Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 165>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 08:17
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Nije polomljena, žilava je ona. Poštar mi je nagurao u sanduče, inače ostavi po zidovima, ali sve je u redu bilo. Posađena i već znam di ću je smjestiti u vrt.Tongue
Dobila sam i glistu, prvo sam mislila da je korijen a to bi isto posadila. Bilo je malo vrištanja kad sam iz vode u kojoj je korjenje bilo izvukla glisticuLOL 

ah, ti naši poštari mogli bi malo i pripazit Angry
LOL ispričavam se ali ja nisam primjetila glistu....nisam ni sumnjala da je nisi već zbrinula nadam se da će jedna biti stablašica a druga penjačica Wink

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 09:24
Hvala ti, draga moja!! Onda ću tako napraviti u proljeće!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 10:22

Bromi predivno ti je dvoriste imas se zaista cime ponositi smile120

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 21:29
smile94nemam rijeći za tvoju prelijepu kolekciju hibiskusa.
Naravno sve ostalo zaslužuje sve pohvale. Kako postižeš da ti glicinija stalno cvjeta.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 07:36
Josipa to stvarno neznam i inaće su mi glicinije cvijetale u dva navrata a ove godine već cvijeta treći puta i nekako duže se zadrži cvijetsmile78
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 18:12
evo malo novih sličaica procvijetao roza hibi močvarac





















poslije sinoćnjeg nevremena delphinijum izgleda kao žalosna vrba








































Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 19:07
Jako lijepo cvijeće i još ovako kišom okupano Thumbs%20Up...kamenjar ko bombon!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 07:22
Bromić, opet si nam lijepe slikice darovala! pitanja imam dva za tebe ja Smile 
 
Koja je ovo ljepotica?
 
I na slici iza te, one "mahune" koje vise, od čega su??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 07:29
Koliko god puta uđem u ovaj vrt uvijek jednako uživam! Bromi draga na svakom se cvijetku vidi koliko ga njeguješ i voliš! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:19
korijenko hvala na pohvalama mada se moje ne može uspoređivati sa tvojom ljepotom vrta smile78
anaida to ti je cvijet glicinije cvijeta po treći puta, a one mahune su sijeme bila je puna pčela i sada se vidi njihov trud smile78
samo ti svrati i pitaj draga moja....

misty da hvala i dođi još uvijek čekam sa smile142
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:37
Zbilja zabušavam, a trebala bih što prije do tebe, treba mi toliko savjeta a i ti mi fališ! smile78
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:38
Waaau, glicinija!! Moja je još mala i nije cvala zato ju nisam ni prepoznala! Krasna je!!Heart
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:50
Cviće ti jeThumbs%20Up,ali kamenjar predivansmile93
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:51
Prekrasno Bromelija, sve, ne bi ništa izdvajala.

A ona biljčica sa plavim cvjetićima - je li to isto vinca?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:55
Oooo, bromi - tvoj kamenjar stavljam na svoju listu kamenjara koje nesmijem preskočiti!
A ako je ono što Otok pita plava vinca onda mogu samo reći - nisam vidjela ljepšu boju vince!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:03
Je drage moje to je vinka sa flore u Zg. i meni je ta najljepša kažu da ima sjeme još ga nisam vidjela ali ako ga bude skupljam...Wink
hoya zadovoljna sam sa kamenjarom samo je mali voljela bih imati veliki, a malo je prostora....

Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:10
Draga Bromelija ovo što sam vidjela kod tebe je zaista prekrasno....imaš takođe jezerce...a onaj mostić što sam vidjela jeli i on u sklopu jezera...imaš jako puno vrsta što mi se sviđa a vinkice su ti preslatke.. ja ih ove godine nažalost nisam sadila. Vidjeh da ste komentirali passefloru... ja je svake zime unosim u podrum i ona lijepo napreduje ali nikako da cvate,gdje griješim? Zar ona kod nas može opstati vani na niskim temperaturama?
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:16
Drago mi je vidjeti te u mom malom vrteku smile72

da kao što vidiš imam jezerce i most je preko njega još uvijek nije potpuno dovršen ali je u funkciji....

moja pasiflora je posađena u zemlju i smrzne nadzemni dio ali u proljeće bujno potjera i uvijek cvijeta....neznam gdje živiš ali mislim da bi i kod tebe preživjela jer je čak i Alisi opstala u Sarajevu.
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:24
..baš ću ove godine probati je u jesen zasaditi vani a jednu zapelcati za svaki slučaj...ja sam ti inače u moslavini.Imaš li ribica u svom jezercetu? Ruselije su ti prekrasne,gdje se mogu nabaviti? A koliko vidim imaš puno afričkih ljiljana,ja sam pokušala tražiti sadnicu ali bezuspješno...na moru kad sam bila susjeda kaže das nije vrijeme da se vadi...šefica na poslu ima u tegli ali se ne da izvaditi...i tako možda naletim u pevcu na lukovicu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 11:14

vinke su preljepe,pogotovo ona ljubicasta(ja imam samo bjele i roze boje),glicinija ,lantane preslatke ,kamenjar divan ,i posebno mi se svidjela slika sa tvojim mosticem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.