Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 10:10
leona poduči mene neuku.
žuta lijepotica je šta.
na gornjoj slici izgleda kao dalija,a na donjoj grmić kao ruža
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 11:16
Draga Leona, prošetala sam tvojim prekrasnim vrtom, sve ti je tako lijepo, kot tebe kao da se sprema proljeće, sve cvijetno, oduševljena sam.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 12:03
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

leona poduči mene neuku.
žuta lijepotica je šta.

na gornjoj slici izgleda kao dalija,a na donjoj grmić kao ruža
hajdemo pogađati, ja kažem da je krizantema.
ajamu je vjerojatno začudilo što si napisala da cvjeta od proljeća i mjenja boju, ali to kod tebe i nije neko čudo!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:52
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

i dok nisam vidjela poruku uz brugmansiju, htjela sam poručiti dadinici nek zna, da na godinu neće imati najljepšu žutu damu na forumu!

ljetni šeboj je prekrasan, a žutoj ljepotici ne treba frizer kada ona ima svemoguću ruku koja ju boja i frizira!
leona

LOL LOL LOL ma vidis da je ljubomorna pa cutiWink,hvala ti daraga Slavujce na poseti i saljivom komentaru.smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:55
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

leona poduči mene neuku.
žuta lijepotica je šta.
na gornjoj slici izgleda kao dalija,a na donjoj grmić kao ruža


LOL Ajama draga,to je sitna hrizantema koja cveta preko cele godine,u prolece je sasvim zuta i sitnija,u leto je purpurna,u jesen evo kako izgleda i sad je najkrupnija,a i grmic je ona.LOLHug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:57
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Leona, prošetala sam tvojim prekrasnim vrtom, sve ti je tako lijepo, kot tebe kao da se sprema proljeće, sve cvijetno, oduševljena sam.smile79


Smilic smile79,bas me raspolozi tvoja poseta,a komentar jel treba komentarisatiLOL?
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 13:59
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

leona poduči mene neuku.
žuta lijepotica je šta.

na gornjoj slici izgleda kao dalija,a na donjoj grmić kao ruža
hajdemo pogađati, ja kažem da je krizantema.
ajamu je vjerojatno začudilo što si napisala da cvjeta od proljeća i mjenja boju, ali to kod tebe i nije neko čudo!


Bas sam se zacudila sto si ti pogodila LOLWink,naravno da je krizantema,vec sam gore napisala.Hug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 14:02
Ruže lijepe kao u maju, a brugica prava ljepotica!!!!Kako si uspjela natjerati šeboj da sad procvijeta??? Mislim da ipak imaš čarobni štap Wink, ne da mislim, ubjeđena sam u to LOL
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 14:45
mislim da ona to smile105i smile103.krizantema koja cvate od proljeća pa još izgleda kao dalija. svaka čast našoj vrednici
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 20:31
Dašta sam nego ljubomorna! A toliko sam se napatila dok sam mojoj brugmansiji objasnila kako treba da cvjeta....smile96
I potpisujem Tikvić i Ajamu! Nisu tu čista posla, sigurna sam!LOLLOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 22:19
ajoj,sve je tako rascvjetano I veselo (kao I ekipa ovdje) da je bio gust pregledati ove zadnje slicice (a i komentare)smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:06
Cekaj samo Dadinice dok sutra belu postavim bas je kao suncobran
ima da dodjes za pelcer...
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:09
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Ruže lijepe kao u maju, a brugica prava ljepotica!!!!Kako si uspjela natjerati šeboj da sad procvijeta??? Mislim da ipak imaš čarobni štap Wink, ne da mislim, ubjeđena sam u to LOL


Draga moja hvala,seboj cveta od letos i nekad i zimi ostane sa cveticima ,nego sad podivljao odgovara mu ovo vreme,a jos po basti gde sam bacila seme nikao svuda...
za stapicLOL..ma nemam samo znam ciribuciriba...
sad ce Dadinica da moli za recept od ciribuLOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:12
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

mislim da ona to smile105i smile103.krizantema koja cvate od proljeća pa još izgleda kao dalija. svaka čast našoj vrednici



ma nije ona tako velika nego ja slikala iz blizine,e bas se ismeja ,hvala ti smeh je zdrav...
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:13
Neću da molim za recept!
Ja ću tebe smile103, pa ćeš recept dati sama! 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 23:35
Samo malo zavirujem da vidim ljepotu jeseni u tvome vrtu.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 09:46
[QUOTE=aralija]Draga, koliko čujem i pratim jesen debelo stigla na kontinent, ali ove preljepe sličice grijat će te cijelu zimu, kao i nas koji posjećujemo tvoje predivne stranice,jednom sam napisala ljubav se ljubavlju vraća, a to je kod tebe to je očito i zato uživaj u ljepoti koju si stvorila,

Šetam tvojom temom, gledam predivne slike još divnijeg cvijeća, i mislim si, kako pohvaliti vlasnicu ovog posebnog vrta, da riječi ne budu prevelike a da ne bude ni najgluplja rečenica koju nalazimo u  temama: "sve ti je lijepo ili sve ti je divno " !  I tražeči riječi naiđem na aralijin post ! Sve što sam htjela napisati, napisala je aralija u ova 3 reda !!

Voljela bih da sam ti bila redovan posjetitelj, ali eto nisam, i to mi je žao !!  Divno je pratiti s koliko ljubavi ti brineš o cviječu i zato si tako cvjetno nagrađena !!  Više ću boraviti u tvome vrtu jer tvoj vrt to zaslužuje !!LOL



Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 20:31
Slažem se da ti je cvijeće van tako,da ne hvalim previše najbolje da se preselim kod tebe na neko vrijeme i uživam ,ma ne brini da ti ne bude dosadno samnom ja ću povest i Ziju
smile213
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 20:45
Draga Leona31,sve ti je prekrasno i male krizantemice,burgmansije, ruze a sta god koristila,ciribuciriba ili hokus pokus,kod tebe palismile55
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 20:59
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Nocne






sve mi je super ali ova noćna pampasica me je osvojila i nisam odolila da je ne ponovimsmile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.