Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:46
Naravno da je lijepo i tako..... vidiš kako je bijelo i romantično LOL
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:49
Vražja Niho ona se smije, a eno joj snijeg na Vlašiću sad će brzo i kod nje LOL
Hvala ti Korijenko, vrijedi pokušati, sad mi je jasnije Wink
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:57
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Vražja Niho ona se smije, a eno joj snijeg na Vlašiću sad će brzo i kod nje LOL
Hvala ti Korijenko, vrijedi pokušati, sad mi je jasnije Wink
-------------smile96-ma moram malo mene sad još kad opet uhvati moja tugaljivost vikaćete vi gdje sad NIHO da se wsmje mome snijegu u sred ljeta hahahaLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 12:30
Draga moja... Koliko mi je žao svega onoga što kod tebe bijelo na slikama vidim..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 13:22
Ajoooj tuča....baš mi je žao Korijenko, ali šta se može.....begonije će se sigurno oporaviti, i meni ih je tuča uništila lani, pa su kasnije bile još bujnije i ljepše. Onaj tvoj viburnum opulus...ili što ga tu na forumu zovemu žganci je prelijep...nadam se da će se moj sićušni od maznutog pelcera od susjede ugledati na tvoga Smile...pokazat ću mu sliku pa nek izvoli narasti do slijedećeg proljeća.
Lijepi pozdrav smile78
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 13:29
korijenko tako mi je žao kad vidim tvoje prelijepo cvijeće pod ledom. Nadam se da će se ipak veliki dio oporaviti. 
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 13:53
Hoće, oporavit će se biljke, pogotovo kad ih se tako mazi i pazi... one vraćaju dvostruko... Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 19:29
Mi smo stvarno imali sreću, jer je grašica zahvatila zapadni dio grada, a nas poštedila. Kod tebe vidim bilo je stvarno gadno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 19:47
Najprije one prelijepe slike vrta i cvijeća, onda one sa tučom Cry.

Nadam se da će se sve oporaviti i da ćeš opet raspaliti sa svojim ljepoticama
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 20:02
Korijenko, glavu gore i u nove radne pobjede!
Vjerujem da nije tako strašno................. za par dana bit će to opet prava idila!
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:49
Kod mene je tuča bila prije dva dana na terenu, večeras me i otpratila iz Fužina. Ali kako vele moji susjedi, koji stalno gledaju te tuče kroz cijelu godinu,sve će se to oporaviti.Smile

Puno šprickate tim kemikalijama. Ja nisam toliko primjenjivala ništa od toga, neopitroid mi je maksimum bio. Nemam vremena ni vidjeti što se po biljkama dešava i bilo je dobro, ili zbog klime ili su biljke shvatile da se same moraju boritiLOL. A pomažu mi i razne bubamare i pauciWink

Ali sam za ruže ovu godinu ubacila ureu, gorku sol za četinare i pileće brikete+ konjske. Sad će se snalaziti same dok ne nađem vremena za njih.

Hvala ti na informaciji za tuje, probat ću moju okopati, pođubriti i dodati ovu gorku sol što sam i ružama dodavala.Smile

Nadam se da nam se tuča više neće ponoviti ni jednoj, možda ovakva na nju se nećemo bunitiWink





Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 06:19
Uf! Grozno ovo s tučom. Znao sam da ne smijem cendrati zbog ovo malo kišice...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 13:03
Draga Triša ,žao mi je,žao...UnhappyKoliko je ljubavi tu uloženo,ali uz tvoju potporu ,tvoje biljke će se oporavitismile78
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 13:11
Ajjjoj korjenko baš mi je žao ali vjerujem da će se cvijeće brzo oporaviti, najtužnije je što čovjek uloži puno truda u to sve i cvijeće i povrće i onda ga led tako izudara..Ali ja ti želim od srca da se tvoje biljkice brzo oporave i da ih više ne zadesi takvo nevrijeme..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 13:33
Hvala vam svima na lijepim riječima Hug, biljkice se pomalo dižu, oporavljaju, nevjerojatno kako su jaka i žilava ta mala stvorenja, nešto sam porezala, nešto doposadila..... evo već sam zadovoljna Big%20smile.
 
Šmrcko... ja svako proljeće zakopam oko svake ruže šaku Florin 5, imala sam neke stare zalihe ali mislim da te br. 5 više nema za kupiti ....
 
Flavija ... ja sam žgance dobila jednu dugu mladu granu koja je zakorjenjena kao "povaljenica", nadam se da me kužiš jer navodno da ju je teško zakorjeniti od odrezane grane.... Moja je došla takva u 4 godine,
sad mi je prava balerina u bijeloj haljinici Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 15:21
Korijenko, ti si naša mala kocka vedrine i optimizma!!! Clap Evo zašto -
 
Citiram te -
"Hvala vam svima na lijepim riječima Hug, biljkice se pomalo dižu, oporavljaju, nevjerojatno kako su jaka i žilava ta mala stvorenja, nešto sam porezala, nešto doposadila..... evo već sam zadovoljna Big%20smile. "
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 21:14
Draga korijenko, nisam ti bila duuuugo u vrtu....ali nemam vremena u zadnje vrijeme ni za što.
Žao mi je što ti je tuča napravila u vrtu, i  kod mene je nedavno bilo tuče, ali mi cvijeće nije puno stradalo.
Ali daj mi očisti moju klupicu od tuče Big%20smile
I hvala ti za info o lijeku za hrđavost ruža, sutra ga idem kupiti.
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 22:32
Hvala Korijenko na informaciji, naravno da razumijem, ja razumijem tebe i u dijalektu i strašno mi je simpatično kad recimo sa Trišom pričaš "po svojem"....čak sve i kužim. Moj žgančić u teglici veselo drži listiće u zraku, možda bude kakve sreće, jer je prošlo više od mjesec dana kako je na zakorjenjivanju Big%20smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 18:17
navratila sam da vidim kakva je situacija na hacijendi...jel se popravlja, obnavlja?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 22:46
Nema Korijenka, samo pije kafe, i ljulja se ne onoj ljuljački Wink
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9495969798 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.