Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje biljcice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje biljcice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 104>
Korisnik
Poruka
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 00:03
Vrt ti je predivan!smile162
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 00:22
Stefi, draga, koja eksplozija boja kod tebe! Pasiflora... ah, nemam riječi!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 09:24
Jesu li ovo ponovo počeli cvjetati karanfilići? smile39


Time is something you can never get back..
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 11:08
Jao kad vidim onu lozicu srce mi zatitra!!!!!!!Smile Predivnog cvijeća tu ima! Jel onaj veliki crveni cvijet hibiskus??? Predivan mi je!!!smile78
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 14:34
Stefi predivno ti je cvićesmile57Vidim da ti je cosmos počeo cvitati,a tu je i crvena hortenzija,a i puno drugoga predivnog cvićasmile64
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 17:24
draga moja vrt ti je predivan cvijeće lijepo njegovano i rascvjetan, ruže klementisi lale .kosmos. bugica i neznam šta sve da ne nabrajam super je sve .šetnja kroz tvoj vrt opušta i uživam gledati slike tvojih biljaka a tek ukrasne trave i jezerce sve je supersmile57
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 21:45
Stefi draga, ja ovako šepava danas raspalila šetnju tvojim dvorištem smile214, zastala kod svakog cvijeta, grmića i samo smile227 ovo mi je lijepo, pa i ovo, ma sve je prepreprelijepo.Naravno kod nekog sam se malo duže zadržala, recimo onaj "crni" pakujac, ponovit ću Ivnine rijeći... nadam se das i skupila sjeme Wink kao i od bijele nigele. Onaj prekrasni grm što grli tvoju princezu, mislim da si napisala da se rumenka zove, jel to trajnica?, ako je smile143jedan korijenčić. Nad hibićem boje breskve sam slinila, ali sa crvenim si me dotukla smile182. I kod ogrozda sam se malo zadržala, malo "brke omastila" LOL, uh njega si želim, samo neznam gdje da ga posadim, možda kako veli Triša MM na glavu smile96.
Repara u novom izdanju je ideja ne za 5 nego za 10+ Clap.
I da ne zaboravim surfinije, fuksije, dalijice... ma mogla bih do sutra nabrajati i opet bih nešto zboravila pohvaliti... zato pohvala za, kako se to kaže, ukupan dojam i trud  smile141.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:03
E stvarno je prekrasan ja ga nemam a vidim moja ga zaova nabavila .što znaći dok s eona gdje odmakne morače biti moj -bar 1 pelcer -prekrasan je
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 08:27
Joooj hvala vam svima. janette nadam se da će biti prilike za još koji susret..

Misty karanfili sad kreću po drugi put cvjetati..
Springy nadam se da će se i tvoja uspješno primiti i vjeruj na godinu će ti več biti ogromna..
Kat.rea za rumenku nema problema ima je dosta tako da čuvam za tebe trajnica je i dosta se širi.., od pakujca moram danas pokupit sjeme..

Još jednom hvala svima na posjeti
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 08:32
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:



Misty karanfili sad kreću po drugi put cvjetati..
Idem odmah još pažljivije podrezati moje, možda će i oni htjeti cvjetati ponovo? Disapprove
Time is something you can never get back..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 08:28
Hej Stefi, ajde da se konačno i ja oglasim Embarrassed, dosta toga moram nadoknaditi Smile...Kod tebe je u stvari sve standardno, hoću reći prelijepo Clap ali ipak moram izdvojiti hibija, ejjjjjjjj prepredivan je smile39!!!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 23:11
Hibić je najljepši od sve ljepote
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:20
Draga Stefkaja, samo da izvjestim, moja-tvoja lozica se primila i već pušta mladice! Jedva čekam da vidim kako će izgledati sljedeće godine! Hvala još jednom!!!!!!!!!smile78
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:45
Hvala svima koji ste mi bili u posjeti...springy baš mi je drago da se lozica uspješno primila..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 00:02
kako je kod tebe sve nabujalo od zadnji put, sad vidim što ću fektati za slijedeći sustret (pasifloru)
prekrasan ti je hibiskus, kozja krv, hortenzije, ma kako velik grm lavandee, kad si ga sadila, jel opstao po zimi vani













Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 20:57
Štefi, vrt ti je predivanClapClapClap.
lijepi pozdrav
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 17:33



Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 17:33



Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 17:34



Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 17:35



Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.