Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 14:50
Tija, dobro je ...
 
Triša, kineski šaš mi je sada ljepši nego ikad.
 
Flavia, hvala na imenima ruža. Moji u Dalmacji bi za moju ružu rekli: "Da prostiš - Maršal Tito!", a meni se baš sviđa i ruža i ime.
 
Otok, u jutarnjim satima je u dvorištu prometno - stvarno kao na raskrižju. Srećom tada nisam kući. Morali smo veliki dio odvojiti za parkiralište, a svejedno ima dana da nema dovoljno mjesta.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 15:05
Hoya, lijepo - ljepše - najljepše parkiralište!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 15:25
Baš mi je super sad doć kod tebe jer se sad vide velike promjene i ti uživaš kako ti se sve pomalo vraća u normalu a i mi koji vidimo veliku promjenu po slikama.....Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 15:59
Anaida još ti dugujem odgovor na priču o barakama, ali ću ti na PP da ne "začatavamo". Hvala ti na pohvalama, parkirališta mora biti, a sve je ovo zbog blata kojeg smo raznašali .... itd, itd ...
 
Ali, korijenko, nekako se tebi najprije moram pohvaliti: ja sam od jučer vlasnica dviju breza, velikih.
Ponašam se kao da smo dobili prinovu u obitelji. Iz auta odmah k njima.
Konačno neću više imati cijelu zimu od hrastovog lišća žuto dvorište.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 20:21
Hoya vrlo ukusno ste riješili problem blata, a imat ćeš novi dio za zadnju po tvom guštu   smile99
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 23:05
Je vanja, i sad sam iz noćnih šetnji donjela pelcer za novi vrt
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 01:11
Zar opetShockedLOL? Bila sam u dvorištu , prekrasno je Clap. Sakrila je sve kaktuseShocked
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 15:48
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Anaida još ti dugujem odgovor na priču o barakama, ali ću ti na PP da ne "začatavamo". Hvala ti na pohvalama, parkirališta mora biti, a sve je ovo zbog blata kojeg smo raznašali .... itd, itd ...
 
Ali, korijenko, nekako se tebi najprije moram pohvaliti: ja sam od jučer vlasnica dviju breza, velikih.
Ponašam se kao da smo dobili prinovu u obitelji. Iz auta odmah k njima.
Konačno neću više imati cijelu zimu od hrastovog lišća žuto dvorište.
 
 
Super, super Clap baš mi je drago, a to da nećeš imati lišća po dvorištu - malo morgen, samo što će popadati u pat navrata i rješen problem....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 16:08
Korijenko, sad ću ti slikati breze, hrast i lišće po dvorištu. Ja se nadam da si ti završila sa čišćenjem, a jaCry
Čišćeno je prije par dana. Danas hodamo kroz debeli tepih.  
Ovo je ostalo na hrastu i padat će mjesecima. A visine je tri kata:
Zato sam dobila veeeeliiiikuuu brezu
i jednu malo manju od ove veeeliiiike (naravno morala sam je zaštititi da je ne uneredi moj gospodin pas) pa se toplo nadam da će naše grabljanje trajati slijedećih godina puno kraće. 
Željkice tebi i tvojima smile78
Otok, sorry, toliko želim pokazati otvoren cvijet, ali neće danima ...
Flavia, i ovaj isto ...
 
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 17:36
Hoya baš mi je drago da si dobila breze,a što se tiče lišća suosjećam s tobom,mi u dvorištu u Lici imamo veliku lipu i čak  jedan i pol orah (pola je susjedov)i jednu jabuku,lišća ko u priči za poluditi!!Angry
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:01
O Bože koliko posla.
Zato su ganzanije medene
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:12
Bravo za brezu, to mi je najljepše drvo.

Gazanije nema šanse da se otvore ako nema sunca, osim ove Flavijine, ona je kod mene otvorena i kada je oblačno
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:33
Hoyić, baš mi je drago da si se ponovila sa brezama...kad si ih već toliko želiš!...a da su krasne....jesu...Big%20smile...lijepe su i dekorativne. Za lišće....a svima nam je tako...na jesen skupljanje lišća kojem se ne nazire kraj....ali ja imam i jedan veliki orah između ostalog drveća...pa kad ocvate na proljeće.....opet skupljanje onih "gusjenica" od cvjetova....i tako iz godine u godinu LOL
Hoyić, Otočić....drago mi je da vas uveseljavaju moje/vaše gazanije....i mene vesele kad vidim kak im je dobro kod vas dvije na moru! Wink
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 23:46
Shockedstvarno jako puno lišća.
Da, super su ti se uklopile breze, jedva čekam slikice u proljeće, kada breze zazelene...Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 07:53

Lika, smrcko, otok, Flavia i Željka da nije ovog foruma ja bi sa mojim ukućanima vodila bitke zbog hrasta. Ovako je bilo jednostavno nagovoriti jer ni MM nije odolio kad je vidio ljepotu breze!

Lijepo je po ljeti imati hlad, dobro je kad lišće skupljaš i slažeš u kompostanu pa će sa brezama biti puno lakše.
List od magnolije mi je već odavno pao, ali on je već kao paučina. Sav se raspao. A ovaj od hrasta traje i traje, a tamo gdje stoji ostavlja crni trag.
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 09:58
breze su divan izbor
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 15:42
Ja sam gio u osnovnoj školi čitala nekoliko puta "Brezu". Možda mi je od tuda ljubav prema tom stablu ?!
 
Bila sam u Bauhausu i počastila se ovim campanulama (Blue wonder):
Ja počinjem kupovati cvjetnice, ali moji ukućani ostaju vjerni zelenom:
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 15:52
koja ljepotasmile106.
Sad moram u Bauhaus, MM neće da ide( pogotovo što je vidio tvoje cvijeće). Moram upotrijebiti sredstva prisile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 15:56

Odi, ali znaj da sam očekivala više. Nema cijene i izbora do našeg K..f...d.  

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 16:00
Breze su ti predivne, tako su visoke i elegantneHug
 
Jedino nisam skapirala ili mi je promaklo što će biti sa hrastom, da li ostaje ili ide u vječna lovišta.......
 
WOOOW araukaria, kako je lijepa...... sljedi PP (ne reklame nego pitanje Wink?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.