Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 23>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 12:31
 Valentine%20I%20love%20you%20signDrage Karmen, Anđelka...hvala vam puuuuuno...živim, radim i funkcioniram više emocijama nego glavom, zato ti to valjda tako osjećaš draga Karmen...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 13:06
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Prekrasne kutijice!
 
Pridružujem se...ClapClapClap
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 14:43
Prekrasne su kutije,vidi se kuglica,bez brige,najljepša mi je druga kutija,onaj donji dio kaj si ofarbala zeleno to mi je baš posebno.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 16:05
 Valentine%20present...hvala vam puno draga Božica, draga Piramida...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 16:28
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

 Valentine%20I%20love%20you%20signDrage Karmen, Anđelka...hvala vam puuuuuno...živim, radim i funkcioniram više emocijama nego glavom, zato ti to valjda tako osjećaš draga Karmen...
 
Sigurna sam da je tako............. jer sam i ja takva. I znaš što draga moja volim i uživam što sam takva
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 20:39
primavera  kutijice su me jednostavno odusevile,nezna se koja je ljepsa smile141smile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 20:44
jooj kad će 12-i mjesec....najdraže mi je bilo mackati stvarčice za Božić
 
kutijice su suuuper smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

jooj kad će 12-i mjesec....najdraže mi je bilo mackati stvarčice za Božić
 

nebrini iris,brzo će to doć,dok kazeš keks božić je već tu....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 20:49
kažem: keks LOL  ups ubit će me ljubitelji ljeta LOL
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:20
Draga Karmen
 
 
Drage Kaća, Iris Thank%20YouThank%20You...dobro Rose veli, to bu tak brzo došlo, dok se i ne okrenemo već bu osvanul prvi Advent (i tu imam iznenadjenja za vas, ali nećemo ipak tak brzati), pa sv. Nikola, Lucija i evo nam Božića...a da volim raditi stvari za Božić, stvarno volim...konačno, od tuda sam i krenula u ove kreativne vode, upravo s Božićnim sitnicama....
 
Draga Iris, prije će mene ovo ljeto satrti, nego kaj bi tebe dohvatili ljubitelji ljeta...konačno, oni uživaju u vrućinama i nema ih niti blizu, ništa se ti nemoj bojati
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:23
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Draga Karmen
 
 
Drage Kaća, Iris Thank%20YouThank%20You...dobro Rose veli, to bu tak brzo došlo, dok se i ne okrenemo već bu osvanul prvi Advent (i tu imam iznenadjenja za vas, ali nećemo ipak tak brzati)
znači ima primica nesto ljepo sto skriva od nasih znatizeljnih okica?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:17
Ooooh, draga Rose, Božićno vrijeme me uvijek jako nadahnjuje, a imam i starih radova....no, nećemo se odmah iz mora (bar oni sretniji) bacati na blagdanske ukrase, nek ide sve svojim tijekom Kisses ...za sad su kutijice sasma dovoljne....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 10:35
Primavera, kakko se meni čini, jedino me ti na ovom forumu slušaš i uvažavaš!!!!
 
Radiš punom parom i objavljuješ punom parom...BRAVO!!!
 
Samo.....malo me plašite sa ovim Božićnim artiklima....pa još je ljeto ( to jest ja se nadam da je ljeto)..... A što se tiče kutijica, meni su preslatke, ali ona prva sa onom kuglom u 3D nu je super.
Taj 3D češ mi jednom objasniti....
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 10:45
opet sve pohvale za radove!!!
I usput, ima li tu tko iz DUbrovnika!!!
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:13
Odlični radovi, savršeno uklopljeni motivi, i krakle sa strane je savršen, sve je baš umjetnički rad, oduševljena sam.!!!!!!!!! smile112
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:14
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

opet sve pohvale za radove!!!
I usput, ima li tu tko iz DUbrovnika!!!
 
 
 
Saara ti je iz Dubrovnika! 
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:34
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

opet sve pohvale za radove!!!
I usput, ima li tu tko iz DUbrovnika!!!
 
 
 
Saara ti je iz Dubrovnika! 
hvala
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:27
Hvala ti puno, draga Omnia...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 14:31
Draga moja @Primavera,kutijice su prelijepe ,malo su me ohladile i podsjetile kako vrijeme leti i da je ljetu kraj....bez brige one su lijepe i tople...na drugi način
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 11:40
Morph  ...tople su tvoje riječi, draga Maslina, puno, puno ti hvala na njima Thank%20You  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.