Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 100>
Korisnik
Poruka
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:16
Morska kutijica je stvarno za 5! Pogotovo iznutra..ma, bravo!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:21
na spomen kave i sladoleda već sam otvorila jedno oko. mislim da bi to bio dobar pokušaj ako me želiš probuditismile184
je, prašina je kod mene... imam nešto gotovo ali neposlikano, pa imam nešto spremno za onu drugu galeriju (ručni rad) - isto neposlikano i imam nešto što je u završnoj fazi ali nije ni za jednu galeriju (svejedno ću negdje ubaciti - vjerojatno u ručni rad zajedno sa onim "pravim" ručnim radom, jer sam silno ponosna na odrađeni posao). nadam se da će ovaj tjedan sve biti poslikano, dovršeno i prezentirano.Embarrassed
 
isprike na klafranju i oftopičarenju u galeriji!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:35
ma ja ti obožavam offtopičaritiBig%20smile......a jadna nisi poslikala,nemaš s čim jel?Wink...................
na žalost sladoled tek za nekih mjesec dana......malo sam se overdozirala požegom ove godineCry.......
lollipop hvala draga moja smile78.......
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 15:08
mare draga ,sta da ti kazem nego prelijepo,volim ovaj starinski ,nosstalgicni stih uvijek tako lijep.smile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 16:27
Kika kaz bravo mn, a ja kazem super bravo.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 20:50
Prelijepa kutija, divno si uklopila boje i motiv!!
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 21:16
smile120
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 04:44
HELP!!!!!!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 00:22
hvala vam drage moje smile79
ovu plavo bijelu kutiju ste možda već vidjele ako ste bile na mom blogu ali ovdje su veće slike i bolje se vidi......
pomalo liči na nekadašnj pernice ali je puno veća.....okolo sam stavila plavo bijeli patchwork uzorak a gore sam najprije preko šablone modelir pastom napravila cvijet,pa ga nejednako plavom bojom potufkala.......još sam dodatno sve istakla s 3d i pošpricala onim sistemom kist,boja prstWinkLOL.......i sve dobro polakirala,onako kako ja to već volimWinkBig%20smile.........
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 07:28
Kad sam vidjela prvu sliku morske kutijice, pomislila sam - dobro bi joj došlo malo konopa, a već na drugoj slici vidjela sam da si i ti tako mislila.
Izvana i iznutra, ova je prekrasna.

A ova plavičasta je (žao mi je, nemam pjesničkog dara) isto prekrasna. 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 09:37
Kutijice su majstorske mare,morska posebno,puno truda ,rezultat savršen...
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 17:59
Ma daj kaj da se kaze nego da je super, vidis ove pacvork salvete mozes dobiti jos, a meni nije ideja pala da bi tako nesto nparavila.Jos uvijek nisam u formi i mislim da ce dosta proci da budem svoja. U Kauflandu imas visece limene teglice po 8 kn, nisu velike ali super za manje tegle.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 00:16
Ništa ti ne valjaju kutije, ništa ne valjaju!!!
Strašno, strašno!!!!


...a šta ću dosadno mi stalno pjevat iste pjesmice, pa ti pišem "a sad nešto sasvim drugačije"....a šta mislim o kutijama zaista....mislim da ti ne treba više od dvi sekunde za pogodit!!!!
Kad narastem bit ću mare-nostrum!!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:03
ajme meni ne znam šta mi je ljepše.
prva kutijica s tulipanom i onom forom sa dvije boje, ona morska ili ova plava.
divna je ova plava, baš je nekako posebna i drugačija...smile227
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:06
Pachvork kutija mi je Wow!!
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 12:04
Ova zadnja kutija je odlična. Baš je tip-top.. super!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 12:27
smile39draga moja, na blogu sam vec komentirala kutijice, al cu jos jednom reci....  MRAAAAK  SU!!!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 14:00
a da.... lijepa je kutijica!
ali ja naravno imam pitanje.... kako izvodiš to tufkanje preko uzorka sa šablone a da ne natufkaš i okolo? šablona je reljefna, zar ne? ili je samo od 3D tako ispupčena?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 15:09
hvala,hvala,hvala smile79smile79.........vi st moja inspiracija .......
vidim da je pernica pobrala priličan broj pozitivnih kritika....smile92
anastazija radila sam modelir pastom (može i glet masom) uzorak preko šablone......kad se to osušilo opet sam istu šablonu stavila i potufkala plavom bojom.......na osušeno sam natrackala 3d......
pusa....smile78
spremam ovih dana nešto što sam radila na jednoj radionici .....za sve one koju nemaju prilike ići na radionice pokušat ću vam ukratko objesniti šta  smo radili i kakav efekt smo dobili......Thumbs%20Up
voli vas mareHug
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 10:43
Morska škrinjica je zaista "stara" skinuta sa tavana , a detalj sa špagom savršeno dopunjuje cijelinu.
Nestrpljivo čekam prikaz sa radionice jer u mojemu malom gradu nememo priliku za edukacije pa me veseli da mogu nešto naučiti.
Moje znanje je nažalost samo ograničeno i stečeno radom i učenjem na svojim greškama.
Hvala unaprijed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,094 sekundi.