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 18:42
...ma ti si u dalmaciji šta ne? sjena po ljetu ti je super!! :)))
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 19:25
Zagreb LOLLOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:48
Mag nije bitno kako sada izgleda dvorište i vrt bitno je da ti imaš veliku volju to sadašnje stanje skupa sa svojim roditeljima izmjeniti. I zato glavu gore i nemoj se sramiti svoga sadašnjeg izgleda jer ćeš ove slike jednog dana gledati kao i ja svoje i biti ponosan što si svojim ručicama napravio malo čudo od dvorišta zasutog šuderom, letvama i koječim.
Pusa od "tete" Tije za dečka koji pokazuje da nije sva današnja mladež grozna i neradišna.smile78
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:51
Sve to stoji i hvala ti samo jedna ispravka nisu ručiceLOL. Da barem jesu jer me onda nebi zezali da imam duge prste pa kradem.Big%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:54
to su ipak ručice jer su nježne i vole cvijeće, a ne ručetine.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:55
A novi avatar ti je mrak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 21:43
HvalaWink. Pa znam po sebi da sve ljude raspoznajem po avataru i cesto mi se dgodi cim vidim macuhicu-baka, plisani medo-macak, barka-triša. E pa da se ljudi nebi bunili oko mog avatara (jer sam vidio da ima jos par ljudi s istim) uzeo sam jedan koji nitko nemaLOL.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 23:40
E trebo si picmoljka zna Triša gdje se nalazi taj avatar i blago ti se tek izgrađivaš vrt a ja nemam mijesta više nizašta 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 08:02

Magister, ako tema i "padne" negdje otraga, nema veze. Ti ju sa svakom fazom gradnje diži!

A kako kaže Otok imaš veliku prednost: počinješ ispočetka.I još jednu: imaš vremena slagati i preslagivati virtualno dok ne dođe vrijeme sijanja i sadnje.

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:13
Mr. V., lijepo, imaš vremena za planiranje, ovo ljeto češ vidjeti i kolika je sjena ustvari, pa izaberi ono čemu sjena ne smeta i uskoro češse čuditi kada pogledaš stare slike Thumbs%20Up.
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:18
Pa sjena bi trebala biti stvarno velika jer je nase dvoriste spojeno sa susjedovim (na lijevo je zidic) ali sve se vidi u nase dvoriste tako da je on posadio vinovu lozu a ja sam odlucio hortenziju-tako da ne vjerujem da ce biti pretjerano puno svjetla-ali ima lijeka i za to-ima puno lijepih biljaka koje nevole sunce
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 21:26
Danas sam napravio popis biljaka koje cu posaditi (trajnice)-ove su sigurne jedino sto se popis (nadam seSmile) mozda poveca.

Japanska šumarica
Perjanica
Japanska bujadika
Encijan
Iglica
Hosta
Koraljna zvončika
Perunika
Mala zimzelen
Ljubičica
Sedum sieboldi

Ako koga zanima bilo koja vrsta imam i slike
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 13:07
Magistre stvarno je opravdan ovaj tvoj naziv, bit će preljep tvoj vrt s obzirom na bilje koje si pomno odabrao, svaka čast!Thumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.