Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 111>
Korisnik
Poruka
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 08:51
 Kamelije su prekrasne! Oduvjek sam ih voljela, ali nikad se nisam usudila da ih kupum iz straha da mi neće preživjet zimu. Mislim da ću si ipak ispunit želju!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 09:36
Lorice, i ja zavirila vidjeti tvoje ljepotice, a svakako me veseli što će biti još slikica koje si nam nagovijestila!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 11:32
ClapDraga LORA,divim se i čestitam,vrt je vaša otvorena duša,
posložena,čista,otvorena,hvala  što ste mi dozvolila da šetam i učim.
smile120
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 12:00

WOOW predivna je ona roza kamelija!!!

Moram pitati Jagodu zašto kod mene jedna u vazi turbo cvate a ona koja je posađena u vrtu još uvijek spava Confused

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 19:04
ti starinski zumbuli lijepo miriše zar neTongue
kamelije su prvoklasnesmile94
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 23:52
Drage moje cure što vam reći nego velika hvala na posjetama i pohvalama i jena velika

A evo i malo novih slikica

Camelija Charles Cobb je potpuno otvorila svoj cvijet



Hyacinthusi/Zumbuli u pounom cvatu







Muscari /Preslice?/



Prvi cvijet Narcisa, ostali još spavaju



Maćuhice su se potpuno oporavile. Ima ih još i u vrtu ali nisam slikala









Prvi cvijetovi Cheiranthus Cherii/Šeboj





Paeonia drvenasta /Božur





i zeljasta crvena



Stachis bizantina dobro podnijela zimu



Clematis Gran montana u pupoljcima



Weigela dobiva listiće



Sedum palmeri u cvatu



Abutilon je pun pupova



Nastavljam.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 00:20
Nastavljam sa sukulentima koji se sunčaju na balkonu, pored zimovališta u očekivanju zelenog svijetla za odlazak na terasu



Malo pojedinačnih













Burrito se baš i nije iskazao, bio je lijepši ljetos







Calocephalus je preživio zimu



a i Dihondra silver



I za kraj kako moja trešnja još nije procvijetala, za sve vas cvijetovi procvali u vazi. Ubrani pred skoro m jesec dana



Za sada dosta i previše. Nastavak kad nešto novo proviri.........

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 00:26
Bez teksta sam smile227jednom rječju za sve prekrasne biljčice, za kamelijin cvijet
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 00:36
I još dodajem kamenjar kojega ponovo povečavam, produžujem, proširujem......i samo se pitam do kuda.....


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 05:42

Sjećaš se kad si mi htjela dati heucheru pa sam ja odbijala ? Rekla sam nevolim LOL. Divne su ti. Nadam se da će moje ove godine barem malo dostići tvoje.

Sukulenti su ti super. Vidim i neke bez kojih sam ostala - onaj bljedoliki burrito. Ajde mi sačuvaj koju bobicu.
I na kraju kamenjar - baš ti je sladak!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 06:14
Lora, i ti, kao i svi mi, stalno proširuješ cvjetni prostor Smile  . S razlogom i potpunim pravom - prekrasne cvjećke imaš!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 06:55

Bila sam ljuta kad sam jutros vidjela da je -5, no kad sam pogledala ove rascvjetane slike - odmah mi se raspoloženje popravilo...Thumbs%20Up

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 07:10
smile169Puno je tu prstića bilo,opet sam u tvom vrtu,sada se sve počelo buditi,sve na suncu,prekrasno je u rano jutro vidjeti takvu ljepotu,dan postaje ljepši.
Kamenjar je ideja,samo naprijed,a sukulenti,jedan ljepši od drugoga,hvala ti za slike,
Clap.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:23
rado bi i ja uzivala sa tvojim sukulentima na terasi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 14:26
Lora, sve ti je prekrasno i drago mi je da sam navratila makar i ovako brzinski.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:22
Dakle, ti si totalno izmjenila sadržaj svog vrta.
Ja se hvalim jednom kamelijom a ti... predivne su ti.
O sukulentima da ne pričam. Koliko si ih skupila i svi su i odličnom stanju nakon zime.
A onaj dio sa zumbulima....
Ma, sve skupa Lora.Svaka čast!Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:35
Lora, u tvojim godinama želim si:  tvoju snagu, volju, pozitivu i veliku ljubav za biljke... ako mi to uspije bit ću sretna smile78
Vrt ti je divan Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
53rijeka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 53rijeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:38
Thumbs%20Up za kamenjar kojega nikada dosta, samo ti siri 
 
Clap za vrt, i ca su ti si sukulenti na broju, moji su ostali vani-istina malo zaklonjeni i svi krepali
ex rijeka53
mojblog
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 17:06
Obilazim rječke vrtove i divim se vašim kamelijama,možeš biti ponosna na njih.Naravno i sukulenti i vrtno cvijeće ti je prelijepoTongueSvaki put kad prođen kraj ulaznih vrata vidim palmeri i sjetim se tebeClap
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 21:50
Mili Bože raja na zemlji!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,393 sekundi.