Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 226>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 14:17
Niho evo me natrag, samo da znaš kad sam prolazila pored Plitvica da sam mahala prema Bihaću, nisam stigla do tebe jer su me zvali natrag raditi Cry, ali ići ću ja opet za mjesec dana, a do tada čuvaj dobro cijeće i nemoj da ga ti pauci pojedu Wink
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 17:40
smile180

--  Lijep sunčan dan sam iskoristila u popodnevnim satima sa mm i otišli na mali izlet,a evo malo smo i zabilježili šta sve može da se nađe u prirodnom staništu ali na liticama starog našeg grada.......

.

--- Evo čuvarkuće gdje imaju svoje prirodno stanište ovdje na ovim liticama ispod starog grada....

.
.

--Da napomenem ovdje gdje rastu pristupno je samo za planinare i one koji su obučeni i priviknuti na penjanje po strmim liticama ja sam gledala nisam išla gore bila sam na sigurnom dole...
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 17:47
Wink

E ovo sa sigurnog mjesta sam ja snimila ...bršljen i neke prirodne biljke koje su zelene i preko cijele zime rastu na padinama visoravni...

.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 18:54
Ajme prava jesen je stigla,malo zelenila i cijela priroda spava!!!Kad će proljeće??????
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 19:51
jesi li došla u napast da bar jednu čuvarkuću preseliš u svoj vrt......Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 21:04
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Ajme prava jesen je stigla,malo zelenila i cijela priroda spava!!!Kad će proljeće??????


---------- meni je ovo godišnje doba prelijepo -tad se sve lijepo vidi--šuma ima boja razni -ma prelijepo mi je
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:32
Ja kupila neki otrov protiv crvenog pauka, prekjučer pošpricala hibiće i sad ćemo vidjeti rezultate. Karamba, stalno neki napasnici protiv kojih nam se valja boriti!! Niho, ne znam da li su ti pauci vidljivi golim okom (ja sam na internetu našla podatak da je to pauk, jer su li listovi hibiskusa preko noći požutjeli i pali, a mali listići uopće nemaju šanse narasti, odmah požute i osuše se..). Ono što sam ja "vidjela" je nekakva mala paučina na cvijeću, tj. samo na tim hibiskusima, i otud sumnja na pauke.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:51
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

jesi li došla u napast da bar jednu čuvarkuću preseliš u svoj vrt......Wink


---------- Ma imam ih  vagon TongueTongue-neka ovi kad se malo šeta mi je malo jedemo jer je jako ljekovita pogotovo ove iz šume -pune sokaWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:54
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Ja kupila neki otrov protiv crvenog pauka, prekjučer pošpricala hibiće i sad ćemo vidjeti rezultate. Karamba, stalno neki napasnici protiv kojih nam se valja boriti!! Niho, ne znam da li su ti pauci vidljivi golim okom (ja sam na internetu našla podatak da je to pauk, jer su li listovi hibiskusa preko noći požutjeli i pali, a mali listići uopće nemaju šanse narasti, odmah požute i osuše se..). Ono što sam ja "vidjela" je nekakva mala paučina na cvijeću, tj. samo na tim hibiskusima, i otud sumnja na pauke.


--------- Anaida znaš šta sam primijetila ja ako je to to . Mala paučina jako bijela .i ja je pokušavam da otvorim a ona ljepljiva----------- meni je to uhvatila i sukulente-sama ne znam šta da radim ali evo našla sam neke pripravke u knjizi pa ću vidjeti šta se možeEmbarrassed. Meni biljka totalno propadne .kao što kažeš ni list neće da se formiraConfused
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 18:52
Niho kad imaš puno čuvarkuća ima nas koji ih nemamo niti jednu pa bi mogla biti dobra i koju udijeliti sirotinji!!!smile58
Što se tiče napasnika to što ti imaš je Štitasta uš ona ti stvara bijelu paučinu koja je ljepljiva,ali kad pogledaš malo bolje unutra ti je mala plosnata životinjica sa puno nogica sastrane,ja sam probala sa bio preparatima ali ništa,pa sam kupila bijelo ulje i pomoglo je.Litra ti je 60 kn,ali imaš i manje pakovanje!!!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 19:38
Ma nema problema šaljem-a više neću zavirivati u ote paučine gadi mi se više -a više  ništa ne uzimam  za njih 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 22:23
smile199       
------------  Danas sam sa svojim m malo prošetala kroz šoping centre da popunimo sedmične zalihe i ostale lične potrebštine,a uz to smo naletjeli i na ovaj primjerak ukrasnog fikus benjamin ili nije.....evo slikice....

.
.

-E baš me nešto hoće ove kućne biljke..




** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 22:37
Baš mi se sviđa, jako je lijep fikus
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 22:39
krasanfikus...svidaju mi se tvoje slike prirode...bas super...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 23:21
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Baš mi se sviđa, jako je lijep fikus


---Joj kako sam ja tek bila sretna kad sam ga ugledalaEmbarrassedEmbarrassedTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 09:42
i udomila?i ja ih volim,imam sarenolisni
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 09:44
Koliko god pokušam preskočiti ovu temu, pa ne možeš nikako stalno se tu vrti, stalno neke slike nekog cvijeće, valjda hodaš od kuće do kuće, pa sve do Une i onda slikašsmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 10:18
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

i udomila?i ja ih volim,imam sarenolisni


- Ja sam kod nekoga vidjela novdje da ga ima i to prvi put .jako mi bio interesantan i imala želju na njega -kad samo ga ugledali samo smo ga uzeli ne gledajući cijenu a vidi sad ti kažeš da ima i šareni -----ma predivno -ma valjda ću i njega nekad naći Embarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:30
Lijepi fikus Clap
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:42
Niho super si se ponovila.Ja mislim da je ovo bonsai fikus .Fikus benjamin oblikovan kao bonsai.Sad imaš dva bonsai drvcaBig%20smileSretno u uzgoju...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.