Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Magnolija grandiflora pomoć!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Magnolija grandiflora pomoć!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Hortico View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hortico Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Magnolija grandiflora pomoć!
    Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 17:01
Pozdrav svima!

Trebam pomoć u vezi bolesnog drveta.
Naime, radi se o Magnoliji grandiflori koja je kupljena i presađena prije 2 godine (bila je visoka 2 metra kad je presađivana) i od tada stalno problemi sa listom. Posađena je na otoku Pagu (jugozapadna strana, potpuno zaštićena od bure). Laik sam pa mi nemojte zamjeriti ako sam premalo informacija stavio...Zanima me što je to i kako bi se moglo liječiti? Unaprijed hvala na pomoći!

Evo slike
magnolija%202
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 20:55
nesto ne valja sa slikom
Na vrh
Hortico View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hortico Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 00:59
Ispričavam se što nisam brže reagirao, nisam imao pristup internetu, nadam se da će sad raditi:
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 18:57
Najbolje je, u ovakvom slučaju, sa oboljelim listom posjetit poljoprivrednu apoteku !!

Nažalost, sam nećeš uspijeti pomoći svojoj miljenici !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 18:19
Rekao bih da je to od bure,to je od soli.Nigdje na Pagu nema zaštite od bure,i u zavjetrinu pada sol.Vidio sam iste takve listove u Privlaci,u zavjetrini.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.