Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 112>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 15:15
A ja sam cijeli grad pretražila za strukirane čaše pa nema.Drago mi je da vam se doze sviđaju.Prekrasno izgledaju na kozmetičkim stolićima.Živo se nadam da će se i kupcima na božičnom sajmu svidjeti.
Pitoriko je mogao biti bolji ali sam ga namjerno radila u stilu kako su rađene ruže,tako da je bio gotov za minutu.Bitumen razblažen benzinom i razmazan sa štapićem za uši.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 16:06
Siva šatirana narukvica sa maslinastom čipkom i kristalićima.Čipka je nakon ljepljenja i kristal-paste potamnila pa je skoro crna,šatiranje se ne vidi,a ovu drugu (najrađe bi se pojela) ne mogu nagurati na svoju "ručicu".



Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 16:13
Super su obadvije, svaka na svoj način
Želim ti dobru prodaju :)
Izlažeš na Relji ili negdje drugdje?
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 16:34
Da,u Trgovinskom.Moram se nacrtati desetoga,a ja od planiranog nisam napravila ni četvrtinu.Užasno sam spora i izbirljiva.Sve kao da radim za sebe i po svom ukusu.Uopće nisam sposobna komercijalno razmišljati.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kokica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kokica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 14:20
Pozdrav! Vidjela sam tonu predivnih kuglica koje bih i sama htjela raditi pa sam kupila kuglice od stiropora ali moj problemje kako ih objesiti jer nemaju one kukice... Može li se to kupiti negdje?

Pomoc!Embarrassed
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 15:10
Ja sam u Lumosu za stiropor kupila neke žičice,a ove kapice su navodno iz Chemaca,ali su skupe.Ja ih nemam.Neko ih ima u galeriji i vodila se ovih dana rasprava o tome.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kokica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kokica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 15:38
Ah našla sam, narano uz pomoć teta salveta,  u NB hobby artu, to se zove vješalice za kugle. Postoje i u plastičnoj verziji.
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 00:07
Kiki..narukvice su super...
a ona koja ne ide tebi na ruku,,, meni sigurno ide..heheheh..
obično mi sve narukvice spadaju s ruke jer imam neke mini dječje ručice..

Sretno s prodajom... Wink
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 00:10
I mojoj kćeri spadaju,ali ovu nije dobila
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 00:19
Originalno poslano od člana kokica kokica napisao:

Ah našla sam, narano uz pomoć teta salveta,  u NB hobby artu, to se zove vješalice za kugle. Postoje i u plastičnoj verziji.



NE KUPITI PLASTIČNE!!!NIŠTA NE VALJAJU!!!VADE SE.MORAJU SE NAKNADNO OPET LJEPITI SILIKONSKIM PIŠTOLJEM.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 00:50
Mala,mrvična tacna.Za đezvu i jedva dvije šalice kave.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 12:05
ova tacna je fantastična..
i nju bi ukrala....hahaah...
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 21:59
Moje kuglice na boru u jednoj baletnoj školi.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 22:33
Čarobno izgleda ;)
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 22:54

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 23:29
Bajkovito izgleda bor sa tvojim kuglicama! Heart
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 06:24
Divne kuglice na ljepom boru ,ka vidim vaše podmetače dobijem želju da ih i ja radimLampma svi me radovi općine ali daleko sam ja još od tog
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 13:59
 Preljepo!  Da znaš koliko zavidim svima vama koji imate vremena za izradu ovakvih stnari. Odožavam ručni rad, ali na žalost sada nemam vremena za to. Ma valjda ću jednom i ja imati vramena za svoje hobije, a do tada ću uživati u vašima.Clap
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 14:48
Kuglice su famozne..jako jako elegantne!!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 16:58
Pošto sam ja ljubitelj tacni ,tvoja mi je ono ,zapela za oko, ta saloveta je na njoj prekrasna iako mi ovako u prirodi nije djelovala nesto posebno.Svaka pohvala za izvedbu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.