Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anastazijin_   zeleni raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anastazijin_ zeleni raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 09:28
Anastazija biljke su ti prekrasne,oduševljena sam.Tvoje sigurno nisu bile u stanju mirovanje jer mi izgleda da su dosta narasle.Zaslužuješ sve pohvale s moje strane.Orhideje su ti mrak.Ja svoje njegujem po svim pravilima,ali su daleko od tvojih.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:15
Malo sam došetala do tebe,a moram priznati da sam ostala oduševljena s tvojim sukulentima.Dobro su se razrasli i još k tome cvijetaju,a što se tiće orhideja ni ja im ne režem stapke, slažem se s tobom da ljepše cvijetaju na starim granamasmile177
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:58
Ovaj podatak, da orh. cvatu na starim granama,  nisam znala. Ma, imala sam samo jednu, kad je ocvala ja sam taj stap odrezala, jer mi je bilo bez veze da strsi prazan. Nakon nekog vremena je ponovo cvala. Sigurno bi  ljepse na staroj. 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 14:18

I ja došla na šetnju,ne po snijegu,nego u kuću punoj prekrasnih sukulenta i još ljepših orhideja.Tongue

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 18:31
MK snijega dosta ali zato se uvijek vraćam na tu prekrasnu zimsku idilu , i uvijek joj se isponova divim kao i svim biljčicama joje je gledaju iz toplog
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 22:47
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:



Inače sam prilično zadovoljna njihovim izgledom.....




 
a tko ne bi bio zadovoljan, kad je sve prekrasno smile141
 
jel ovo palmeri? držiš ga unutra? 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 22:56
Večeras sam prošetala tvojim vrtom, sukulenti su ti divni, a orhideje me ostavljaju bez teksta smile64
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 23:46
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 08:00

pčelice, je, to je palmeri i s njim nisam zadovoljna.
Istina da cvjeta ali kako je u sobi koja ima samo krovni prozor, od kada je pao snijeg u njoj je skroz mrak pa se prilično izdužio.
Svake godine je unutra jer bi se vani smrznuo. Kod mene je jako hladno, čak i snijega ima više nego u ostatku ulice koja je malo više od mene.


Svima  smile79.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 21:19
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 15:41

Prošla sam malo po vrtu i lagano pomela snijeg sa biljaka i sad mi je žao kaj sam to radila zbog onoga kaj me dočekalo ispod  Cry.
Velikim borovima su raskoljene gornje grane, azaleama su popucale grane, od kugli buxusa su nastale ravne stolice.....svi okrugli grmovi su kao odsječeni  Confused.
Nemam snage niti poslikati tu žalost!
Znam da budete me tješili da bum sve nadoknadila u proljeće, ali to nije istina.
Ova šteta je nenadoknadiva- to su već veliki grmovi azalea stari oko 7 godina. To se ne može tako lako nadoknaditi.
 smile220

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 21:58
Sve kuzim Anastazija, i ja sam to radila, jer sad to vise nije samo snijeg, nego ima i dosta leda koji biljke jako opterecuje i lomi. Nedostatak polomljenih grana na grmovima se dugo bude primjecivao.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 23:42

Je, ispod snijega je katastrofa, ali kaj je tu je. Sad se moramo nadati da će biljke preživjeti gubitke prilično velikog broja grana.

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 23:43

Žao mi je zbog štete u tvom lijepom dvorištusmile43

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 08:51
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:

Danas sam malo poslikala svoje jadničke koji se i dalje bore sa napadima uši.Inače sam prilično zadovoljna njihovim izgledom, a za sada mi se još ni jedan nije uništio.Dio mojih sukulenata:


Ovaj prizor me oduševio
Znam da ti je snega i zime preko glave,al' dovešćeš ti sve u red kad grane sunce...sve će onda izgledati lepše.
Sve pohvale za tvoje divne orhideje
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 09:39
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Prošla sam malo po vrtu i lagano pomela snijeg sa biljaka i sad mi je žao kaj sam to radila zbog onoga kaj me dočekalo ispod  Cry.
Velikim borovima su raskoljene gornje grane, azaleama su popucale grane, od kugli buxusa su nastale ravne stolice.....svi okrugli grmovi su kao odsječeni  Confused.
Nemam snage niti poslikati tu žalost!
Znam da budete me tješili da bum sve nadoknadila u proljeće, ali to nije istina.
Ova šteta je nenadoknadiva- to su već veliki grmovi azalea stari oko 7 godina. To se ne može tako lako nadoknaditi.
 smile220


znam točno kako ti je,meni je prošlo ljeto bilo kobno za desetak tuja starih petnaest godina,od jada još stoje tako osušene.A ovaj snjeg mi je dodatno uništio ono što nije vručina.Kako vidim po prognozi ponavlja se prošla godina,svašta nas još čeka.Confused
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 10:50

Cure hvala vam na posjeti  smile79.
Volim snijeg i stvarno uživam u pogledu na snježnu bjelinu, ali ovo kaj je ostavil za sobom je prestrašno  Unhappy, još se nikad nije dogodilo da je bilo tolko štete.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2013 u 19:21
...ajme koka, baš mi žal za kamelije i za sve ostaloCry...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2013 u 23:42
Nemoj biti žalosna, budu se biljke oporavile. Možda ih to potakne na novo grananje. Ja se barem tak nadam.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 13:03
Sve ti lijepo napreduje....orhideje su mi mrak! Lijepo si ih posložila i sada uživaju u društvu i pogledu kroz prozor.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,719 sekundi.