Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:37
Znala sam da će šetnja tvojim vrtom biti i oku i srcu radost. Kod tebe je prava eksplozija boja i cvijeća Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 08:47
Rascvjetani karanili,a i drugo cvijećesmile93smile55smile120
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:43
ma neznam više šta da komentarišem ja sam ove godine baš nešto oduševljena sa svakom biljkom i cvijetom tako da me i kod tebe sve raduje svaka čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 13:55
Kontesaa, Otok, Anči, Forzicija, Triša, Retriver Sara, Niho, Lantana i Mira - i za vaše lijepe riječi i za posjet najljepše vam hvala, želim vam i dalje lijepe osjećaje pri svakom dolasku u moj vrtić!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 16:20
Još nekoliko slikica osunčanih mi je ostalo.. Danas nam je sunce u mojem djelu Međimurja sjalo punih pola sata (i to je dobro jer ga danima nismo vidjeli) a nadam se da će od subote zaista proljeće (a i rano ljeto) pronaći pravi put i do nas...
 
Ružice Ingrid Bergman, četinjače (i Fifi u desnom kutu)
 
 
 
Na prozoru muškatle i ružičasta gipsofila
 
 
 
Na ogradi i dio cvijeća pred ulazom u kuću
 
 
 
Kamenjar
 
 
 
Zečja uha (vinasti čistac) i poklon od Smrčkice koji se sprema cvasti (i na prethodnoj slici u kamenjari su u posudama neki njeni darovi - kameleon i još nekaj čemu ne znam ime...)
 
 
 
Ovaj cvjetak (tritoma??) mi je lani Horti poslala i sprema se cvjetati!!
 
 
 
Malo žutog
 
 
 
I drvce cotinus i svašta još na ovoj slici
 
 
 
Tako.. Ja slikica više nemam. Sad moram čekati sunce!!
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 16:25
vidim ni kod tebe nema sunca nešto. al svejedno vrt ti je prekrasan. onaj žuti poklon koji se tebi sprema cvasti je meni vec ocvao.
i naravno opet se moram pokloniti kamenjaru!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 16:40
smile57--smile39--smile64--smile141-ja neznam šta bi rekla pa evo spasiše me smajlići
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 18:40
Pa i ja bi najrađe upotrijebila smajliće, ali ne nalazim neki koji bi dočarao koliko mi je lijepo u tvom vrtu.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 19:45
Kaj si imala pol vure sunca,ja svega 10 minConfused.Vrt ti je lijep i sviđa mi se tvoj kamenjar,ma sve mi je prelijepo u tvom vrtuTongue,a kad se u subotu sunce pojavi kak bu lepoHeart
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 19:49
Kod mene je sunce sijalo skoro citav dan,i odma se vidi promena ,a kod tebe je divno i kad sija puno krace,al zelim ti sto suncaniji dana
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:20
A meni je tu lijepo i po suncu i kad je oblačno. Kamenjar ti je uvijek lijep, jer je i lijepo osmišljen, a Fifi, čini mi se, opet snima di će malo prefrezat smile72
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 21:35
Joooooj smile39!!! 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 23:57
Zanaš kako kažu Dalmatinici - puno lipo Clap
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 07:15
Od ovog bogatsva boja i mirisa grijeh je bilo što izdvajati! Kamenjari su smile227, a ovi otočići ufffff smile93


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 07:55
sve ti je lijepo al kamenjar savršen..
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 11:03
Stvarno je sve prekrasno, kamenjar je divan..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 11:17
PredivnoThumbs%20UpUvijek se divim tom vrtusmile64
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 13:15
Ajme anaida kako ti vrt lijepo izgleda.
 
Ovo je bilo očaravajuće za moje okice....
 
Sve je savršeno na svom mjestu.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 13:30
Ma prekrasno! Oduševljena sam...sve je tako lijepo, zdravo i uredno!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 14:27
Kamenjar,otocici ah mila milina kod tebe covjek moze tesko nesto izdvojiti kad je sve savrsenosmile57smile55smile70
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.