Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 119>
Korisnik
Poruka
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 09:50
I ja mislim na tebe draga Sarajka,toplo se nadam da će se snijeg čim prije otopiti i da bude što manje štete.       
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 15:09
Samo ti objavi popis stradalih biljaka. I skini više onaj sniježni znak raspoznavanja. 
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 15:17
Draga Sarajka,
sada kada ti mi dolazimo,okopniti ćemo ti mi sve to,svojom ljubavi i veseljem.
Pravo ti kažeš,daj Bože samo zdravlja,biti će biljakaClap
topli zagrljaj tebi ,tvom gosp.Zijadu i tvom vrtu!Hug
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 15:39
ma drage moje hvala vama na brizi,biljkica će biti  pored takvih divnih ljudi,a meni je najvažnije da  mi vi dođete i budete vesele i zadovoljne,puno vas sve volim i mislim na vas,milion pusica vam šaljemsmile79
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 15:58
Mila naša Sarajka, kako mi je žao vidjeti takve slike u polovici svibnja...  Jao,  jao!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 16:16
Obuzela me tuga gledajuć te snježne prizoresmile43
Glavu gore, sve će se nadoknadit,samo nek je zdravlja!!!
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 17:34

Uživala sam malo u prošlogodišnjim slikama dok se sa ovogodišnjih ne skine bjelina.
Sarajka, kako je, jel se snijeg konačno otopio? U kakvom su ti stanju biljčice?
Šaljem ti puno pozdrava i držim fige da ti se nije puno toga uništilo !
          smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 18:46
ajme jako vas je snijeg iznenadioConfused šteta.. ali valjda se brzo otopio, pa će se brzo oporaviti, nadajmo se
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 19:26
Ajme draga, pa ovo je grozno!
Držim palčeve da šteta ne bude prevelika Wink
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 20:13
sad nije nikako vrijeme za snijeg nego za sune, nadam se da nije prevelka šteta
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 20:16
ma dosta je polomljenog,a za smrzavanje ne vjerujem jer nisu bili minusi.sutra još očekujemo susnježicu,možda nas i zaobiđe,pa ću poslije toga vidjet štete

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 22:10
neka se samo brzo otopi i zagrije sunce
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 22:20
pa danas ga već nema sem gdje je duboka sjena,sa zebnjom čeka sutrašnji dan,hvala drage na posjeti i lijepim željamasmile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 22:21
Draga Sarajka, kod tebe snijeg, kod nas orkanska bura, stvarno mi je žao tvojih biljki, ali kako ti kažeš, biljke će se oporaviti. Žao mi je što neću sada moći doći, ali kako ono kažu nada umire posljednja, ja se nadam da ćemo se negdje i nekad upoznati. smile78
Danas sam slušala ovu meni dragu pjesmu i sjetila se tebe


 
život je more
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 20:34
Draga moja prijateljice tako mi je zao....u subotu idem za Sarajevo,piši mi u inbox kad stignes da ti ponesem koji cvjetic iz Mostara i da popijemo kavicu,pozzzic...i ne brini....obnovot ce se sve polako....Boze zdravljasmile78
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 20:54
Draga Lantana tako mi je žao što ne dolaziš,cvjećkice su opstale barem u korijenu,jesu dosta polomljene no  viša sila,nadam se da kad prođe sezona turista da ćeš mi doći u septembru i oktobru,hvala ti na posjeti i na pjesmi, vjerujem da će te ta ljubav prema Sarajevu natjerat da mi dođeš
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 20:58
magnolija hvala ti naposjeti,poslala sam pp
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:24
Kad sam vidjela snježne slike, nisam mogla vjerovat svojim očima. Drugačije je kad čujem vremenske izvještaje na TV, a čisto drugačije kad vidim u vrtu u čijem sam šarenilu neki dan uživala. Neka se to bijelo čudo brzo otopi, a biljčice još brže oporave pa da svi s tobom opet uživamo u lijepom vrtu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:37
hvala anabistrice,snijeg se otopio ali nanio je veliku štetu,polomio dosta voćkica,po vrtu tako tako ali moje cvijeće i ruže su baš nastradale,tješim se da barem nije uništio korijenje,inaće ove godine sva vegetacija je kasno krenula te baš kada su grančice mlade i krhke je pao,što je najtužnije i ujutro najavljuju susnježicu
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 12:01
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us
Jasno mi je koliko štete snijeg može donijeti u ovo doba, ali svejedno su slike prelijepe! Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.