Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anastazijin_   zeleni raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anastazijin_ zeleni raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 00:05
VESELA,RADOSNA,SRETNA I CVJETNA NOVA 2013.G.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 08:16
draga prijateljice želim ti da ti se u ovoj novoj ostvare svi snovi koje si želiš !


belica,zagreb
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 11:03

Drage moje prijateljice, žao mi je kaj nisam do sada bila s vama radi problema sa kompom  Unhappy.

Puno vam hvala na svim lijepim željama i ja vama želim sve najbolje - puno sreće, zdravlja i da ova godina svima bude bolja nego prošla !


             smile79                smile86

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 11:37

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 20:06
funscrape.com
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 18:41

Evo nekoliko slika mojih sukulenata slikanih u studenom dok su još bili sa vanjske strane prozorskog stakla









U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 18:42








U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 18:42








U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 18:43

i pelargonija koje su ove godine isto dugo bile vani









U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 19:34
Uvijek volim doći u tvoj lijepi vrt,ovaj put uživala sam gledajući lijepe sukulente i muškatleTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 19:47
Anastazija ovo je prekrasno.Sačuvani i lijepi primjerci za odmoriti oči.
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 22:40
potpisujem Camelliu smile141
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 06:47
Tvoje sam lijepotice vidjela uživo i koliko se god ti žalila na njih , prekrasni su ti sukulenti i puno se bolje drže od mojih. Ali ti imaš i puuuno više idealnijih uvjeta i prozora Wink za njih.... slijedeće zime uvalit ću ja tebi svoje da mi ih dadijaš LOL.

smile78
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 07:44
...ajme koka, pa prelijepi su ti, tako čvrsti i zdraviClapveliki bravo za gazdaricu...
pusa
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 11:32

Cure, napisala sam da su slike iz studenog  Wink. Da ih sada slikam vidjele bi na njima uši svih vrsta kojih se ne mogu riješiti.
belice, radi njih mi je u spavaćoj sobi da ti se smile52 smrzne, a danas su lijepo okupani suncem.
Da nema tih uši stvarno bi bila zadovoljna jer mi do sada niti jedan sukulent nije propao, a dobro i izgledaju. Boju budu na proljeće brzo vratili - i da su vani ne bi bolje izgledali kad je stalno oblačno.
belice ako hoćeš da ti ih dadiljam onda ti moraš preuzeti MM jer za njega više ne bude mjesta  smile96.


smile79   svima !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 11:45
prekasno stvarno za oči odmoriti
 
ClapClapClapClapClap
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 12:19
smile96 ha ha, fino si si ti to smislila, ko da ja nemam dost muških po kući! Hvala lijepo na ponudi, ali meni viška i ove dvije trutine kaj ih imam doma.

Čitala sam negdje da ratuješ s ušima, sad sam se sjetila, bijelo ulje se koristi kad je vani toplo koliko ja znam, zimi se koristi crveno ulje. Ja sam svoje tretirala ljetos kombinacijom bijelog ulja s Actellic- om i beštija više nema, ali sam jučer zato primjetila neke zelene gusjeničice na sukićima koji su mi bili u hodniku.... sad sam ih sve povukla u boravak i naredala uzduž stijene da ih bolje vidim - kak je vuk rekao crvenkapici LOL
belica,zagreb
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 13:10

S tim zelenim gusjenicama ja ratujem na pelargonijama.
Zadnjih par godina nije normalno koliko ima nametnika, prije nikad nisam imala problema  Confused.
Bebolina mi je rekla da se bijelo ulje šprica po zimi jer u kombinaciji sa suncem spaljuje listove.
I kaj je sad od svega toga točno ?  Confused

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 13:23
tak su mi u poljoapoteci ljetos rekli,  ali sad googlam može i zimi... nije mi se dalo puno čitati, pa daj googlaj. Sjećam se samo da su mi rekli da je zimski tretman bolji crvenim uljem.
Je, znaš da sam i ja ljetos imala užasnih šteta od nametnika, pokolj bolje rečeno, jedva sam spasila neke.
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 13:25

BIJELO ULJE je kontaktni insekticid i akaricid. Primjenjuje se za ljetna tretiranja višegodišnjih nasada i u sjemenskom krumpiru radi suzbijanja brojnih štetnika:

  • u višegodišnjim nasadima
  • štitaste uši (Coccidae), lisne uši (Aphididae) i crveni voćni pauk (Panonychus ulmi) na jabuci, kruški, šljivi, maslini, agrumima, vinovoj lozi, smokvi i oleanderu, u koncentraciji 1-2% (1-2 l u 100 l vode). Na kruški suzbija i kruškinu buhu (Psylla pyri).

 evo da nebudem lijena.... LOL

belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.