Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 109>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 15:41
predivni radovi,bravo!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 14:09
[QUOTE=mnataša1]još jedna božićna pergamena...


ovo je prekrasnoTongue
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 14:21
[QUOTE=mnataša1]strpljen, spašen.. uspjela sam i sama doći do svog linka...
hvala damama koje su mi odmah uskočile u pomoć...


sve ljepše od ljepšeg a tek sam na početku galerije!
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 16:29
Već me bole oči od silnog pregledavanja ove galerije. Tek sam na pedeset i nekoj stranici i moram stati. ali prije toga da ti kažem da sam oduševljena kućicama od das mase, slikama sa suncokretima, dječjim ogledalima, posudicom za bombone, podmetačima za čaše... i da ne nabrajam dalje. zaista si puna ideja i super ih realiziraš. najviše me fasciniraju ove slike koje tako dobro doradiš. jer zapravo je vrlo lako samo naljepiti salvetu, čak sam i sama to savladala, ali ovaj završetak mi baš ne ide, kad treba dobiti pozadinu u kojoj će se utopiti motiv. svaka čast!!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 12:15
drage moje, evo me opet u sedlu. dugo me nije bilo, nisam imala vremena za dekužap. no, sada sam se malo zbrojila sama sa sobom i vremenom, pa sam odmah napravila i dar za svatove, jer danas idem na svadbu kod prijateljice.
kako obožmava raditi škrinjice, a bila je pokoja na lageru da se napravi, odlučila sam srediti jednu u koju ću staviti novce za dar. kasnije će u nju moći stavljati svoje "đinđe".
obožava ljubičasto, pa eto  nastala je još jedna ljubičasta škrinjica...





Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 13:05
Navikla sam već da su ti radovi krasni, a ipak svaki put ponovno iznenadiš.
Krasan si poklon napravila!
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 13:25
smile39smile39smile39  eto šta mi radiš sa svakim svojim radom. preeeeediiivnoooo!!!!! posebno mi se sviđaju vitice oko ruža, koliko sam te upoznala - to je radila tvoja mirna ruka. skidam kapu smile211
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 18:54
I opet nesto predivno.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 19:29
smile39smile39kutijica je fantastična! svaka čast majstorice!smile211
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 19:34
da nisam ovako stara sigurno bi se udala samo da dobijem ovako krasan poklon, bravo
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 22:14
Nato,  Nato,  jednostavno si nenadmašiva! Fantastično!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 12:29
Od koga je i nije moglo biti nego savršeno!!
Prekrasan pitoricco, šablona, ma sve je prelijepo.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 14:07
Nato odgovori mi gdje si tako lijepu sablonu nabavila. Znam da ne mozes odmah odgovoriti od lumperaja, ali cekam.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:54
nije to šablona, sve je istrcano rukom i isključivo iz moje glave...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 22:07
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

nije to šablona, sve je istrcano rukom i isključivo iz moje glave...
 
čime iscrtavaš vitice (kontur pastom, lajnerima ili.....)?
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 11:39
Originalno poslano od člana Bi-Biljana Bi-Biljana napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

nije to šablona, sve je istrcano rukom i isključivo iz moje glave...
 
čime iscrtavaš vitice (kontur pastom, lajnerima ili.....)?


iscrtane su kontur pastom....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 14:06
ovih dana se malo zahuktavam i vraćam u sedlo definitivno. prijateljicina svadba prošla, i sada odmah prelazimo na babinje. ne,ne kod iste kolegice, fakat bi bilo malo prebrzo. babinje ima druga kolegica. zamolila me da nešto napravim za malenog ivana. naravno, u tradicionalno plavoj boji.... :D






Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 14:12
Prelijepo kao i uvijek.
Molim te, na čemu radiš ove pločice, daska, lesonit, špera ili nešto nepoznato?
 
Slova posebno rađena ili neko 3D sredstvo?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 14:14
slova posbeno rađen   rrramu,pa prelivena 3D medijem, na pločici napravljena na po iozoldd mosgumi pjene...
pločice su na lesonitu....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 14:36
možes li mi reci cime to oblozis kutiju iznutra i kako?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.