Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Felina - galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Felina - galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 16:58
Dorina, Slavica 08, prila, mima051, andora2  evo vam smile80
Mima svečano ti obećajem da ću se truditi i pokušavati da budem na 1. stranici. narednih 10 dana. Žive bile pa vidjele.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 18:01






Jedna mala kutijica sa slatkom salveticom
kombinacija shabby-a i twin colora

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 18:17
Salvetica je zaista slatka, a škrinjica još još slađaThumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 18:25
kutijica je prekrasna!
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 18:36
Hvala cure!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 21:08
sviđa mi se kutijica!
ANĐELKA
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 21:13
salvetica zaista prelijepa a kutija sama od sebe interesantna, u kombinaciji izgleda odlično!!!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 22:27
smile227krasna skrinjica i motiv salvete smile141smile106
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 23:12
Malo sam ozbiljnije prošla tvojom galerijom , i pored pregršt lijepih radova , neznam šta bi izdvojila čekam i molim te postavi svilu.
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 12:10
Škrinjica ti je prekrasna...... smile55
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 12:31
Felina prekrasna kutija, prelijepe boje!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 15:40
Neobična kutija (ovaj poklopac), jako interesantna salveta-boje i motivi...i pošto si tako dobro ovo napravila zaslužuješ sladoled, evo:
...ma sorry, izdali me smajlići...šta im je?!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 18:11
maredelmare sad sam si bila po sladoled. Uživam u okusu kokosa.Hvala ti na njemu.
Sasha preptpostavljam da su to i tvoje boje. Meni su jako drage.
Nada-m peče me savjest šta se tiče galerije svile. Kao 1 za razliku od tebe i drugih slikarica ja sam amater koja sam se nekad davno zanimala za umjetnost , umjetničke škole,....Život priča svoje priče tako da me je sudbina odvela dalje od te umjetnosti, a ostavila mi je umjetnost kao malu razbibrigu. Od svoje 15 do 23 godine naplela sam se dosta ručno pletenih maja. Potom su me uhvatili Whilerovi gobleni(ne znam da li ima zainteresiranih da otvorim galeriju s njima, i na kraju tj. uz sve to je došlo slikanje marama s konturom i kombinacijom s solju. Nikad nisam krenula na slikanje na marama kao ti. Možda nedostatak hrabrosti i nisam imala nikog da mi pomogne.Skoro sve marame koje sam napravila na početku stavila sam u prodaju i pokazalo se da se prodaju one u kombinaciji s zavrtajima i s vodom- znači najjednostavnije, a sve ove druge sam poklonila dragim osobma.Ostalo mi je svega 5 onih iz prošlih vremena i ove jednostavne.Na kraju dolazi faza decoupaggga na nekim kutijama od veša  koje poklanjam mušterijama koje više kupe. Ali sam vas udavila sa ovom svojom biografijom .
Anđelka, Sanjam, Biljana59, frezija, Sasha, maredelmare i nada-m evo vam puno smile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 18:40
Pletenje, gobleni, marame, slikanje, decoupage ....a još si tako mlada. Tko zna čega ćeš se još sve dohvatiti

A kutijica, ona je krasna, baš su mi legle te boje
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 20:34
Thumbs%20UpStrašna ti je ova kutijica,prvo kad sam je vidjela pomislila sam-šta joj se to dogodilo pa se izvio poklopac a onda sam skužila da je gornji dio valovit,jako je interesantna i slatka!
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:15
OTOK- kad ja krenem, nema mi krajasmile198

Slavica 08- kutijica je i posebna baš zbog valovitog poklopca
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 22:41
...dugo nisam stigla pošteno pogledati sve galerije... danas sam odlučila malo ispraviti taj propust... puno si lijepih stvari napravila, posebice ovu posljednju čarobnu kutijicu neobičnog oblika i s vrlo interesantnim motivom, morski komplet od tanjura i pepeljare i meni se izuzetno svidja, jer more volim više nego mogu sama sebi objasniti s obzirom da sam rodjeni kontinentalac... poklon s konjekima je fantastičan i oduševljava jer se rijetko viđa u ovoj tehnici... smile141ali, ali.. šteta što te nitko nije podržao u vezi oslikavanja svile jer to izvrsno radiš, po mom skromnom mišljenju u toj si tehnici najbolje spojila iznimnu likovnost, smisao za detalje i veliku preciznost... nadam se da ćeš joj se jednog dana ponovo vratiti bez obzira na neshvaćenost okoline Starry%20Night
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 23:24
Nisi nas udavila , naprotiv, svi mi imamo neke faze i interese za pojedina područja.Što se tiče hrabrosti ona tebi ne nedostaje , jer znaš i sama da ništa nemožeš upropastiti, može ispasti kako si htjela ili drugačije, a opet nekom predobro.Od svega šta si nabrojila i ja sam sve to radila u nekim razdobljima svog života, najmanje goblene, a najviše štrikanje, a od svega najviše slikanje. Čini mi se da je i moj životni vijek puno dugotrajniji od tvog, pogledat ću na profil, tako da sam i stigla možda više uraditi.
Ako misliš da ti u vezi marama treba ikakva pomoč, mada ja mislim da ne, rado ču se odazvati.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 11:27
Kutijica mi je mrak! Boje su moje i taj "trošan" izgled mi je potpuno sjeo, svaka čast! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 16:40
predivna kutijica... upravo sam tresnula na tur... krasno, krasno... WOW
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,656 sekundi.