Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 12:22
verbene




calistemon(narastao iz sjemena)


jedan ricinus napreduje..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 12:27
tulipani i dalje cvjetaju..


kao i rododendron

tulipi..








amarilis

javor

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:33
Jesu li ove lale stvarno crne  i jeli ovo Tekoma ide uza zid  sve je krasnosmile120
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 20:07
Niho ,jeste ovo su crni tulipani,i takvi su i u živo..Ono što se penje,nije tecoma,,ali ne znam šta je..To mi mama dala,al ja naziv zaboravila
A danasa sam dobila malu tekomicu,od Mene,i još svašta nešto..Ima i pasiflora edulis i lantana i hosta i ogromni kineski šaš..

i šaš

A ovo su nove prinove,danas smo dijana i ja opet skitale i dobila sam neke biljke od nje neke kupila...

Hvala vam curke,na poklonima...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 20:40
za nove biljke!hosta je ocaravajuca
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 20:48
Super draga biljke su ti prekrasne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:19
Hvala vam,i mene hosta oduševila..Mena me jako obradovala,nisam imala hostu....
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:21
Crni tulipani su zakon, nisam ih do sad nigdje vidjela u prodaji, pa ću im se diviti u tvom vrtu! Tongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:23
smile141za Menu i za tebe.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:27
Baš je sve krasno -ali ovaj Šaš je fenomenalan on je baš dobar za velika dvorišta  koliko sam vidjela ti imaš dosta prostora ali de mi reci taj šaš----ja to nism nigdje vidjela zato pitam -da li on pusti neku stabljiku iz tog zelenila ili tako samo raste . Da ga ja imam ja bi njemu našla baš lijepo mijesto-jer me je stvarno oduševio - psmile120ravi je 
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:31
Hvala vam...SilveK,kod nas ih je bilo kupiti u agrikomu i obi-ju,proizvodjač Green Gardeen i Valentin..Bilo je dvije vrste crni,kraljica noći i još jedna,ova moja je ta prva...I ja sam se iznenadila da su baš kao na slici.Ali nešto sumnjam da će opstati,jer i do sad hibridi mi nisu dugo trajali.Sadim ih svake jeseni po par pakovanja,u svakom po 10 komada,razni,i svake godine sve ih manje cvjeta [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:33
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Baš je sve krasno -ali ovaj Šaš je fenomenalan on je baš dobar za velika dvorišta  koliko sam vidjela ti imaš dosta prostora ali de mi reci taj šaš----ja to nism nigdje vidjela zato pitam -da li on pusti neku stabljiku iz tog zelenila ili tako samo raste . Da ga ja imam ja bi njemu našla baš lijepo mijesto-jer me je stvarno oduševio - p[IMG]smileys/emot171.gif" align="absmiddle" alt="smile120" />ravi je 




Niho neznam,to pitaj Menu,ja sam to od nje dobila,danas stiglo..I našla sam mu očasno mjesto,jednu sam loncieru nisku izvadila da bi šaš posadila..Samo znam da cvjeta,i ima listove prošarane bjelo...Sutra ga slikam ponovo,sa sve mjestom koje je dobio..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:43
prekrasno cvjeće,sve je za 5
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:02
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

prekrasno cvjeće,sve je za 5

Hvala Rose,trudim se
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:31
Prelijepo ti je dvorište, nema čega nema.Moram ja doći da to uživo vidim.  Vidim ja u Merkuru neko pokupovao  sve biljke a ono alisa i Jasminaa 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 02:19
Stvarno nem ačega nema, pravi botanički vt. Jako lijeposmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 08:30

Vau! Nema čega nema. Sviđa mi se voćnjak i onaj drveni stol i klupe. Ali cvijeće.... prekrasno i kombiniraš jako lijepo.

Pravi mali cvjetni raj!Clap

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 09:27
Bravo Alisa, puno raznog prelijepog cvijeća
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 09:38
Trosi se lova,trosi LOL.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 11:36
Josipa,nismoooo sve pokupovale mi,ima još biljkoljubaca u Sa,hvala bogu..Čekam te na kafici,dogovorimo se sledeće sedmice....

Smrčko,otok,zvrk,drago mi je da vam se svidja moja bašta..I zvrk,ne troši se puno,to je sve što za svoj gušt potrošim.Ne pušim,ne pijem,i više volim kupiti neku biljčicu nego nešto drugo za sebe

Baka,onaj drveni sto is tolice smo mm i ja kupili i dovezli u jednom mjestu skoro sat vremena udaljenom od Sarajeva,jer nam se baš dojmio,kad smo isti vidjeli kod komšija.Prirodan je,i uklapa se u moju baštu.Vočke sam sama sadila i krečila i okopavala i birala,kao uostalom sve što se tiče mog vrta.MM i djeca vole da uživaju,ali ne baš i da rade oko toga.. Ali meni nije teško,tu nalazim smiraj za sebe...I uživam dok gledam kako mi moja bašta vraća svojom ljepotom,sav trud se onda isplati..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.