Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 39>
Korisnik
Poruka
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 06:31
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ne bi me iznenadilo da čujem da si zapelcala baobab ili sekvoju - vjerujem da to sad tvoji susjedi očekuju kao slijedeće [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot63.gif" height="84" width="99" align="absmiddle" alt="smile183" />

očito našoj shashi sve uspijeva pa je treba ohrabljivati da samo tako nastavi dalje. ako bude tribalo pomoći za sadnicu smokve budem i ja tražila među tatinim "rasadnikom". neki dan kada smo pakirali maslinu vidjela sam kako izgleda sadnica loze i krepala sam od smijeha. ja to ništa ne razaznajem, a ni plodove ne volim. ja od voćkica volim samo krušku i trešnju a nažalost to tati nikako da uspije
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 08:51
Ma sve mi se čini da će Shasha napraviti novi Arboertum!!!Tu će biti svega i svačega, ali mislim da bi mogla i profitirati.Recimo da organizira posjet ekskurzija na svoje imanje, da dječica vide šta vrijedne ruke jedne žene uspiju isčarolijati!!!Clap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 09:23
Lana,sjetit ću se tebe kad budem brstila susjedovu trešnju u vinogradu...ajme šta su fineeeeeee.Ti čekaj barem do sljedećeg proljećaLOL(kako sam groznaaaaa)
 
 
 
 
 
 
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 09:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Lana,sjetit ću se tebe kad budem brstila susjedovu trešnju u vinogradu...ajme šta su fineeeeeee.Ti čekaj barem do sljedećeg proljeća[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />(kako sam groznaaaaa)





[IMG]http://i163.photobucket.com/albums/t281/shasha_088/kucne%20biljke/svastara/p1010011.jpg" />


ha, ha shasha doći ću i ja brstiti u tvog susjeda, a naravno kad obrstim u svojih. ima i ovdje par slatkih trešnjica uz put .
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 19:37
Bilo kuda Lana papa svuda smile96smile96smile96smile96smile96
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 06:32
tako je franjice
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 07:53
Uvijek sam tvrdila da mala djeca koja lijepo papaju  su dobra, ništ aosim papice ne traže, predivno spavaju - ti si očito Lana jedna predivna osoba smile78
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 08:36
hvala franjice
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 21:28
Vi samo na svakoj temi o jelu pričatesmile41Ovo je forum o cvijećuuuuuusmile120smile156smile156
Samo da vam velim da ništ ne radim u dvorištu.Jutros sam uspjela pregledati ga i malo uslikati.
Valjda ću drugi tjedan početi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 23:06

Eto,počela sam!!!!

Rasadila neke biljkice,malo opljevila,posijala van na gredice nešto cvijeća,pokosila travu i konačno uspjela dosijati i malo pognojiti travu.A šta je sve niknulo!!!!!!! Encijan mi se krasno razrastao i pun je pupoljaka.Previše sam se uživjela u posao pa nisam stigla(nisam se sjetila) ništa slikati.Budem sutra malo . Zumbuli mi procvali i mirišu mi skroz do mog mjestašca za uživanje uz kavicu(nije to tak blizu al se osjeti miris)

Prošli sam tjedan bila u vikendici i naradila sam se toliko da sam u 8 sati navečer zaspala. Očistili smo stari voćnjak koji je bio zapušten nekih 15-ak godina.Ajme tu nema čega nije bilo,prava džungla. Uglavnom sve smo očistili,brat orezao voćke,koje su koliko toliko opstale,spalili sve to smeće(a bilo ga je).E uspjela sam i dicondru posijati oko viknedice(Hvala Mimi još jednom) i nešto cvijeća načupala doma pa posadila gore.
Sutra nastavljam,nadam se kod sebe raditi a onda moram jedan dan do mame da i njoj uredim cvjetnjak.
smile161
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 23:39
Ti u svojem dvorištu, u vikendici, kod mame, pa ti si neka superžena, daj ne pretjeruj, koristi više to mjesto za uživanje uz kavicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 23:34
Danas sam bila u skitnji i nisam nešto radila no uspjela sam kupiti farbu i sutra farbam stol i stolice za terasu. Naravno da sam neki cvijetak isto kupila.Osteospermume sam  dva kupila(slike su pod tom temom) no naišla sam KONAČNO na crvenu čuvarkuću,i neku koja nije crvena ali je nemam...i neka bilkica koja mi je bila medena(ne znam ni kak se zove) pa sam i nji kupila
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 00:03
Shasha ovaj crvenozeleni kupusić ti je preslatki, ma baš za popapat smile96
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 09:05
opet ti franjice o papanju ja neću
prekrasne biljčice si nabavila shasha
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 14:05
Shasha prekrasno si to sve kupila, znači još uvijek  imaš mjesta za to negdje ugurati.smile158
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 06:51
Pa s obzirom da se radi o sukulentima, možda ih zapikne negdje u zid LOLLOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 09:16
Ima još na krovu mjestaLOL
Jučer sam  malo radila jer je bilo bljak vrijeme.No malo sam očistila stare belagonije i iznjela ih van da ih kiša opere i zalije. Ništ od tog nije bilo jer je prejak vjetar bio pa ih je bacao a kiše skoro i nije bilo.Aj nek,vani su,u hladovini,da se barem nadišu svježeg zraka.(psssst....uz zemlju koju sam kupila za paradajzeke,nisam si mogla pomoći pak sam kupila narančasti osteospermumEmbarrassed)
Jučer nisam ni stolice pofarbala pa zato sad bježim da se još danas to posuši....smile79
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 09:41
shasha tribat će i u mene bojit balkone pa slobodno dođi, spremim ti kavicu, mislim kad ti bojanje već ide.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 17:46
Narančasti osteospermum? To još nisam ni vidjela...može slika?
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 21:13

Krasna ti je ova crvena čuvarkuća.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.