Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 16:57
Sve je prekrasno,svaka čast na idejama i trudu.Lavanda je krasna i ja je jako volim. Moja je sad isto sva u cvatu i krasno miriše
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:39
Anaida sve je prekrasno, ali cotinus me stvarno zainteresirao i mislim da je to jedna od biljaka koje će imati mjesto u mojem vrtu. volim te čudne biljke...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:39
I ja volim lavandu, krasna mi je kombinacija sivkastog lišća , ljubičastog cvijeta i predivnog mirisa.

Salix i cotinus su prekrasni.
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 22:19
Cotinus preprediiivaaan,Salix ipak na I mestu
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 22:37

Oprosti ,al moram prvo lijepo pozdraviti niho u tvom dvorištu.

 
A sada lijep pozdrav tebi Anaida i TM.
Sve je prelijepo na svome mjestu kao i uvijek .
Ti bi mogla iznajmljivati svoj vrt da se turisti odmore u njemu i napune baterija .
Mogla bih se i ja predbilježiti .
 
 
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 22:57
Mura je prekrasna rijeka, ali privlači gromove
a međimurska lavanda lijepa kao da je u Primorju rasla, a jel tako i miriši
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 07:53
Uz toliko lijepog teško je nešto izdvajati u tvom vrtu, ali ovo moram, iz dva razloga! Prvi jer je kombinacija iz snova, a drugi razlog je zapravo pitanje, je li moguće da to preživi kontinentalnu klimu???


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 10:36
Meni je tvoj vrt uvijek za divljenje,ali cotinus i salix su napravili predivnu čipkusmile64a reci mi molim te dali kameleon postoji u dvije varijante,jačih i slabije istaknutih boja,mene je oduševio,želim ga nabaviti ali mi se sviđa baš radi toga što ima lipe prošaranosti i draži mi je kada ga vidim šarenijegSmile
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 10:50
preljepo da bih išta izdvajala smile169
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 11:41
Tija - lijepo te pozdravljam, hvala na pohvali. Da, kod nas ti je neku noć baš jako, jako grmilo i sijevalo i nije bilo ugodno. A kiša je i jutros pljuštala, dok sada oblaci "vise" nad Kotor...
  
Mali Kaktus - istina, izgleda da je Mura privukla nevrijeme. Zaista je kod mene bilo glasno i zastrašujuće, ja sam samo kilometar, dva do Mure. Hvala ti na identifikaciji biljkice i Smrčkica veli da je to Pillea.
 
Ret.Sara - Sarice, cure misle da je to jedna vrsta pilee, a i ja ti tako mislim.. Hvala ti na lijepim riječima i danas se vidimooo!
 
Ivna - Ivnice moja, puno sličnosti... Zato smo se i na ovom divnom forumu našle. Cotinus je zaista lije, ali i tvoj je slični grmić meni prekrasan. Jedino cotinus nema trnje, pa mu je to (za mene) prednost!
 
Josipa - lukić je super, zar ne? Ne znam da li je to alium shubertii, ali istina je da takve čuperke ima.. Slikat ću ga kad procvate, možda ga tada prepoznamo. Ja taj svoj nisam kupovala već ga samo presadila s livade. Ovaj s većim glavama sam kupila.
 
Niho - e, moja draga Niho!! Uvijek me veseli kad dođeš i hvala ti na pohvali i meni i našoj dragoj Anči.
 
Rose - veseli me što si me i ti posjetila, te hvala na lijepim riječima.
 
Anastazija - mnogima se sviđa lavanda, baš mi je drago da i tvoja cvate i veseli te! Dođi mi opet!
 
Medvjed - vidim, cotinus je mnogima drag. Istina, neobično je to drvce
i svakako ga preporučam. Hvala ti na lijepim mislima!
 
Otok - baš me raduje da si nam opet tu! Znam, samo dan, dva te nije bilo - ali ipak me više raduje dok te "vidim" na forumu. Hvala na pohvalama cotinosu, salixu, lavandici..
 
