Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 14:49
drage moje, kao i uvijek, najljepša vam hvala na ovoliko predivnih komplimenata upućenih mojem radu...i kako uvijek kažem...kako onda da ne nastavim iznova dalje?
stoga..e.to mene u kako ste već nekoliko puta rekle, mom brendu...
opet malo ogledala... hahahah
jedna od mojih kuma ide na rođendan i zaželjela je da ja malenoj Lani izradim poklon za rođendančić...stoga...nastalo je još jedno plavo, Sarah Kay ogledalce koje će bojom vjerojatno zapanjiti Lanu, motivom mamu, a kreklom moju kumu koja je luda za njim...






i naposlijetku...prigodna čestitkica u ogledalo za najljepše rođendanske želje...



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 15:22
Ma dosadno mo se više ponavljat..al šta mogu kad ti drugačiji komentari od onih koje sam pisala ne "stoje" uz tvoje radove.
Još jedno prekrasno, maštovito,vrhunski izvedeno, ogledalo (blago onom ko ih dobija)...ja se nadam da ćeš im ostat i nadalje vjerna...kao i kutijama...
Čestitke su ti priče za sebe
Nataša, skidam ti kapu...već mi je prešlo u naviku...skoro da i ne trebam pogledat rad da bi znala da ću vidit nešto izvrsno.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 15:30
maredm. ti je sve rekla, ,pa je iza njenih komentara tesko bila sto napisati a da se ne ponavlja. cestitke majstorice.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 16:26
Ma ovo ogledalo ti je čisti promašaj, ja ga od sramote nebi ni slikala za pokazivat okolo jer bi mi bilo neugodno, hahahahahahha..
 
Normalno da kužiš da je komentar zezancija jer nema pravih riči za tvoj rad..smile78smile141
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 01:49
Draga,N.Toliko uživam u toj tvojoj dobrodušnosti i velikodušnosti .Čini mi se da imaš kuma i kumčeta toliko da ćeš još dugo,dugo vremena glancanti zrcala na tim svojim prekrasnim i jedinstvenim radovima.Tvoji  su radovi uistinu tvoje čarolije...Star
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:48
jooooj, dugo me nije bilo! Ko će sve ovo komentirati!!!!!! Radovi su ko i uvijek savršeni!
ANĐELKA
Na vrh
bjonda View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 126
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bjonda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:59
Ja sam se tako raznježila kad sam vidjela ovo Sarah Key ogledalce! To me je podsjetilo na najsretnije doba mog života - djetinjstvo - kada sam skupljala sličice za album Sarah Key i jako me ganulo. Bilo je to prije sto godina. Predivan rad.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 00:02
...jednostavno oduševljavaš radovima, prepoznatljivim stilom, urednošću kojom radiš, pažljivo biranim motivima, istančanim osjećajem za detalje... prelijepi su mi ovi tvoji "dječji" radovi, pločica za Roka oduzima dah, a ogledalo.... ne samo da  će kuma i ini sliniti, ja slinim već dobrih 10 minuta  ... umjetnice decoupagea klanjam se Bow%20Down%20Together
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 16:40
uvjek se divim tvojim radovima,tako i ovaj put,svaka cast.Clap
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 21:17
curice, kao i uvijek... hvala vam najljepša...
nastavljam u revijannom tonu....naslućujete...oept ogledalo... i to opet ogledalo Sarah Kay
tema je bila zadana... plavo, starinsko i sa određenim nadimkom...
kako sam nedavno bial na jednoj radionici shabbya i bitumeniziranja, nisam mogla odoljeti a da to ne isprobam na ovome ogledalu...





Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:09
Ja sam doduse amater al meni ovo pari super, sve ove kombinacije..  Ovi zavijuci su mi mrak, jesi ih sama crtala? A bumblasti leptirići, srculenca.. aaaaaaaa..smile58
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 09:28
jesam, vitice sam sam crtala i ako primjetiš, svak ogledalo ima svoje, zasebne vitice... svakom smislim nove...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 15:48
Prekrasna ogledalca... nakon one pločice ROKO u tvojoj sam galeriji svaki danSmile
Vito 2008.
Hana 2009.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:01
sve je u natašinom revijalnom tonu.
ne znaš šta je ljepše i žališ šta nije bliže da ili dođeš na radionicu ili nešto užicaš i za sebe.
smile120
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:18
Bravo,Nato,neponovljivi radovi.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 22:55
Ogledalca si dovela do savršenstva , patentiraj ih da više ne pokušavam nešto slično
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 15:30
smile89tvoj revijalni ton sa motivom Sarah Kay je fenomenalan kao i uvijek smile141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:48
Eehhhh, ta ogledalca!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:02
hvala vam...pusa svima...
red ogledalaca presijecam jednim satom...
kolegica ovih dana ide na rođendan prijatelju, pa me zamolila da joj napravim nešto za njega... kako svi idu na folklor, briju na etno, starinu, zavičajnost, pala je ideja da uradim sat...
gornji dio sata imitira pročelja starinskih baranjskih kuća, zelena boja, kao cijela zelena baranja, suncokreti kao simbol naših plodnih njiva...znam, išla bi i pšenica i mak, ali nisam imala taj motiv, pa je izbor pao na suncokrete ( iskreno... OBOŽAVAM ih...), onda je tu malo palo vitica, jer i stare baranjeske kuće na svojim proćeljima imaju poneku viticu, pa malo smeđe, onak, zafucane, pa malo shabbya, tek da malo kopiramo starinu, i na brojčaniku, neizostavni toliko mi obožavani 2K sottile...

i ono što je najvažnije... ovaj SAT sam sama ispilila, izbrusila i pripremila za dekupiranje...bez mm-ove pomoći... :D

dakle....tananananna




Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:15
Sat je prekrasan, ničeg previše, ničeg premalo. A i simbolika koja ga prati pridonosi vrijednosti ovog rada.
Bravo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.