Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 00:21
Sve ti je prekrasno ali ovoga sam se "preplasila" misleci da je hobotnica    Wink

           
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 08:48
Carol, planiranje radova po dvorištu mi je nešto kao psiho-terapija. Navečer, kad legnem u krevet, zatvorim oči i krenem......kad zaspim sa takvim "temama" nemam noćne more. O da, zna se desiti da i u snu kopam, sadim, pa bude nešto krivo, nekad se čak i probudim, ali se samo nasmijem i nastavim dalje. Onda u jutro čim se probudim idem van vidjeti što je to bilo LOL.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 08:49
Gute, nasmijala si me sa hobotnicom, i kad sam malo bolje pigledala sliku, stvarno izgleda stravično !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 09:24

Draga Glikice baš mi je drago da si nam pokazala svoju Jerihonicu, nadam se da ću je jednog dana negdje nabaviti, pikavce ne volim  kod mene i nikad nisam imala niti jedan ali se divim tvojim slikama, lijepi su kada procvatu.smile79

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 20:05
Smail, lijepo od tebe što si navratila do mene Hug
Jerihonicu će vjerojatno neke trgovine imati u ponudi pred Božić.

I hvala ti za pohvalu mojih bodljikavaca, iako ih, kako i sama iskreno kažeš, baš i ne voliš.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 22:07
.....i čuda se događaju !!!
Naima, maloprije sam izašla još malo na dvorište i da psu dam frišku vodu, kad ispred kapije ugledam nešto zamotano u žutu najlon vrećicu. Sumnjičavo priđem i nađem ovo ( pošiljaoc nepoznat, ni na kraj pameti mi nije tko bi to mogao biti)


Uploaded with ImageShack.us

Ko god da je to bio, od sveg srca mu hvala ! Možda jednom i saznam, jer to je netko ko mene dobro poznaje i zna da obožavam Yuce, posebno mi je ova nitasta lijepa.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 22:18
A šta bi tek bilo da ti je neka dobra dušica ostavila kakav kaktus kapitalacWink
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 22:23
Isuse, upiškila bih se od sreće, iako ni sad nisam bila daleko od toga LOL.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 07:08
Imaš tajnog obožavatelja??!Wink
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 16:18
glikice obožavatelj je dobar-daje a ništa ne traži još je i tajni.smile60
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 18:06
Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 22:11
Ma ništa od toga cure moje, samo komšija , niš' posebno. A i ja sam se ponadala da me neki zagledao Unhappy.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 22:43
Ne budu tužna draga Glikice LOL , u cijeloj priči ipak je najbitnija Yuca!! Bolje je imati dobrog i pažljivog  susjeda, nego  tajnog obožavatelja.Zamisli da je netko ovakav smile45!!!!! smile96
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 23:16
U pravu si Tikvić, i da bude stvar bolja, obećao mi je još.....Yuce ! LOL.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 05:23
Bila setala gledala i uzivala kako u pisanjima tako i u slikama,kad citam postove ,a to je i kod tebe ,tako se raznezim i zamisljam koliko smo predane ovoj nasoj ljubavi,pa zato ni rezultati nisu izostali,sve pohvale jer ti je sve savrseno lepo,a preuredjenje ma ja tu nebih nista bas dirala...mada ko zna kako nas iznenadis.smile55
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 08:29
Leona hvala ti, baš si krasan komentar napisala.
A preuređenje ? Uvijek ima mjesta za nove ideje. Kao ovo, stigli novi stanovnici, treba ih smjestiti i to je već novi izgled vrta:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 18:52
Glikicesmile120ti je vrt.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 21:22
Dmirce, dobro mi došao, drago mi je da ti se dopada kod mene. Trudim se ja stalno, nekad više ,nekad manje....ide nekako.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2013 u 12:34
Pratim stalno što se kod tebe događa,ma sve ti je super ,samo slabo pišem, vrjednica..........
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2013 u 21:49
OSica, drago mi te vidjeti kod mene, a još bi mi bilo draže da mi dođeš uživo. Moramo jedan dan OS i Baranjsku ekipu ugostiti kod nas u VK ( ali to ćemo preko druge teme dogovarati, a kad govorim u množini, zna se na koga još mislim)
Veliš ti meni da sam vrijednica.....pa i jesam, stalno nešto prčkam, više bih htjela nego što mogu i što stignem. 
Ali to su te naše florističke čari, nikad nije gotovo ! I to nas tjera dalje i naprijed !

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.