Gioiaa - znam, draga, da je salix tvoja ljubav. Uvijk kad ga slikam na tebe pomislim!
 
Anči - ti znaš da si uvijek dobrodošla na odmor u moj vrtić, pa samo krenite prema nama!!
 
Mari - istina, Mura je posebna rijeka... Snažna, duboka, nekako nije kao Drava. Drava je domaća, naša, na Dravi se kupamo, nekako je pitoma i omiljenija u mojem kraju. A Mura... Mura je duuuboka, mutna, puni smo strahopoštovanja prema njoj. Ima jedna pjesma, jako tužna... "Mura, Mura, globoka si voda ti. Mura, Mura globoka si voda ti, ka si razdružila naše ljubavi..."
 
Misty - da, prezimila je lavanda i ovih -20 ove zime. Ali nekoliko (3) mi ih je ipak otišlo, i morala sam ih proljetos ponovno posaditi. Predivno miriši, sad su leptirići, pčelice, ose i mnoštvo drugih kukaca i životinjica oko i na njoj. A metvica preko zime propadne, no u proljeće opet bukne i širi se jako podzemnim vriježama.
 
Mira - draga Miro, kameleon je i meni jako lijep jer je tako šaren. Mislim da nema više vrsta, tj. ovaj moj je sav jednak ali već sada je u toj šarolikosti jako različit. Imam ga prvu godinu pa ti ne znam još puno o njemu ali je zaista lijep.
 
Bromelija - hvala ta na posjeti i pohvali, opet mi dođi!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 11:46
Draga Anaida upravo sam doznala da je do sunca,ako je više izložen suncu,onda je šareniji,eh pravi je kameleonWink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 12:26
Miro, onda će moj biti šaren, ima dosta sunca tu u kamenjaru uz lavande!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 22:05
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 22:10
Tvoj sam vrt obišla pred spavanje, onako da usnem sa blaženim smiješkom. Čuvaj mi Fifija - ja znam što znači strah od grmljavine!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 22:46
Evo i mene opet u šetnji tvojim vrtom sa Winnijem (moj pesek) pod nogama jer vani munje svijetle sa svih strana! Dobra stvar je jedino to kaj opet neću morati zalijevati vrt. Tvoj vrt me svaki puta ponovo oduševi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 23:36
Kad vidim vaše lavande tek tad vidim di je moj vrt, kod mene su još mali listići.

Prekrasne biljčiceClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:25
Gioiaa - uvijek si mi dobrodošla, draga moja!
 
Anastazija, Hoya - cure moje, kod mene i jučer opet nevrijeme.. Fifić je jedva dočekao da dođem s špancir kave, odmah smo se ušuškali unutra u kuću i zaboravili grmljavinu, sijevanje i pljusak vani..
 
Smrčko - hvala na posjeti i dođi mi opet!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:58
Samo nekoliko (oblačnih) slikica..
 
Prekrasna mi je ova nježna boja grahorice. Grahoricu prvi put imam ove godine.
 
 
 
Radovi u tijeku. Peremo kamenčiće, mijenjamo podlogu jer nam je korov postojeću podlogu počeo probijati. A i Fifi štalno razbacuje crvenu koru po kamenčićima pa ćemo to nekako probati malo jače odvojiti ovom preprekom od željeza, zaobljenom.
 
 
 
Darak Malog kaktusića (i nekoliko sukulenata Shashinih koje nam je donijela na špancir kavu sam ja još upiknula) za moj kamenjar. Kaktusić je to tako lijepo napikala u ovu posudu da ću, za sada, taj darak baš tako ostaviti a dok se razrastu onda ću malo po malo seliti u kamenjar!!
 
 
Udomaćili su se predivno i darovi naše Anči 39.
 
 
I još samo slikica mojih tegli na ogradi.. S koprivama, lobelijama, rutom, majčinom dušicom i dragoljubom.
 
 
To je sve za danas od mene! Pusa svima koliko vas ima!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 12:33
krasno, kao i uvijek, lijepe koprive imaš...
lijepi pozdrav
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:18
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.