Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 21:28
curice moje... hvala vam najljepša...
slijedi još jedno koje sam napravila ovog vikenda, a to je naravno opet ogledalce... kako sam rekla, Potomak je išao kolegici iz vrtića na rođendan, pa sam opet imala posla sa winxicama...zadatak je bio pod obavezno roza, a motiv, barbie ili winx... moram priznati da me oduševila ideja da radim barbie, jer je nisam radila do sada...a onda je uslijedilo razočarenje jer mi se niti jedan motiv sa barbi nije dovoljno svidio, pa sam naposlijetku prionula winxicama... kako nisam imala ni bog zna koliko vremena, uzela sam stari, provjereni recept, pa udri bez puno kemijanja po winx ogledalu...
daklem...tananaaa.....



čestitka...

i sve naposliejtku zajedno...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 00:13
nato: "ogledalce,ogledalce..ima li  tko  bolje od mene?"
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 12:12
opet jedno predivno remek djelo, ne zna se što je ljepše; ogledalo ili čestitka, stvarno si meštar od ogledala i čestitkismile71
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 23:21
Moram pohvalit ova ogledalca, stvarno su odlična!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 16:22
Mene, već po običaju, fasciniraju ogledalca,al čestitke....zaista su posebna mala remek djela!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:53
ma slatko ogledalce skroz.
i dalje mi je baš slatka mašnica...
hehehehe
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 14:48
ja kao po nekom običaju, u zadnje vrijeme vikende provodim radeći ogledala za rođendane sinovih prijateljica...
i danas ide na jedan rođendan, pa već po staroj navadi, nosi ogledalce...ja pomislila kako je to djevojčicama veeć dosadilo, a onda neki dan saznam od sina, da svaka želi BAŠ ogledalo...i što ću, radim ogledala...







i čestitkica...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 16:28
Pa koliko priateljica ima tvoj sin, već sada poćni misliti šta češ za idući rođendan onima, koje su prve dobile ogledala, i opet po redu..........
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 18:37
Ma za cure mogu uvijek ogledalca, samo kako budu odrastale treba mijenjati motive sa salveta LOL.
Šalim se malo, ali ideja sa ovim ogledalcima za poklon je odlična, još kada su tako lijepa kao tvoja.....
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 20:27
sve, sve ali čestitke, ma kako samo naspraviš podlogu i one šupljikave čoškove, ja zapela za čestitke ko bos u trnjesmile93
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 10:07
nado... nakon ovih ogledala, moj sin ima ilgezda sve više i više prijateljica... hahhahaha
otok... drago mi je da ti se moja ogledala i dalje sviđaju...
mumice...podloge su nekada napravljene tako da salvetu lijepim na hamer papir pa uzerzijem oblike, a nekada su kao na zadnje dvije čestitke, takvi gotovi papiri koje kupim u papirnici... ovi ćoškovi su izrezani kutnom grickalicom za papir...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 10:33
 malo ću vas sada odmoriti od mojih ogledala i stavljam već nešto znano, a to je pločica za bebu...
kolegica ide u babine, pa me zamolila da joj napravim pločicu  i okvir za slike kao komplet








Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 10:57
hvala ti draga moja natašice na informacijama, preava si majstorica svega čga se dotakneš, stvarno ti se divim, pusa
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 11:44
hvala...pusa i tebi
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 12:45
???? !!!!!!!!! .....
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 13:02
hvala drage moje... smile73
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 14:26
ovo je naprosto očaravajuće Clap
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 15:41
Ogledala si usavršila do najsitnijih detalja ipak.... više volim tvoje kutijice i škrinjice
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 18:40

Čestitka ti je stvarno presavršena!Na ogledalima i na poklonu za babinje me očarava šta ima puno detalja a svi su picikato npr leptirić samo pola u 3d!Stvarno lipo.  smile184 Kako radiš ova slova od imena i ove vitice znam da je svaka drugačija,sa čime ti ispadnu tako tanko? 

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 23:28
sve crtam rukom sa najtanjim kistom...broj 0...
a na ovoj zadnjoj pločici su slova izrezana od mosgoomi mase...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.