Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 111>
Korisnik
Poruka
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 00:35
Lora draga , pa to je milina ! Sve ti je prekrasno a naj-naj-najljepsa mi je bijelo-roza kamelija !    smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 06:46
Lora draga, već je sve rečeno. Imaš i moje pohvale za svaki cvijet i za svaki dio tvoga vrta.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 23:00
Drage moje gošće hvala vam na toplim riječima pohvala i što ste mi stalne gošće. To me posebno veseli, jer volim podijeliti s vama radost koju osjetim kod pogleda na svaku biljčicu.

Trudim se koliko mogu i dok mogu. Svaki cvijetak me posebno oduševi i zaista me čini presretnom......

Hoya nema problema kad god budeš htjela tvoj je....

Korijenkodajem sve od sebe. Nastojim da ne razmišljam o tegobama i o tomde što će biti sutra. A ti si tako mlada da ćeš dok stigneš mene na svojoj hacijendi napraviti čuda, pa ćeš onda samo uživati.......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 23:14
koja ljepota kod tebe raj za oči samo ih  moram čuvati  smile93
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 11:21
Čujem povečavaš kamenjar...........možda koji susjed prodaje kakav teren............ s nagibom...bio bi idealan za kamenjar........razmisli?!Thumbs%20Up
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 12:15
prekrasn kod tebe Lora smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 12:24

Tongueevo i mene kod tebe, odavno nisam bila pa sam malo i zaostatke pregledala.... skulenti su ti pravo blago....paš sam uživala, vidi se da im njege ne nedostaje.... Embarrassedveselimo se toplijim danima i cvjetovima na terasi....

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 13:02
prekraso cvijeće, sukulenti, proljetnice....
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 13:20
Lora evo me malo u posjeti. Predivne proljetnice u cvatu, sukulenti isto tako, a raskošni cvjetovi kamelije me ostavili bez daha. Kod tebe se već zahuktali proljetni radovi, kod nas na kontinentu je još uvijek sve uspavano. 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:03
Ubi me ova reklametina, stalno skačeLOL

Kod tebe pravi cvjetni rajsmilie_girl_087.gif, kad se sjetim mog vrta digne mi se kosa na glavismilie_girl_094.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:10
Wow ovo je pravi cvjetni raj Clap. Sukulenti su ti baš lijepi i zdravi. 
život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:12
Lora, nisam dugo navratila kod tebe kad ono čitavo biljno carstvo! Zaista je sve prekrasno i uredno i sada znam zašto si se tako umorila radeći, trud se vidi!
kamenjar je divan a kamelija prekrasna!
smile78
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 23:21
Proljetnice, sukulente sam već vidjela i pohvalila, mada sam ih još jednom pogledala, a naravno i kamelije, no ugodno me iznenadio kamenjar
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 07:54
Tvoje mesnatice(sukulente) su predivne,predivne....smile93Kamenjar smile227
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 07:32
Skrušeno priznajem da sam baš u velikom zaostatku u razgledanju tvog vrta! Zato sam jutros ostala zapanjena ovom proljetnom raskoši!!! Sukulenti, maćuhice, prelijepi rascvjetani otočići, kamenjari.. smile39
Paeonija me ostavila bez daha, baš kao i ova kamelija! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 23:30
Svašta ti lijepoga cvate draga Lorica...kamelije su savršene, i šatirana i ova tamno rozo-crvena...od kad su i kod mene procvale, oduševila sam se njima. smile78
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 00:56
Lorice lijepo si dotjerala vrt, sve je tip topClapClap.Kamelije su ti lijepe i rascvjetane, sukiji uživaju vani a božurispremni za cvjetanje...Moram doći da u živo vidim svu ovu ljepotu....smile169
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 23:23
Velikasvima koji posjećujete moj vrt i puni ste lijepih riječi pohvale. Trudim se, trudim

Danas ću vas ugnjaviti sa malo novosti. Nadam se da neću nešto ponoviti

Paeonia pred par dana



i danas



Zeljasta Paeonija puna je pupova. No ona cvate kasnije crvenim cvijetovima



Loropetalum Fire Dance





Photinia Little Red Robin



Clematisi

Clematis Piilu, kojega sam bila već otpisala, polako napreduje



Clematis Montana Grandiflora slikan prošli tjedan, samo što nije procvao



I Weigela variegata će uskoro



Nastavljam........


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 23:35
O Bže kod tebe biljke cvjetaju koje kod mene nisu ni u početku listanja.

Sve ti je prekrasnoClap
Nadam se da će i moj božur, koji sam dobila od tebe, konačno procvjetati, ako mu seljenje nije poremetilo ritam.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 23:42
Lora, predivno, biljke su ti već tako lijepe , a kamenjar širiš- neka, super je , baš mi se sviđa, kamenjar nikad nije prevelik....
 
              smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.