Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:12
Citiram tvoje riječi:   Vrt je zadnji zemaljski odbljesak izgubljenog raja !!!   E pa meni je tvoj vrt upravo to, izgubljeni raj !!


Htjela sam napisati da nisam mogla uopšte doći do one emisije Vtv gdje je bio tvoj vrt, sada vidim da je stavljen link pa idem pogledati ovu ljepotu !!

Vidim Glikica čeka prvi sunčani dan (kod mene je upravo takav danas!!) da dođe u posjetu !!  Pa ću moliti Glikicu da me upiše u knjigu obilazaka tvog vrta, kada ja i mali kaktus dođemo kod Glikice, moramo obići i tvoj mali raj !!

Ovu ružu sam dobila od Jagode !!  Sada vidim po tvojoj kako ću uživati u cvjetovima !!  Interesantno...nema ni jednog  jedinog trna !!  Što me oduševilo !!!


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:21
prošetala sam tvojim predivnim vrtom, pročitala zanimljive opise biljaka i nešta novoga naučila.
naročito me se svidjela vajgela formirana u stabalce, ukrasti ću ideju za moju.
i naravno pogledala emisiju! superrrr
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:24
7.lipanj 2012


13.lipanj 2012.


Lipanj 2012


Lipanj 2012.


Kolovoz 2012.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:33
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

prošetala sam tvojim predivnim vrtom, pročitala zanimljive opise biljaka i nešta novoga naučila.naročito me se svidjela vajgela formirana u stabalce, ukrasti ću ideju za moju.i naravno pogledala emisiju! superrrr



antonija jako si lijepo ovo ispričala.
drago mi je i da si nešto naučila a ideje slobodno i dalje kradi zato sam i stavila slike.
za ovakvu vajgelu ti treba 4 sadnice i onda pleteš dvije po dvije.

danas je dijelić moga vrta otputovao prema jugu pa neka biljčicama bude toplo kada se ja već moram ovdje smrzavati.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:51

Nakon odgledane emisije Zlatne doline  o tvom vrtu, zbilja su mi ponestale riječi !! Pa te opet citiram:  "MELEM ZA DUŠU"  ali i dodajem .......raj za oči !! 


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 13:09
Gle Slavujčice, najavljujem ti dolazak naših Malog kaktusa i Free, koje će doći kod mene na proljeće,pa ćemo mi svi doći kod tebe, a u međuvremenu ćemo ići kod čika Čordaša !!!
E sad, kako ćemo to sve izvesti, nemam pojma, ali hoćemo nekako !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 14:27
e Glikice uljepšala si mi dan.
radujem se našim goščama a MM će nas odvesti kod Čordaša, pa neka vide i to čudo od čovjeka a o kaktusima da ne govorim.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 15:54
A ne, tvoj M će dobiti slobodan dan. Inače ja kod dede pohodim već godinama, tako da ga jako dobro znam.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 15:56
free ,hvala, nemam ti više što reći.
radujem se tvom i kaktusovom dolasku a jako će vam se obradovati i čika Janko. kada bude vidio ekipu pravih znalaca i lljubitelja kaktusa pomladit će se za 10 god. još samo da ga pitate da nam nešto ispriča o skladanju pjesama i da nam odsvira nešto na harmonici ....trebao bi nam cijeli dan
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 17:32
neznam kako početi da li sa snimkom (koju sam pogledala s oduševljenjem) ili s sličicama. Rijetko tko ima priliku tako prikazati vrt ali ovaj to zaslužuje.Toliko različitih vrsta ostavljaju bez daha i ja neću samo hvaliti (pohvale su rečene prije) Mene je oduševila vlasnica koja je rekla da je većinu dobila razmjenom ili samo od malih pelcera dobila krasne biljke zato Slavuj kapa dolje.Isto tako moram nezamjetit da je blagodat imati toliku površinu koju možeš urediti a za to imaš sklonosti (nama običnim smrtnicima koji nismo na djedovini ili koji nismo ni blizu te djedovime ostaje samo sanjati tako nešto, jer kupiti toliko kvadrate zemlje u gradu je nemoguća misija, pogotovu nas uz more jer se sve okreće komercijalizaciji i kvadrat je enormo skup, jedva se skupi i za kvadrate kućice jer zivot u stanu nije opcija a poslom smo vezani za grad)zato draga uživaj u toj blagodati, oh zaboravih sretnica si jer imaš svoj bunar jer i ovo desetak kvadrata kod mene  vjeruj u ljetnim mjesecima digne račun za vodu u nebosmile78  
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 20:31
LJeto u tvom vrtu je jedna od najljepših cvijetnih priča sa ovog foruma.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 20:43
aralija....što da kažem na ovo što si napisala?
žao mi je što nemaš svoj vrt, ali i moj je minijaturan u odnosu kolike vrtove i dvorišta imaju ljudi kod nas u Slavonij.sve što si vidjela je na10*2o ali imam brdašce i vijugave gredice koji sve to vizualno produžavaju.

moram napisati ono što ne mogu opisati o vrtu¦

    -kada mi je prvi puta procvjetao kukurijek pod snijegom!!!
dobila sam sadnicu u jesen i ta baka mi nije htjela reći kakva je to biljka.
on je te zime otopio snijeg oko sebe i pružio cvijet. skoro sam se onesvjestila.poslije to više nikada nije napravio.isto je bilo sa zimskim jasminom.

-lipanjsko sunčano jutro i rosa na cvijeću!!!

   -kada se oko 10 sati navečer počinju otvarati cvjetovi lisnatog kaktusa,u obliku lule dugi i do 30 cm, kada se naočigled pomiču latice da bi se oko ponoći potpuno otvorile,provirio zvjezdasti tučak,šuma prašnika a cijela terasa zamirisala na vaniliju!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 20:49
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

LJeto u tvom vrtu je jedna od najljepših cvijetnih priča sa ovog foruma.
tikvič ....pozdrav!!!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 21:14
Gledam slike... o oduševljenu cvijećem, o njegovoj ljepoti neću pisati. Napisali su već sve prije mene.
... vidim i nešto drugo... sate i dane kopanja, namještanja i premještanja kamenja, sađenja, presađivanja, na dan tri puta zavirivanja kako se i da li se primilo jer sve boli i ne možeš ništa drugo danas, uživanje kad je sve ispalo baš kako je zamišljeno...
Eh ta ljubav prema cvijeću!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 21:41
e baš tako!!!
ma šta tri puta....šalim se .....nije to ništa teško niti nemoguče. svaka od vas to može napraviti i jednom kada posadiš prave biljke,kada se one rašire, nema korova.nema kopanja-nožić, škare i to ti je
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 21:47
Da se i ja oglasim,dolazim redovno svaki dan u tvoj vrt,daješ puno dobrih ideja i savjeta,ja još uvijek učim,još uvijek premještam biljke.Nadam se da ću ovo proljeće imati priliku upoznati tebe i tvoj vrt,a do gosp.Čordaša ćemo svi zajedno pa nek nam nešto i odsvira,rado ćemo ga poslušati.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 21:53
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 23:02
Kako ja uživam ovde kod tebe uselila bih ti se u vrt i nikad ne bih izašla iz njega
Čeznem da bar delić moga dvorišta sliči pomalo ovakvim prizorima kakve nam ti daruješ
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 07:49
Evo mene opet u tvom vrtu. Vani bljakasto, a ja uz jutarnju kavu guštam u ljepotama tvog vtra.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 08:38
Evo i mene,sve sam ponovo pregledala,čekam nove slikice..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.