Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 19:37

Prekrasno - uzivam opet draga kod tebe, prekrasno.

I da ti kazem da su mi rodice prenijele odusevljenje Vinkovcima I Vinkovackim jesenima, sve pozitivno. Onako kako su I zamisljali!!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 22:47
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Prekrasna cipkana zavjesa Fallopije!Takve penjacice ja zovem ljubilice,to je biljka iz jednog crtica koja se obavija i grli oko svegasmile169<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">
eh miska, faopija je prava ljubilica, brže se obavija nego ona u crtiću!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 22:51
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

lijepa jesenska kompozicija... a ova srebrna čipka je za mene nova, krasna biljka

hvala Nisa,
a srebrna čipka, krasna i opasna!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 23:04
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:


Draga Slavujčice, opet sam ti malo došla u vrt, iznova se divim svemu što imaš ali ovaj put me je očarao SEDUM PURPLE EMPEROR!
Neznam dali je to isto što i sedum amber ili su samo slični? To je naljepši sedum koji sam vidjela, ta crvena boja mu je predivna! Lijep je sav i list i cvijet. pa čestitam ti draga na svim posebnim biljkama u tvom vrtu!
 
hvala ti Miro,
sedum emperor je potpuno drugačiji od seduma amber.
emperor je visoki sedum, visine do 50 cm, listovi su mu ljubičasto crni sa tamnim odsjajem, stabljike i cvjetovi u pupovima su isto tako tamni, budu malo svjetliji kada procvjetaju.
ovaj sedum je dobio ime po jednom krasnom i rijetkom leptiru- purple emperor!
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 23:12
slavujcice i kod tebe svega lijepoga ....stvarno sam zabusavala s pregledom tema.....cestitam na najljepsem vrtu i zelim ti puno uspjeha u nekim novim natjecanjimaWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 23:25
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:


Fallopia aubertii je zaista divna i vrijedi je imati kada se ima gdje saditi. Vidim ih ponegdje uz cestu, na zidivima,  pa padam u iskušenje jer bih se ograđivala i pokrivala neke površine i mislim da ću je ipak zasaditi. Nenam dali je to  moguće sada dok je prepoznajem ili baš treba biti proljeće?
 
smile79

ja sam ovu falopiju tek iz trećeg puta uspjela zakorjeniti. grančica sa korjenom oko biljke ima jako malo i imaju male, napola suhe korjenčiće.
vidjela si kakva je kod mene ogromna a ne mogu od nje iz korjena odvojiti niti jednu grančicu.
ako se i uspije zakorjeniti treba joj nekolko godina da postane ovako bujna i lijepa.
ove sam jeseni ponovo stavila grančice pod bocu, ako koja i pusti korjenčiće, na proljeće će potjerati nekoliko listića i takva ostati cijelu godinu.
ali kada se pokrene dnevno naraste po 12 cm.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 23:28
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

Prekrasno - uzivam opet draga kod tebe, prekrasno.

I da ti kazem da su mi rodice prenijele odusevljenje Vinkovcima I Vinkovackim jesenima, sve pozitivno. Onako kako su I zamisljali!!!!!!
hvala klaudija!
drago mi je zbog tvojih rodica!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 23:33
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

slavujcice i kod tebe svega lijepoga ....stvarno sam zabusavala s pregledom tema.....cestitam na najljepsem vrtu i zelim ti puno uspjeha u nekim novim natjecanjimaWink
hvala ti Monna!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 23:59











SEDUM SPURIUM "John Creech"

[/QUOTE] ,ovom sedumu sam krivo napisala ime.
To je visoki sedum crvenih cvjetova koji nakon nekog vremena postaju bakreni-sedum AUTUMN JOY
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 07:24
Rana jutarnja šetnja dobro mi je došla da me napuni pozitivom,ljepotom i mirnoćom.
Sada kada sam sve pregledala,hvala ti na ljepoti koja će mi uljepšati danClap.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 11:49
KIŠA PADA TRI DANA... ALI ZA MENE JE I OVAJ DAN "JOŠ JEDAN DAN U RAJU"
















Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 12:30
Jesen je kalendarski stigla ali kod tebe sve i dalje buja... Biti će mi malo žao kada krenu prvi mrazevi ali to je priroda, ljepotice će se opet probuditi u proljeće! Heart
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 21:22
Draga Slavuj,bila sam ali nisam ostavila trag u mokroj travi.smile92Sada opet udisem tu ljepotu za laku noc.smile79
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 22:00
Kad bi sve slavujčicine poruke bile u nizu, bez naših upada, milsim da bi to bila jedna od najboljih knjiga o cvijeću ikad napisana!Clap
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 22:40

Ovo stvarno i je raj !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 22:44
smile227
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 00:18
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

Kad bi sve slavujčicine poruke bile u nizu, bez naših upada, milsim da bi to bila jedna od najboljih knjiga o cvijeću ikad napisana!Clap


smile213  Slažem se sa svakim slovom kaj je Lovro napisala !!smile211




Kako drugačije ispričati priču, u kojoj ima ovoliko glavnih cvjetnih likova !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 09:06
Kad je vani kiša i tmurno vrijeme,onda šećem tvojim vrtom.Toliko boja i raznolikog cvijeća odmah mi vrati osmijeh i raspoloženje.Prekrasno kao i uvijek.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 21:50
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Rana jutarnja šetnja dobro mi je došla da me napuni pozitivom,ljepotom i mirnoćom.
Sada kada sam sve pregledala,hvala ti na ljepoti koja će mi uljepšati danClap.
znaš da volim kada šetaš mojim vrtom, ali uskoro bi se mogla smznuti, nema više toplih i sunčanih jutarnjih sati, terasa je ostala pusta i tužna ....
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 21:55
Večeras i ja prošetala tvojim rajemTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.