Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 243>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 23:23
NIho-= štriga, coprnica, vještica, tužibaba
 
Je, je, Triša, priznajem, istina jesmile76
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 23:27
evo upravo pregledala novosti, sve ti cvate ko da je proljeće.......pa ti si pravi majstorClapClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 08:44
Prekrasno, još uvijek imaš svašta za pokazati..a bugica..ma nemam rijeći
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:07
Sve ste mi bile u dvorištu , onda znači da ste vidjele i ostalo, pa još koješta cvjeta, a ricinusi rastu u vis ko ludi.
 
Sarice, riješit ćemo mi te slikice, to ti se Niho ruga, a pitaj je tko njoj stavlja slike.smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:10
Pa sigurno ti mora da si i u tome imala svoje prstiće.
Meni stavlja moja lijepa snaha. Već imam dogovoren termin za obuku kad zahladi.Wink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:27
smile156......... A jeste lude . A triša tebi stavlja tmsmile96  meni niko  mogu sad sama-------- kopi ---zalijepi-------- i cvijeće je tusmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:37
Uh, uh, Triša, kakav je to bezobrazluk sa anemonama, pa ne mogu tvoje biti ljepše od mojih...Wink... a iz istog su "legla".
Ovo je užas, najprije odem kod Nihe i vidim "moje" kaktuse duplo ljepše nego što su kod mene sad kod Triše anemone.... što je sljedeće Wink..... idem sad kod Lantane...idem se diviti njenom "autohtonom" cvijeću.... ovdje kod vas dvije kao da sam u svom vrtu....smile96
 
Triša, MM sutra slavi rođendan, neću mu ni pokazat ovu tvoju bugicu, jer bi mu ju morala kupiti a još uvijek sanja o njoj, čak joj je našao i mjesto Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 10:08
nisam se bas nasetala u tvom vrtu(to ostavljam za 'jednog dana'),ali videla sam sto trenutno krasi tvoj vrt
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 10:45
Šta krasi sve moje i korijenkino i nama se treba zahvalitismile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:25
kod Triške veselo i rascvjetano kao i uvijek, a anemone se stvarno ističu smile39 ovo postaje mali botanički vrtek Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 16:41
Korijenko, Kontesa, gioaa, samo da znate Niho i sara u u moje dvorište došle vidjeti kako se stavljaju slike na forumsmile96.
Korijenko, znam da imaš još jednu boju anemona, prema tome valjda znaš tko je prvi na redu, vidi kako ih mazim i pazim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 17:42
E sad si ga baš zaćerala -tebi da nije tm ti ne bi znala ni staviti cvijetak na forum---------i da gledam tvoj bućkuriš -ma daj bolansmile159
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 12:58
Uistinu prekrasne cvjećke, ove nam je godine jesen predivna - to se na cvijeću i vidi. Moj favorit ovog su puta anemonice!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 13:07
Anaida i moj su, zato ih stalno slikam, stvarno su posebne, jako su interesante jer kad otpadnu latice cvijća, ostaje mala žuta ja bih rekla bućica (kuglica veličine graška, koju pustim jer je dekorativna. No bojim se da to ide sjeme, pa da mi ne prestane cvjetati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 13:12
Možda da probaš na jednom grmiću otrgnuti tu "bućicu" a na drugom ne - tako ćeš odmah vidjeti da li se u cvatu osjeti da cvjetaju manje ili ne. I ja sam nastojala ove godine otrgnuti na cvijeću čim više ocvalih cvjetova i pokazalo se kao pun pogodak. Naravno, ne stignemo sve otrgnuti, ali recimo mojim je dalijetama i ostićima to uistinu odgovaralo.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 19:38
Trisa, ljeto na zalazu, al tvoj vrt kao da pocinje proljece.. Evo ja setam po jos jednom prekrasnom vrtu, i da znas stalno te spominjemo!! Puno pozdrava, a detalje ces vidjeti u jednoj posebnoj temi;)
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 20:19
Trisa,veceras dok sam cekala da mi pizza bude gotova...gledam momka kako iznosi povece kutije od stiropola(u njima drze sir)..i nesto kontam...a da se uzmu te iste kutije,nisu previse duboke,i da se u njih poredaju kaktusi i da kupim samo staklo koje bi stavila preko kao poklopac(imaju one svoj poklopac ali je i on stiropolaTongue)...stiropol bi im odrzavao toplinu a imali bi dovoljno i svjetlosti...?! Sta mislis na ovo?? SmileWink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 09:18
Znam da nisi baš  najbolje ali hajde da vidim kako si postavila oto cvijeće  tamo gdje si rekla . Jednostavno da se pokreneš jer moraš- nesmiješ statismile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 09:44
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Trisa,veceras dok sam cekala da mi pizza bude gotova...gledam momka kako iznosi povece kutije od stiropola(u njima drze sir)..i nesto kontam...a da se uzmu te iste kutije,nisu previse duboke,i da se u njih poredaju kaktusi i da kupim samo staklo koje bi stavila preko kao poklopac(imaju one svoj poklopac ali je i on stiropolaTongue)...stiropol bi im odrzavao toplinu a imali bi dovoljno i svjetlosti...?! Sta mislis na ovo?? SmileWink
 
Mislim da bi to bilo super, jer stiropor je odlična izolacija, a staklo za svjetlo, samo je pitanje dali im je to dovoljno. Kod mene sigurno je, sad pripremam nešto slično pa ću staviti slikice da vidiš kako izgledaju moji "staklenici".
 
 
Niho, hvala, slikice spremam - bit će ovih dana.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 09:44
Hoće triška poslikati, hoće. Malo vremena a ni klimatsko vrijeme nije baš naklonjeno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.