Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - renn
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


renn

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 16>
Korisnik
Poruka
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 22:07
Od srca vam želim puno zdravlja, sreće, ljubavi i zadovoljstva!

[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:29
Renn sve je lijepo ali mene a vidjela sam i mnoge druge osvaja ona tacnica sa čajnikom!
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 22:30
Evo me napokon!Sve vas toplo pozdravljam i zahvaljujem Slavi na javljanju.

 Čini mi se da sam neke stvari stavila na svoje misto (moš mislit), pa da se ponovo uključim sa vama uljepšavati dane. Stvarno mi je užitak pogledati vaše radove, al iskreno rastrgana sam zadnje misece na sve strane, tako uz svu moju želju i znatiželju nisam mogla sudjelovati. Samo se nadam da se takav period ne ponovi (bolnica, doktori, blokade, kontrole...) meni dragoj osobi,(striko) što ne znaći da neće, te ću morati opet žrtvovati malo svog vrimena, al za "dobro" ništa nije teško.
 Evo nešto šta sam uspila , dok me nije bilo, (nije friško) a na vama je "prijeki sude"...

















Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 23:12
Ako ti to nazivaš"uhvatit malo vremena" šta bi nam tek pokazala da imaš vremena!Jako,jako lijepo!Ne može se jednostavno nešto izdvojiti iz toga i reći ovo je najljepše kad je sve tako dobro!Meni osobno je ona cvijetna škrinjica upala u oči,volim takve žive,cvjetne stvari a koliko mi se čini u kombinaciji je sa printom a i to volim! Lijepo,lijepo lijepo!Thumbs%20Up
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 23:42
škrinjice su predivne smile72
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 07:05
Slave, Rosa smile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 09:36
Wow, ovako izgledaju radovi "kad te nema"... Šta bi bilo da te ima? Iako nije moj stil, jako mi se svidjela škrinjica sa ružama i romantičnom tetom, baš je nekako kako treba skroz! I anđeli su mi dragi, boje jako dobro iskombinirane i detalji! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 09:37
renn, drago mi je da si ponovo sa nama! Radovi su odlični, škrinjice pogotovo, ali mene je oduševila ona cvjetno-pariška!
ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 10:13
Bijela škrinjica,prekrasna!
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 19:19
Drage moje tete salvete, hvala vam na vašim pohvalama.
Vi mi dajete krila!!!smile79 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:30
odlične škrinjice,pogotovo bijelasmile94
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 15:36
Draga moja ja sam oduševljena! smile227
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 16:57
Baš su me ugodno iznenadili tvoji "novi" radovi...Makar veliš da nisu friški, djeluju svježe i poprilično proljetno...

2k mi je mrak kolko je utrljano u njega, baš je neobično tacna ispala...
A nekako me najviše fascinira ova francusko-procvjetana veza...
Em zbog oblika kutije i boje kopčica, em zbog te neke pariške raskošnosti, ne znam gdje ružice završavaju, a motivi počinju...
Opće nisu moje boje, ali mi je dojam i duh kutijice baš nekako smile227što se tek krije u njoj...
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:40
Hvala vam smile78!
Kami, slikat ću je, pa češ vidit i "blago" u njoj!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:36
meni je smile93bijela škrinjica sa cosmosima (molim stručnjake s cvjetnog odjela da me isprave ako griješim) 
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 08:33
 koje predivne škrinjice posebno ova zadnja cvijetna koja je tako nježna i elegantna smile94
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 13:40
Renn ostadoh smile93od tvojih škrinjica, sve su prekrasne, i mene se dojmila pariška s cvijećem 
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:06
Pregledala sam cijelu tvoju galeriju, imaš krasnih radova, zadnje škrinjice baš lijepe ali evo moram izdvojiti nešto od prije, crno - bijela slika...baš posebna!!!








Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:31
Prekrasno....smile141
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 23:35
Veliki talent.Posebno mi se sviđaju kovčezi i škrinjice.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.