Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Toscana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Toscana

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Toscana
    Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 00:11
 
 Evo za sretnu Novu 2011 godinu poklanjam nekoliko sličica sa tamošnjeg dočeka i izleta:
 
Ferrara
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 01:16
Montecatini terme ( smještaj za vrijeme boravka u ovom gradu)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 05:33
Firenca
 Pogled sa Piazzalle Michelangelo
 
 
 
 
 
Katedrala Santa Maria del Fiore - Duomo
 
 
 
Giottov toranj i Battistero (krstionica)
 
 
 
Piazza Santa Croce
 
 
Piazze della Signoria
 
 
 
 
Casa di Dante
 
Palazzo Vecchio
 
Loggia dei Lanzi
 
Rezidencija Medici (Palazzo Pitti)
 
Ponte Vecchio (Stari Most)
 
 
 
 
Galerija  Uffizi
 
 
 Ljubavni lokoti
 
 
 
Još malo panorame
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 06:00
Toscana - Lucca
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 08:06
MiroK predivno. Spojili ste doček s izletom u prelijepu Toscanu
Hvala za ove slike. Osobno sam bila pradavno samo u Firenzi,ali ti si nam pokazala najznačajnije od svega.Opet moram reći ono što uvijek pomislim ili i napišm kod drugih: La bella Italia. Cijela zemlja je jedan spomenik!Toscana se posebno tu ističe!Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 09:15
Hvala Miro na prelijepim slikama Toscane. Čini mi se da smo bile na istom putovanju samo u različito vrijeme. Bila sam tu prije par godina....lijepo je podsjetiti se..............krasna je Toscana!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 13:19
Miro prekrasno, oduševljavaju me ti stari gradovi i njihova arhitektuira.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 14:12
prelijepe slike si nam pokazala, ja vjerujem da vam je bilo savešeno! meni kao velikom ljubitelju nakita za oko je zapeo izlog, jesi li šta sebi kupila!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 14:59

Prekrasno ste se proveli Thumbs%20Up

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 15:06
Predivne slike, stvarno se imalo što i posjetitiClap
Želim da ti cijela godina bude uzbudljiva i puna prekrasnih putovanjaHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 16:31
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Predivne slike, stvarno se imalo što i posjetitiClap
Želim da ti cijela godina bude uzbudljiva i puna prekrasnih putovanjaHug
 
Potpisujem smrckicu
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 16:48
baka, drago mi je da ti se sviđaju slike, mogle su biti malo vedrije ali je bilo i oblaka ili je sunce smetalo. A ovo si dobro rekla, slažem se: La bella Italia. Cijela zemlja je jedan spomenik!
bergenia, ti onda znaš kako je tamo i svaki detalj sa slike ti je prepoznatljiv. Kažu da je Toscanu treba posjetiti u proljeće, vjerujem da  je daleko ljepša ali Firenca je uvjek Firenca kao i drugi gradovi.
gospina trava , tamo zaista ima arhitekture, spomenika i vrijednosti u izobilju, samo treba vremena... Ovo je "blic" posjeta, vjerujem da ćemo se vratiti, nije tako daleko od Rijeke.
antonija , bilo je u spoju sa dočekom Nove godine predivno ali se treba vratiti i polako obilaziti gradove, što više toga vidjeti i tek tada reći da smo vidjeli Toscanu. Zadovoljna sam što smo je doživjeli ali zato nije bilo vremena na miru pogledati nakit ( zato nisam ništa ni kupila).
 
anči39 , hvala što si pogledala sličice, htjela sam tu ljepotu, barem djelomično podjeliti sa  vama koji je niste vidjeli.  Moram reći da je aranžman bio 1.990,00kn po osobi sa svime: hotel, polupansion, novogodišnja večera, vodič.  Novogodišnja večera je bila iznimno dobra, specijaliteti i čak 5 sljedova! Hrana je super a i atmosfera. Novi ljudi, nova poznanstva i raspon godina društva od 25 do 75 godina!
Preporuka svima!
 
smrcko , zaista je vrijedilo svake kune! A tvoja želja mi nije mogla biti ljepša Tongue
Već smišljam nešto novo i povoljno, naravno!
 
 
 
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 19:07
Prekrasne slike Toscane!!! Uživala sam.
 
Ne znam zašto ali Toscana (pored Irske) je moja " tiha patnja" i rekla sam da ću kad-tad otići i vidjeti sve te ljepote.
 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 18:25
Predivne slike, prelijepih mjesta, u kojima vjerujem da ste i te kako uživali.

Podsjetila si me na dane kad sam većinom tih mjesta i sama šetala i uživala u njihovim ljepotama.....

Nel takvih prekrasnih izleta bude što više.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 19:42
Hej ljepotice, evo i mene s tobom u Toscani! Predivne slike i fantastičan izbor, ma znala sam ja čim si otputovala, da ćeš nam dočarati svoje putovanje.
Sad me jedino zanima dali je ova gospon pitao za menesmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2011 u 23:43
Tek sam sada vidijela ovu zanimljivu temu. Koliko vidim Miro bilo ti je super, a i vrijeme vas je poslužilo...Sve ćeš nam ispričati u živo na idućoj kavici....Lijepa je Toscana , ali niste stigli puno toga obići, tako da ćeš morati ponoviti, a neće ti biti teško, zar ne? Firenza je posebna, Ferara je lijepa, Siena je jako zanimljiva, a Pisa  sa svojim kosim tornjem je čudesna....Montecatini terme jako lijepo izgledaju ovako u svečanom izdanju.To ti sve pišem jer sam sve to posjetila i bilo mi je predivno i rado sam se prisjetila tog lijepog izleta....smile213SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 02:37
Izgleda da mi je moon uskočila dok sam pisala pa je nisam spomenula, ispričavam se..
Ma sve ćemo to na kavici ponoviti, slike su tu da samo malo škicnete kako je to bilo... Moon, iskreno mi je žao što nisi mogla ići... A i drugi koje sam zvala... Jagoda se iznimno potrudila da u zadnji čas uskoči jedan mladi par umjesto naših prijatelja koji su bili bolesni pa nisu mogli ići.
Proljeće, zaista je lijepo tamo, evo Lora jako dobro pozna taj kraj i vjerujem da svih koje odu očara!
A vidi Triše koju je sliku izabrala za komentar LOL pa naravno da nisam mogla odoljeti Davidu Wink ( a kao da se ti nebi kraj njega poslikala?) Baš si vražjaSmile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 08:20
Pa sad, je l'Triša izabrala zbog tebe Miro ili zbog Davida!WinkLOL
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 13:30

To ćemo  čuti na kavici ( ako dođem a ako ne spomenite me i prokomentirajte Davida)Wink

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 21:04
Prokomentirat ćemo zajedno, doći ćeš. Do tada ima vremena da budeš dobro

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.