Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 226>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:31
Kod naše nihe uvijek hrpa cvijeća, a nikad joj nije dosta, pa  i kod mene ima nešto na čuvanju.
Evo duda-love donijela joj ovo k meni i zamolila da čuvam za nihu. Što sad mogu nego rezervirat dio dvorišta i posadit njene biljke.
A baš su zgodne.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 18:06
Moram se Dudi zahvaliti na ovim predivnim biljkama i baš me iznenadila nisam se nadala .Hvala Duda- I Triša nemoj govoriti Nihini...... preko Nihe se izvlačiš a sve kod tebe biljke -vidiš da nisu moje smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:10

Fikus je super, lijepo će se uklopiti u voj botanički vrt!

A pelceri su super Wink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:10


       Da pokažem kako sam svog novog --adama  --skresala do prolječa da bi zimovao i nadam se onda obnovio i još ljepši izrastao uh bilo mi ježao ali tak to ide...Unhappy


** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:20
Danas je bilo na poljoprivrednoj emisiji o margotiranju - baš zanimljivo, mogla si se malo naučit nečemusmile157
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:57
Ma tebe niko ne treba ničemu učiti ti si spiker samo taki a sve si pokupila na ovome svijetu da i ja neznam šta sa tobom-oko moje zlatno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 20:16
Baš ti je lijepi novi fikus benjamin,pravo malo drvce .
Nije mi jasno zašto tako odrežeš listove adamu,ja svojima nikada ne režem, uvijek imaju bar po jedan list preko zime .
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:14
I ja se pitam zašto si toj ajadnoj biljci odrezala listove, zamisli da tebi netko nešto odreže, recimo uho, ili nossmile156
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 22:26
Nosila bi Triša masku-ako ne bi imala nosa--- a za uho  prekrila ga kosomsmile232-i uživaj u cvijeću -momeeeeeeeeeeesmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 17:40
Niho svaka čast kad si imala snage odrezati adamu listove,moj je isto počeo odbacivati listove i rekli su mi da su oni njega preko zime odrezali a na proljeće van s njim i ima po 7-8 listova.Ja ga dobila sa 5,a sad ima tri!!!smile43
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 17:43
niho, niho pa zašto si obrezala listove adamu Confused, a moj tjera još jedan list
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 19:09
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Niho svaka čast kad si imala snage odrezati adamu listove,moj je isto počeo odbacivati listove i rekli su mi da su oni njega preko zime odrezali a na proljeće van s njim i ima po 7-8 listova.Ja ga dobila sa 5,a sad ima tri!!!smile43


---------Da tako i jeste . ja imam 1 koji je u kući i samo 3 lista pusta -jedan ode drugi dođe a onaj treći isto polako propada. I meni ova kolegica što ga je dala u nje --Adam ogroman. ja je pitam pa šta radi -kaže čim je vrijeme za ulazak u kuću ja ga ošišam i ostavim na zimovanju-i on tako na proljeće koje listove pusta to je za ne povijerovati , A jedan prijatelj mi sa dr. foruma mi je rekao da ga čak i posadim u vrt.i da će biti još ljepši i veći . Moj kad sam ga unijela u kuću imao 4.i jedan za dr.  odlaze i onda samo izbio 1 mladi i on me baš nervirao i zato sam ga fraknula LOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:11
Dobro sam ja Niho rekla da si ti ko kirurg, samo režeš, za sljedeći rođendan ćemo ti pokloniti pravi kirurški skalpel LOL
Novi avatar Confused, ma daj nešto iz tvoga asortimana, kaktus ili cvijet kaktusa, ovaj je kao da ćeš zaspati, a taj baš i nije za tebe pošto si ti hiperaktivna smile156
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 23:43
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

niho, niho pa zašto si obrezala listove adamu Confused, a moj tjera još jedan list
---------------LOLLOLLOLLOL-Bromelija baš zbog tog jednoga -nervirao meAngryLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 07:23
Ženo Božja, kud ćeš više s tim zelenjem?
 
WinkLOL To ti iz mene govori čista zavist. Priznajem. Imaš puno toga, al' imaš očito još i puno mjesta i u kući i oko nje! Bravo, samo naprijed!Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:48
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Niho super si se ponovila.Ja mislim da je ovo bonsai fikus .Fikus benjamin oblikovan kao bonsai.Sad imaš dva bonsai drvcaBig%20smileSretno u uzgoju...
- Vidi šta mi radiš kad sm pročitala odma sam ustala i da ga pregledam ponovo -pa ima i toga -ali moja prijateljica ima isti ali u njemu ima oko metar -pa sad hoće li moj ostati mali ili će rasti Embarrassed-Alis--------Ali------- kako me sikirašsmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:50
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Baš ti je lijepi novi fikus benjamin,pravo malo drvce .
Nije mi jasno zašto tako odrežeš listove adamu,ja svojima nikada ne režem, uvijek imaju bar po jedan list preko zime .

---Hvala za fikus ali Adam me nervira nako sa jednim listom-----ko trklja stojiLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:52
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ženo Božja, kud ćeš više s tim zelenjem?
 
WinkLOL To ti iz mene govori čista zavist. Priznajem. Imaš puno toga, al' imaš očito još i puno mjesta i u kući i oko nje! Bravo, samo naprijed!Clap


--------- Bako ako nastvi biti ovako ljepo vrijeme sve to ide na prodaju---- i ako nešto bude kako treba malo krećem u veći biznis sa cvijećem -imaću više mijesta  prostora i onda milinaTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:52
Ma moram i ja komentirati novi avatar, ma stvarno Niho dobro ti kaže Lantana, ajde izmisli nešto originalno tvoje, ti si ipak žena-kaktus WinkLOL, daj nešto u tom stilu.....
Svaka čast kako si hrabro sredila adama, reći ću odmah mojoj nećaci što da napravi, ona se uvijek žali da joj adam ima malo lišća...
A da znaš da sam ja sjedila blizu torbe sa Dudinim pelcerima za tebe, i budi sretna da sve to već raste u mom vrtu imače ne bi te čekalo kod Triše...LOL
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:55
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dobro sam ja Niho rekla da si ti ko kirurg, samo režeš, za sljedeći rođendan ćemo ti pokloniti pravi kirurški skalpel LOL
Novi avatar Confused, ma daj nešto iz tvoga asortimana, kaktus ili cvijet kaktusa, ovaj je kao da ćeš zaspati, a taj baš i nije za tebe pošto si ti hiperaktivna smile156
smile96- Ma vidi štome za-------- Lantana -----lantanasmile232------------i nemoj da mi diraš avatar vidi kako pava mali decko -baš lijepa beba-----. Skalper imam ne treba cura mi radi u bolnici pa me svim obezbijedila -čak ću nekom cvijeću morati davati i infuzijuLOLLOLLOL-nešto su pod gripom LOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.