Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 113>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 00:57
Objavila sam u galeriji ali se baš ne vide greške.Mislim da ću raditi sve ponovo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 13:54
Videla sam meni se svidja...mada neznam sta su oni znaci(sta predstavljaju)...Kineski il Japanski....Al ekstra je jos na tamnoj podlozi....smile71
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 22:39
Neznam.Slova su bila na salveti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 17:43
he he nema veze tacna vam je superrrrsmile89
svidja mi se.... ja sam sad resila da ucim hekleraj...bas mi se radi nesto,tako da sam u nabavci kukica i mentora :)
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 20:41
Opet ja znam da sam dosadna svima....Sela sam vam na vrh glave i kljucam....Al imam 4 nove salvete pa kome treba nek se javi(i po koju staru) :)
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 11:07
Za tete salvete je teško bez fotke.Ako je nećemo iskoristiti samo se gomila.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 13:58
Hm,ja mislim da se ove mogu iskoristiti al nema veze nabavicu fotoaparat i stavicu....samo nestizem...Sezona posla mi je u toku i sad sto zaradim to mi je za zimu :(
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 14:37
Lijepo molim za pomoć sve koje imaju svoj blog a i druge curice ako znaju.
Naime, pokušala sam otvoriti svoj blog preko blogger.com. Već sam sve uredila samo nikako ne mogu preko googla kada ukucam naziv bloga a zove se moj svijet stvaralaštva dobiti njega. Malo sam zapetljala. Dakle kada na googlu upišem mojsvijetstvaralastva.blogspot javlja mi da ne postoji. Ako odem na blogger.com i upišem naziv odmah mi se pojavi. Ako netko zna molim pomoć što mi je činiti.
Hvala svima.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 15:15
ja isto u početku nisam mogla naći svoj blog u googlu,već tek preko blog spota-a. tek nakon nekih 10 dana mi je google izbacio među rezulatate i naziv mog bloga.

mislim da mora proć neko vrijeme dok se svi ti novi blogovi pohrane na internetu kako bi ih poslje mogli nać. neznam,to je samo moje mišljenje
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 15:50
Hvala Rose. Evo baš me zanimaju vaša iskustva. Sve sam već pretražila po nekoliko puta ali ne vidim što još trebam napraviti
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 16:09
S obzirom da google nalazi "mojsvijetstvaralastva.blogspot" kad to traži kao točan naziv (zato je pod navodnicima), mislim da je problem što još postoji blog istog naziva na bloger.hr-u ;)
To će se riješiti s vremenom kako će se nizati postovi, sljedbenici i nove ključne riječi na tvom blogu ;)
Zasad je bitnije da ti nalazi "mojsvijetstvaralastva" bez ovog .blogspot nastavka :)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 16:16
da,tako je. ja znam kad bi upisla Tinin krativni kutak da bi mi izbacilo jeste li mislili na Ninin kreativni kutak? a sad kad trazim u googlu svoj blog bez problema ga nađem Wink
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 18:57
ima na googlu da možeš upisati adresu svoje stranice pa bio to blog,stranica ili što već,tako da se upišeš u njihovu bazu,i onda te pokaže kod pretraživanja,tj što više se upisuješ,tvoja stranica ce biti prva

al tražim sad di je to

edit,našla
http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 20:14
Hvala svima. Kami skužila sam te i preko maila a ako ništa drugo ne uspijem, vrijeme mi je saveznik. Sada i ja mislim da smeta blog na bloggeru.hr ali nemogu ga obrisati. Jasenka hvala idem to malo proučiti.
smile79 puse svima
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 01:20
Prekrasni su vam radovi !    smile227
Na vrh
LaPerla View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LaPerla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 15:10
Ja sam nova smile219 Malo sam surfala, otkrila shabby chic, pa krenula sa farbanjem ormarića i u međuvremenu našla forum!!! Super savjeti... Krenula sam farbanje sa 2 sloja akrilne boje i katastrofa je. Rasteže se, lijepi, sve u svemu, užas. Danas sam kupila akrilnu boju za beton i odlična je. Super sam zadovoljna. Sutra ću probati pittorico iako nisam baš ziher da sam sve shvatila.. Dakle, izrežem salvetu, prislonim donji dio salvete i onda sa spužvicom, bojom i pigmentima sjenčam  pa zalijepim glavni sloj salvete? Probala sam već sa spužvicom, ali mi se stvaraju mjehurići pa nisam baš sigurna u uspjeh mog pittorica. I bojim se da će se početi sve to skupa ljuštiti zbog ta prva dva sloja koja su bila bez veze (akrilni lak il kak se već zove), dva sloja boje za beton, pa će ići ljepilo za salvetu i još možda crackle lak.. Hm?! Kaj velite, cure? 
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 19:14
drage moje ako je neko za menjanje moje salvete su na facebook-u...posto mi ovde neide namestanje...Koje voljan nek mi se javi...da dam podatke...
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 08:31
http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001399901497

ovo je link za sve one koji su na fejsu, a interesiraju ih radionice u Splitu
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 13:47
Pa ako je bio lakiran, trebalo ga je prvo DOBRO izbrusiti, ako je dobro pobrušen ne bi se trebao ljuštiti.  Barem je moje iskustvo takvo da kada nisam skinula lak do kraja on je stalno izbijao van i nije se boja dobro primala. Neki koriste i tzv. primere pa možeš i s tim probati, ali ja bih svakako prije toga dobro pobrusila (živjela električna brusiluca) postojeće slojeve boje pa sve ispočetka.
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 09:27
U petak 19.11.2010 u 17h00, organiziramo druženje za sve tete salvete na području Splita, a i šire... tko god može doći neka svrati. Upoznavanje, druženje, kavica... Ulaznica 2 salvete (hahah, nije obavezno).... Adresa Kaleta 3 (kod Prime 3)...    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,063 sekundi.