Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik - Šeflera + Miha-M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik - Šeflera + Miha-M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 22:32
Prvo da pohvalim panj jer ga se ne mogu nagledati,prekrasan jeThumbs%20Up.Naravno da se tako nešto lijepo idealno uklapa u tako preljepo dvorištesmile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 11:12
Sefi zakaj ne vidim slicice, gdje da ih nadjem smile78tebi i TM
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 21:46
panj je genijalan!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 14:41
Šefi , majstori mi bacili vrbe, a tak su lijepo potjerale korjenje. Nije me bilo par dana, oni prevrnuli teglicu i bacili "granje" u smeće smile43
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:09
Teak- bumo se pobrinuli za nove za iduću godinu! Smatraj rješenim!

Nismo bili baš neaktivni. Malo smo kosili, malo sadili , presađivali. Najviše se svakako pljevilo jer je trava podivljala. A kako i ne bi kad je vrijeme idealno za rast.
Od jučer imam samo svoj kutak za sađenje, presađivanje, skladištenje.
Moj kutak za trenutak!
Bivša drvarnica ispod štengi je očišćena. U nju su smještene generalije potrebne mi za moje trenutke. Po zimi je idealna za biljčice koje ne mogu preživjeti vani. Ima prozor i dovoljno svjetla da biljčice sigurno prezime.



Više se nedam van!


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:13
šeflera ko portirka Tongue
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:22
Još bu tu i bizmis!

"Iskoristite lijepe dane i dođite u prirodu.Na friški zrak! Tamo gdje sve brige nestaju! Tamo gdje se ponovno stopite sa prirodom ! Dođite u selo moje malo i opustite dušu i tijelo!

Ulaznice molimo kupite na ulazu! Šalter s vaše lijeve strane!Uz ulaznicu i prospekt s vodičem po bregima "od cvijeta do cvijeta!"
smile96
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:53
Šeflera super je prostor, ja imam sličan, ali na žalost nema prozorčić, isto je ispod stepenica, ali su prozračna vrata, i namjena mu je samo za cvijeće i alatke oko cvijeća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 08:25
.....a ima li mjesta i za sator tako da kampiramo, vrtni turizamWink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:37
ima mjesta i za logorsku vatricu. pogotovo kad buju pečenci zreli!
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:50
.....a mi sa mora cemo donesti malo ribica za gradeleThumbs%20Up
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 21:37
I malo slavonske slanine i kulena...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 22:08
Ja bum pričekala da napraviš povrtnjak, onda dolazim u pohod na plodoveWink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 09:24
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ja bum pričekala da napraviš povrtnjak, onda dolazim u pohod na plodoveWink


Povrtnjak je otišao u stečaj još prošle godine. Sada služi kao mali rasadnik jer je zemlja dobro tretirana, pa zapikneš biljkicu ili sjemenku i čekaš da potjera i onda je presadiš na predviđeno mjesto.smile160
...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 10:44
Miha - Miha, zar ti se ženica preselila ispod stepenica, vidim da se tamo ugodno osjeća - ima li možda i centralno?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 13:18
Ovih dana se nije pretjerano sadilo jer je bilo kiša-sunce-kiša-sunce.
Zato se jučer popodne MORALO pokositi dvorište u kojem je trava kao Tarzanov dom, a i Čita se lagano gubi u toj prašumi!
Stražnji dio našeg malog raja nije ni blizu onoj divoti koja je  bila prije kiše- više se cvjetnjaci ni ne vide od trave.

Ako ne bu kiša ovaj vikend bacamo se u pohode na džungletinu.
A i terasa možda dobije završni štih!



Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 16:25
Kad bi barem sve tako dobro raslo kao trava!smile156 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 19:00
Šefi želimo i vama i nama sunčani vikend - mi smo danas u vikendici uspjeli pokositi dobar dio, a onda se stuštila kiša i trava  na očigled raste.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 20:42
To je istina da raste na očigled! Sve me strah kak bu sutra jer naravno i danas pada kiša. Ma neka ona samo pada! Bar cvijeće ne moram zaljevati, a travu bumo već nekak.
A sunce uvijek dođe nakon kiše!
Ja sam ovaj tjedan kao ovo vrijeme- kad je sunce puna sam elana i stalno bi nešto radila- nažalost u to doba sam obično na poslu, a onda kad dojdem doma i najedem se - kiša padne i niš od mojih ideja! A ni od mene! Stropoštam se na kauč i čistim krpelje s mačaka!

Blaženi neradni vikendi- nadoknadim sve što nisam mogla preko tjedna!
Od kad ne radim više vikendima dani su mi potpuno ispunjeni!

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 10:17
Imamo novu kosilicu! Tralalalalalala !
Danas bumo ju isprobali u džungli! Tralalalala!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.