Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nudim-trazim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nudim-trazim

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
stubica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nudim-trazim
    Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 17:48
Imam 28 sjemenki kamelije- raste na sjeveru Italije u dvoristu moje mame, ne znam bas koja je vrsta ali, visoka je oko 3 i pol metra, dvije su, jedna kraj druge, crvena i bijela, tako da ne znam koja je boja, mama je samo pobrala plodove i donijela mi. Meni su izasle dvije, ali jos su male i tko zna kad ce cvasti.
 A molila bih reznicu ili sadnicu onog predivnog krumpirovog grma.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 22:03
evo javljam se za sjeme  , a već sam tražila kameliju ali se nitko nije javijo . i ja sam je prvi put vidjela u italiji  ali u tirolu - crvenu - i tada sam se zaljubila u nju. jedinije problem koliko se mora čekati da izraste iz sjemena  . mislim da je bolje uzeti mladicu. ali u nedostatku istih daj šta daš . hvala unapred smile143 
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 13:52
Ja imam sjemene kamelije koje je dosta dugo u zemlji i ne mrda a citala sam da je jako zahtjevna.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 15:41
Ako je od sjemenja šta ostalo, bilježim se sa štovanjem!!!smile79
Na vrh
dadoxxl View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadoxxl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 22:21
ako je ostalo sto od sjemena kamelija moze,zauzvrat nudim reznice solanuma ili da zazilim reznicu,hvala...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.