Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 165>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 14:28
malo noćnih slikica....flavia još uvijek je bijel smile78






















Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 15:53
Prekrasno ti je sve Bromi, a Acidantera mi se posebno dopada. Nisam još vidio taj cvjetak
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 16:51
Ljepotica je ta bijela mirisna acidantera! I burgmasije su mi zamirisale do sim Smile.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 17:36
Predivne noćne slike!Mogu da zamislim miris hoste i brugmansija!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 20:29
Prekrasno,do mene je sve zamirisaloTongue
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 20:41
Lijepo.
Na proljeće i ja idem u izradu mini jezerca (pošto imam novu kadu koja je napuknuta, a vele da se da zakrpati). Biti ću slobodna pitati za svajet kad to bude aktualno.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 21:41
Koja ljepotica ,što joj radiš da je prekrasnaaaaaaaaaaaaaaa,a trubice su za 10+
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 22:59
Svaki put kad dođem k tebi u vrt zapanji me raskoš boja, ma prekrasno ti je cvijeće, vidi se da ga uzgajaš s ogromnom pažnjom i ljubavlju, ali ovaj puta izdvojit ću ove žute burgmansije, ostadoh bez teksta...Ja ne znam zašto one neće kod mene rasti Cry... Pozdrav.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 09:06
moram vam pokazati hibija močvarca jutos me je jako obradovao.....hana smile78

















Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 09:25
nocne slike su super,al ovaj mocvarac me obara s nogu,ocaravajuci je
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 09:44
Opa, ti hibiskusi izgledaju jako ogromno!!!Thumbs%20Up
Vidim dati acidanthera jako lijepo cvjeta.....i kod mene je cvjetala nekoliko godina .....ali nema je više! Valjda je osjetljiva na zimu, nisam ju dovoljno zaštotoila i nije više cvjetala! Nema veze, uživat ću u tvojoj!
Zaista se kod tebe nađu prekrasni primjerci cvijeća!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 09:50
Bromi, krasne vrtne slike, predivan močvarko, ali oni crveni ljetni amarilisi su preslatki.
lijepi pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 09:53

Bromi, dnevne, noćne, sve su slike očaravajuće.Clap

Ni ne mogu popamtiti ime svakog cvijeta koji mi se svidio.

Ali hibić močvarac... kad sam rukama otprilike označila koliki je cvijet... skoro sam pala sa stolca!Big%20smileLOL

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:29
Bromi, kod tebe uvijek nešto novo, lijepo, rascvjetano Clap, ovaj put između toliko ljepotana biram vaj cvijet

život je more
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 17:22
Močvarac ti je prekrasan, što više preko preko krasan... i njega spremaš preko zime u kuću ili...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 22:53
Pozdrav! Ja malo šećem po tuđim vrtekima i uživam. Nadam se da ću uskoro moći pokazati i svoje skromne biljčice. Kod tebe je sve predivno, puno boja i oblika.... smile141 Zanima me da li burgmansija mora preko zime biti na svijetlom i toplom ili može preživjeti i u podrumu s mrvicom svjetla? Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 08:29
gioiaa hvala na posjeti i lijepim komentarima

bergenija za acidantheru sam pročitala da se mora spremati preko zime na 15 stupnjeva inaće izostaje cvijetanje dok gladiole mogu prezimiti i na puno manjoj pa čak i podnose minuse

lantana hvala na pohvalama volim novo cvijeće ..volim sve cvijeće

mimi 45 za močvarca kažu da može prezimiti vani i ove godine sam posadila jednog u zemlju da se sama uvjerim bilo bi mi jako drago da eksperiment uspije jer imam jako puno za spremati u kuću

sunceeee hvala na pohvalama...burgmansija može prezimiti u podrumu i ja moje velike tamo  spremam sa tim što im obrežem grane koje zatim stavim u veliku staklenu bocu sa vodom da mi se ožile za dogodine jednostavno je i praktično jer ne zauzimaju puno mjesta....one koje ostaju u teglama mogu biti na toplijem i svjetlom mjestu gdje ne prestaju cvijetati cijelu zimu..
svima šaljem veliki pozdrav smile79



evo još malo i roza hibija...cvijet nije ništa manji




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 08:56
imam sve vecu zelju nabavit ga,divan je
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 09:03
bijeli je odcvijetao ali evo jedne slikice da vas podsjetim kako je i on lijep...teško je odlučit koji je najljepši


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 10:33
Na ovo sam jakooooo ljubomornasmiley2381.gif, a zašto moja ima samo dva cvijeta visoka 2 metra ?



Da i sve je prekokrasnosmile99
Da i razotkrivam novu ljubav, to su hibići
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.