Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Obiteljsko dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Obiteljsko dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 14>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 07:18
Krasne slike i krasni klinci
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 13:49
lijepo ti je dvorište i tvoje i strinino, ja volim stara dvorišta možda zato što ih više nema, a i podmladak je lijep!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 15:48
smile161bravo mari
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 16:36
hvala vam svima!Heart, podmlatka ima nešto od jedne sestre, proporcionalno baš i ne - jer nas tri imamo sveukupno 10-tero djece, najstarija ima 5-ero, ja troje, a najmlađa dvoje, a samo ova prva je baka ( dva unuka i tri unuke )
mene oni zovu po imenu, ali jednu sam nagovorila da me zove "baba" i baš mi je to simpatično

         balkon su moji roditelji stavili s dvorišne strane, jer tada još nije bilo moderno graditi balkone do ulice
  
                               
kad je moj tata jednom dobio iz Amerike lijepe bokserice na cvjetiće, izišao se malo posunčati u njima na bakon, a baba ga je vidjela pa ga zafrkavala kako mu je to žena sašila od svoje suknjeLOL
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 08:41
kako tako neki detalj iz minulog vremena ostane čovjeku u lijepom sjećanju, vjerovatno se toga sjetiš uvijek kad vidiš balkon!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 10:48
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

kako tako neki detalj iz minulog vremena ostane čovjeku u lijepom sjećanju, vjerovatno se toga sjetiš uvijek kad vidiš balkon!
da,sjetim se,cesto,pa prepricavam,a mja djeca ponekd vele- vec smo to culi sto puta,no moj smijeh je zarazan,pa prihvate opet
kad se sjetim samo, kako je nasa mama bila ponosna na svoje cvijece na prozorima i vrticu, znala bi reci, vidi kako prolaznici pogledavaju,sigurno im se svidja a imala je svakojakih vrsta, neke sad ponovo vidim kad idem u razgled.vasih vrtova,dragi cvjetoljupci
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 11:36
Krenula sam od svog posljednjeg upisa i skoro si me rasplakala s onom nostalgijom o prvim i zadnjim koracima...Sretna si ti ipak, jer si ostala tu, blizu, i obitelj je oko tebe i u blizini, družite se i to je najljepše.
Dala si mi misliti: pa i ja sam u ovom svom vrtu i dijelu koji je sestričnin napravila prve korake i onda otišla u "bijeli svijet", da bih se eto vratila zadnje napraviti na tom mjestu!
Baš si pjesničko/romantična duša! Smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 12:29
Mari, tvoje kane zaista imaju divan cvijet!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 23:01
smile55smile199
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 23:52
Isuse, Mari, koje kane imaš, kako veliki cvjetovi, sa čime si ih prihranjivala, izgledaju veličanstveno!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 10:25
smile169 evo i mene došla sam na brzaka !!!!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 18:57
Čitam vaše komentare i tako mi je drago da navraćate na ovu moju malu stranicu, samo kratko svima hvalasmile79
Na vrh
Jelle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 21:31
Mari, čitajuči i gledajuči slike tvoga vrta, ulice, čardaka i grada s nostalgijom sam se prisjetila svoga djetinjstva i grada u kojemu sam odrasla. Svega nekoliko ulica dalje od tebe. eh kako je svijet mali Smile susjedo!
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 21:52
lijepe crvene kane i puno nostalgije,i mene je na čas odnjela u prošlostsmile43
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 22:22
Predivno Mari, baš si prava romantična dušica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 00:00
nisam bila u zadnje vrijeme bas cesto na stranicama ovog naseg foruma, pa ne ljutite se ako ne odgovorim svima..
ipak hvala vam za posjetu

Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 13:33
Mari draga,svaki put kad prolistam tvoje stranice oraspoložim se.Toliko tog lijepog si nam prezentirala a tvoji komentari su doista jedinstveni i uvijek ih rado pročitam.Uz tebe očito nikada nije monotono a kamoli dosadno.
Lijepo te pozdravljam.smile92smile78     P.S. nedostajala si namCry                                                         
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 13:47
draga moja, prošetala sam tvojim dvorištem. ne mogu odvojiti , što je ljepše:tvoje ili strinino dvorište. no, nekoga nisam sam spomenula:kikići su najdivniji! iako obožavam cveteke i salvete, moja slabost su ipak klinci.                                                        
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 15:27
Prekrasno dvorište, šaroliko raznovrsno cvijeće ,visibabe (obožavam livadno-šumske kombinacije,jaglaci žuti,visibabe,kukuvače,zvončići,šafrani.. u dijelu dvorišta posebno ako sami niknu) a posebno ću izdojiti divan plavi clematis kojeg si i sama želim te ljubičastu magnoliju! Tongue Sve pohvale Mari! smile55
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 18:41
Mari
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.