Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 16:22
@EmillyThumbs%20Up vidi se da adeniumi kod tebe imaju više nego dobre uvijeteClap Moji malci nisu ni sjena tvojim!!
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 16:25
predobri su ti moram i ja svoje bebače uslikat kad se malo ubuce :) sad su se tek uspravili hehe
Per aspera ad astra.



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 16:32
Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

predobri su ti moram i ja svoje bebače uslikat kad se malo ubuce :) sad su se tek uspravili hehe
Koliko ih ima??Embarrassed
Fotkaj ih...please
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 16:38
U drugoj turi što sam posijala mi je niknuo za sada jedan,ali mi je nekako blijed.Nadam se da nije....  Confused
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 16:47
 Andina, nisam ni ja znala... Ali bio je skoro gotov, uz to mi je ispao sa prozora pa mu se sva zemlja prosula... Pa nisam imala baš nekog izbora dok danas nisam kupila novi supstrat i perlit Wink

 Tea, prihranjujem ih gnojivom za kaktuse, ponekad i onim za orhideje Embarrassed kad mi ostane, pa da se ne baci... Paše mojima sve, čini mi se LOL

 Bebolina, imam i ja lošijih. Ovi su zgurani na prozor kod orhideja (istok) i tu im najbolje odgovara. Ovi koji su po drugim sobama su neki slabušni...
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 18:04
Emilly,znači paše im koktelLOLI ja sam svoje gnojivom za kaktuse ali nisu baš kao tvoji.Možda bi trebala češće.Ja sam svoje jednom u mjesec dana...ovo što kažeš da im najbolje odgovara uz prozor,to je definitvno istinaThumbs%20UpSlatkicama najviše paše direktno suncesmile46    smile96
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 18:57
I drugi su uz prozor, ali na sjeveru. Rastu oni, ali nisu ni do koljena ovima. Morat ću ih zajedno poslikat da vidite razliku
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 19:53
Moje su bebe desetak minuta ostali pored otvoenog prozora, nazebli su i tako sam ostala bez dvadesetak komadasmile43
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 20:31
I ti?Ja sijala prije nekoliko dana.Malo sam ih zakurila na radijatoru jer je zemlja prije sadnje bila na hladnomsmile42Naučila sam za drugi put.Niklo ih je 4 ali obzirom na krivi postupak zadovoljnaThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 20:41

Ja sam sjeme potopila u termos bocu, tako da sutra za dobro jutro, sijemThumbs%20Up

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 21:04
Vjerojatno sam napravila grešku što sam ja potopila u mlaku vodu u posudi i to se do jutra skroz ohladiThumbs%20Down
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 21:08
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Vjerojatno sam napravila grešku što sam ja potopila u mlaku vodu u posudi i to se do jutra skroz ohladiThumbs%20Down
Zato je termos boca ja sjemenje zakonEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 21:33
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Moje su bebe desetak minuta ostali pored otvoenog prozora, nazebli su i tako sam ostala bez dvadesetak komadasmile43

Shocked C c c,  ja bih se rasplakala ko kišna godina! Tak sam skoro zatulila nad onim što mi je na isti način stradao.

Tea, kako nemam termosicu, ja sam prošli put stavila sjemenje u toplu vodu, ali sam zdjelicu s vodom ostavila na radijatoru (na kutiji cigareta). Ujutro je voda još bila mlaka. Sijala sam ih na supstrat koji je bio također topao (navečer sve pripremljeno i prenoćilo u kupaoni - najtoplijoj prostoriji u stanu). Vjerojatno je, uz kvalitetno sjeme, i to razlog što su tako dobro niknuli.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 21:39
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Moje su bebe desetak minuta ostali pored otvoenog prozora, nazebli su i tako sam ostala bez dvadesetak komadasmile43

Shocked C c c,  ja bih se rasplakala ko kišna godina! Tak sam skoro zatulila nad onim što mi je na isti način stradao.
Varaš se ako misliš da nisamCry ali povratka nema
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:00
Dvadeset komada Bebolina?Kaj se baš nikako,nikako ne mogu spasiti?
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:01
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Dvadeset komada Bebolina?Kaj se baš nikako,nikako ne mogu spasiti?
Šanse za spašavanje tako malih su ravne nuliConfused
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:24
A ona tekučina koju si jučer spomenula?Dobro,odustajem,ali stvarno mi je žao .Cry
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:28
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

predobri su ti moram i ja svoje bebače uslikat kad se malo ubuce :) sad su se tek uspravili hehe

Koliko ih ima??[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />
Fotkaj ih...please


tek sad ovo vidila od tvojih mi je niklo 9 ali tri čini mi se neće preživjeti predugo su mi bili pod kapicom ili sam ja pri skidanju nešto zeznula

a od kupljenog od 20 mi je niklo 3 komada i jedan će krepati čini mi se...jako slaaaabo...

napraviti ću definitivno pauzu sa sijanjem adeniuma bar 2 godine pa se moožda oept usudim... taman dok vidim kakvi su svi ovi
Per aspera ad astra.



Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:29
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Moje su bebe desetak minuta ostali pored otvoenog prozora, nazebli su i tako sam ostala bez dvadesetak komada[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot101.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile43" />


a joj baš mi je žao
Per aspera ad astra.



Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:40
A možda smo trebali još malo pričekati s sijanjem.Možda  na proljeće,kad zatopli i  kad bude više sunca.Confused
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.