Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 06:24

Anaida u pravu si, svako jutro neki novi užitak! LOL

hoya ja ih prvi put vidim u živo a tek tako se u njima može uživati, prelijepe su! LOL
 
bako i moj je bio u hladu, a ovog proljeća sam stegla srce i iščupala 7 trsova loze kako bi ostale biljke u žardinjeri dobile dovoljno sunca. Jorgovan je odmah krenuo! LOL
 
gospina travo hvala ti na posjeti Hug
 
Fany baš ti hvala na identifikaciji, a ja ću sada čekati da se cvjetovi pretvore u dukate!! LOL
 
bigić draga ja još čekam da po tu dozu dođeš uživo! Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 09:21
hejj lijepo je kod tebe i cvijetno..a one ljubičice mislim da znam od kud se šire Wink jer njih kad jednom posadiš šire se jako brzoooo
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 00:47
sakupilo se toliko toga za pogledati, pa ponegdje kasnim, ali se zato nauživam svake procvale biljke

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 00:51
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ovom cvijetu ne znam ime, a nalazim ga po cijelom vrtu, ovaj primjerak je viši od pola metra Very%20Happy

KOD mene se zove jednostavno DUKAT imam ih i ja
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 04:44
bromi vidim da se šire, jedino mi nije jasno kako dođu iz prednjeg vrta u stražnji?? Shocked
 
Lora svatko od nas propusti vidjeti toliko toga, puno je vrtova Disapprove
 
toni hvala ti, imat ću puno dukata kad ocvatu jer se zbilja brzo širi! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 05:41
Misty, najljepši dio sezone rascvjetanog dvorišta kod mene prolazi. Sudeći prema pupoljcima koje viđam kod tebe - raskoš nas tek očekuje.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 13:27
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ajuga se širi i cvjeta Smile 

SmileOva biljka je za mene nepoznanica,a vidim je često i u drugim vrtovima.Reci mi molim te kako se razmnožava i dali je u sjeni ili na sunčanom i jeli zahtjevna u uzgoju.Predivna je i u listu i u cvitusmile64
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:07

hoya na kontinentu se sije i sadi malo kasnije, pa sve kasnije i cvjeta, a ja zbilja tek očekujem proljetno cvjetanje

Mira na toj slici sve je ispalo preblijedo, ljepota ajuge je baš u nepredvidljivim šarama njenog lišća, a cvijet joj je (i ja sam ga tek ovog proljeća vidjela prvi put!) prekrasne tamno ljubičaste boje. Ja sam je dobila od Anaide i rado ću je podijeliti s tobom. Iako je slika jako loša sigurno vidiš one crvenkaste duge grančice na njoj? Tako se ona širi jer je zapravo prekrivačica tla. Nije nimalo zahtijevna! Ali mislim da treba prestati cvjetati prije nego ti pošaljem komadić da bi se mogla primiti. Disapprove

Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:17
sve mirise na proljeceSmile...smile113
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:34
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

sve mirise na proljeceSmile...smile113
Da! A proljeće se najljepše doživi u vrtu gio, to sam tek nedavno saznala Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:36
Moji se dukati šire posvuda, izgledaju predobro, šteta da ih ne priznaju kao prave, dukate mislim Wink
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:37
Ovo je neko "obično" poljsko cvijeće, visoko skoro metar i bilo mi je žao čupati ga dok je izgledalo samo kao korov. Dobro da nisam jer zbilja krasno izgleda! Very%20Happy
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:38
Za sada izgleda skromno, ali me beskrajno razveselila moja prva nevica! Hvala ti Lantana draga! Very%20Happy
 


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:39
Ove godine nisam sijala suncokrete, bili su zbilja ogromni a ja sam željela ostaviti prostora ružama. No posijale su ih ptičice koje su se gostile njihovim sjemenjem! Ima ih svuda, čini se da ih se ne možeš riješiti kad ih jednom posiješ! Mnoge sam počupala da mi ne uguše ruže, a ostalo ih je barem tridesetak! Rolling%20Eyes

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 08:40

U dvorištu, u onim okruglim žardinjerama i ove će godine carovati hoste. Raskošne su čak i bez svojih prelijepih, mirisnih cvjetova! LOL

Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 09:38
Prekrasna hosta.
Uživaj u dukatima, lijepi su i sda dok imaju cvijet, a i kasnije kad nastanu dukati.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:10
Drago mi je da je nevica u tvom vrtu,sićam se da si rekla da si i za nju emotivno vezana,hosta se sa svojim lišćem podigla u punom sjaju,a vidim da će biti"straže"u tvom vrtu u velikom broju,a bome i ptićica,pa nema ništa lipše od toga,zar ne?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:32
dukatiThumbs%20Up najbolje je kad te iznenade, ja moje nikako dočekatWink
..moraš priznati da korovi bolje uspijevaju u ovim krajevima nego u DalmacijiLOL
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:38

Super je kod tebe Misty! Hoste su krasne, ja imam jednu ali ajdna nesto kilavi...

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 04:38
Otok hoste su mi zbilja prekrasne, nisu moja zasluga već su bile u dvorištu kad sam kupila kuću, ali pazim ih i mazim, čuvam od puževa, toliko radosti mi donesu svaku godinu! LOL
 
Miro nevicu pamtim iz djetinjstva, bila je omiljeni cvijet moje pok. majke. A suncokreti, duša me boli, ali morat ću počupati još neke Unhappy
 
Mari ovih nije ni bilo prošle godine, tko zna koliko im je sjeme već u zemlji? Shocked
 
maso ove moje su toliko ogromne, a rastu iz sasvim plitkih žardinjera da ni sama ne znam čime se hrane! Čak ih ne prihranjujem ničim, jedino ih obilato zalijevam Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.