Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - katarina77
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


katarina77

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:10
slatka kutijica,a kad vidim masnicu rastopim se.Thumbs%20Up
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:12
joj bananko nemoj da te nemoramo ić trazit i skupljat sa špahtlom sa asvalta :))))
sala mala tnx dragw mojw curke..
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:16
lijepa kutijica i bravo za tvog sinčića! Bit će kreativan na mamu!
ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 13:16

Vidim,kutijice  su ti izvrsne,one vilinske posebno,vrlo lijepo za početnicu(?)smile75,dobrodošla!

Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 00:24
,,
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 08:03
Nemam pojma koja mi je lipša i smišnija kutijica, prekrasno za razveselit ovo tmurno jutro..smile55
p.s. Molim te sa čim si dobila ovu hrapavost na kutijicama, ja sam tek početnik pa sorry ako je pitanje blesavo..
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 08:23
Katarina kutijice su supera posebno zadnje dvije(slikane zajedno).Thumbs%20UpClap
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 08:42
Izgleda da se vidi da je netko isao na .....Super su ti kutijice, narocito ona sa suncokretima pretekla si me .
Dolazi li na kavu.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 08:44
Kad bolje pogledam dali si to radila na papirnatim
kutijama.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 09:39
smile94bas slatke kutijice i mene interesira kako si postigla onu hrapavost  svidja mi se.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 11:18
i kutijice i stalak prekodivno, sve za čistu desetkusmile79
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 13:02
ajme mrak su kutijice..draga moja kad to sve stigneš..;)
samo tako nastavi predivno je sve.. ;)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 16:10
kutijice su ljepe,vesele.odlično!smile141
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 17:43
smile89ah te kutijice, preslatke su smile141
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 19:54
drage moje hrapavost na kutijicama sam dobila tufkanjem sa spužvicom za sudje...
bakica došla bum na kavicu [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
te kutijice su bili poklon svim zenskim osobama koje su bile na krizmi danas kod mene tj mog klinca... klinac je to poklanjao tetama koje su dosle i još smo unutra stavili one magnetice zamotane u selofan..
neznam ko me pitao dali su to kartonske kutije da jesu al su presvucene sa nekakvom kakti kozom....
btw te kutijice i stalak su napravljene jucer za otprilike nekih cirka pet- sest sati... morali smo se zurit jer smo se kasno sjetili za te pokloncice koji su naravno jako razveselili zensku populaciju koja je uljepšala nas danasnji dan ii svecanost ...
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 20:29
Molim pouku iz tih mackarija
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 20:40
bako uzela sam obicnu spuzvicu za suđe (to su one male spužvice kaj kostaju par kuna a ima ih nutra 10-15 komada ) istisnula sam akrilnu boju iz tube (ima ih u intersparu velika tuba za 35 kuna)na kutiju i samo sam pocela tupkat sa suhom spuzvom po toj boji i sirit je i eto tako je ispala kutija hrapava ...
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 21:00
dobro nam dosla katarinasmile73..vidim puno lijepih radova kod tebe,i veliku nadarenost,svaka castsmile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 21:13
Katarina ti si u turbo brzini. Smile
 
Radovi su oooodlični!!!!
 
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 21:16
tnx
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.