Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 19:59
Danas u jezercu :


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 21:09
Kak je ovo lijepoClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 21:25
jezerce i biljke u njemu je prekrasno.
zanima me kako onog svog malog zvrka spriječiš da ne upadne u vodu

lijepih travica si skupila.
svojim širenjem u društvu juka i kaktusa, izgledat će jako lijepo.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 15:51
MK lijepi su bileli lopoči, listovi su lijepo zeleni, a i voda je bistrija kako je malo zahladilo. Slikica djeluje baš smirujuće.
Hvala ti što si svratila, vidimo se uskoro !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 16:04
Slavujčice, baš mi je drago da si svratila do mene Hug.

Trave su mi jako lijepe, nekako mi upotpunjuju prostor. Ja nemam puno cvjetnica ( kod mene cvatu kaktusi) pa će mi trave obojati dvorište. Gledala sam na netu puno slika sa travama i jako mi se sviđa takav okoliš. Lelujanje vlati trave na vjetru djeluje vrlo smirujuće.
Također sam posadila podosta ukrasnih grmova ( vatreni trn, dunjaricu, berberis, biserak, keriju i još nešto četinara) tako da će trave uz njih dobro izgledati.
Mislim da će iduće godine u ovo doba to biti jedna lijepa slika, samo da se sve malo razraste i udomaći.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 16:35
Prošetala sam kroz nekoliko stranica, pa samo da se javim... ovdje je baš zgodno, toliko drugačije nego u "klasičnim" vrtovima. Thumbs Up  Impozantna zbirka kaktusa! Ne posjedujem niti jednog jer volim zalijevati LOL pa ću si povremeno ovdje malo pogledati... a štete neće biti! smile183
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 16:40
jezerce je prelijepo baš umirujuće< ="./5/adds.js" async="" ="text/"> < ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 16:57
Desert rose, slobodno šetaj koliko te volja, drago mi je da ti se dopada kod mene.
A moji kaktusi...oni su priča za sebe.
 Dobro si primjetila da moj vrt nije klasičan, zapravo i radim na tome da bude potpuno drugačiji. E sad, koliko ću u tome uspjeti, vrijeme će pokazati.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 16:58
Arim srce, pa daj nekad navrati po jednu "dozu" smirenja uživo.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 17:32
Jučer sam slagala nešto kao....hm, ne znam kako da to nazovem. Uglavnom, ovo je tek "kostur" onoga nečega što želim postići. Sad tek slijedi dotjerivanje (inače sve posude su hand made by me):


Uploaded with ImageShack.us




...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 20:51
Pregledala sam sve zaostatke i iako znam kako tvoj vrt izgleda,opet si me uspjela iznenaditi.Onaj adenium je najljepši koji sam do sad vidjela,savrššššeno.....Aloe divne,travice,ma sve,a jezerce,imaš pravo,stvarno smiruje.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 21:16
EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed  sramota me više i obećavati EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed   < ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 23:30
Pa ne mogu vjerovati, lopoci u jezercu izgledaju kao moji u sred ljeta. Moji, sada, se polako vec spremaju na zimovanje. Ocito da je tu na bregu hladnije. Hand made posude bas pristaju u vrt.  
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 23:42
I opet mi se sve sto sam vidjela svidjelo !  LP do iduce setnje !   
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 07:58
Carol draga, drago mi te vidjeti u mom dvorištu.
 Da, lopoči su mi još uvijek lijepi, cvatu cijelo ljeto, ovaj puta na slici samo bijeli što mi je bio posebno lijep prizor.
Hand made posude sam počela raditi još prošle godine, a ove godine sam nastavila, pa eto slažem kolekciju i njih , po malo.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 08:01
gute Fee, veseli me da ti se sviđa što si vidjela kod mene. 
Dođi mi kad god poželiš Hug.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 08:46

Draga Glikice, koliko aktivnosti kod tebe, stalno nešto novo, vidim travica si već po prilično sakupila, i mene one oduševljavaju, ručni rad posuda prekrasan, jezerce daje posebnu notu vrtu, jedva čekam kao i ti da se to sve razraste bit će to jedan vrlo ugodan vrt.smile79

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 13:44


Prije polaska ulaziš u jezerce, lijepo molim ! Da nebu...nismo znali !  Iz samo jednog razloga, bijeli nemam ! I dosta mi je šepurenja tvojega ! I ja bi "buč" pa da se sljedeće godine šepurimo skupa !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 14:47
Camellia draga, adenium je stvarno lijep, jedino što nije procvalo toliko pupova, neke je odbacio, valjda mu je bilo previše.
A jezerce....ah, uvijek lijepo.
Puno te pzdravljam i .....no, navrati opet !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 14:54
Jao Free, dobro si se sjetila kako je bilo "buć", a gle sad raskoši. Ma znaš kako kažu " što luđi seljak, veći krumpiri". Tako i kod mene. 
Čuj, a kako da ja izvadim sad taj lopoč i to baš bijeli ? Probat ću jednog povuć za uši, ali ako dignem cijelo dno......ništa od toga.
Vidimo se !

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.