Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 113>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:13
Originalno poslano od člana spring spring napisao:


Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ja čekam da ti objaviš termine tečaja!![IMG]smileys/emot77.gif" align="absmiddle" alt="smile198" />
Samo podsječam ovdje prisutnu tetu hippy!!!


Djevojčice draga....eto, ovo ti je samo jedan od primjera kako se već otvorene teme ne koriste kako treba
Na jednoj od njih sam već rekla da ću ovdje JAVNO objaviti kad počnu tečajevi u našoj udruzi...pa stoga....stpljenja draga...neće posa uteć
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:18
Kaj sam fulala temu? Embarrassed
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:18
esperantoooooooooo..dobro jutrooooooooooo
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:25
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

esperantoooooooooo..dobro jutrooooooooooo


Jutro Jasssi.....htjela sam ti samo reći da mi je ona crno-bijela salveta totalno luda.........sinoć sam ju gledala, gledala....i mislila kaj bum s njom...ali mi je tako dobra da sam je ostavila kad me baš nekaj pukne.....hvala ti još jednom
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:26
nemas frke koka, kad imam ja saljem...ninochka je kurir dok se ne dovleces k meni vec jednom
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:30
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nemas frke koka, kad imam ja saljem...ninochka je kurir dok se ne dovleces k meni vec jednom


Budem draga...sam da mi prođe ova predbožićna gužva
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:50
ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
bubamaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:55
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

bubamaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



....ja ti nisam dobra
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:58
ma ti si mi  smile84, sam pokusavam ove dve zbuditi.........madjutim ova sljaka a buba spava ko top jer ni mob ne cuje
 
joj dosta suza jer sam danas kao osaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
moja heta hippy......kissi kissi
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:03
ne samo ti...ni jasmile220
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:07
Ajme...curke...jel to možda kolektivni

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:07
o jojjjjjjjjjjjjjjjj
 
mila moja mala, ok ti si mojesmile120
 
eto
 
a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
kaj sam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
aaaaaaaaaaaaasmile43smile220
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:08
je bome, grudnjak mi puca, malo sam se vec plakala  kad sam citala tu forim, pa sam se cerila, pa sam sad se izdernjacila ko sotona i sad jos ne znam kaj bum.....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:09
smile213ipak me vooooleeeeLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:10
ma ti si naša super mama
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:10
mene ne bi trebao, taman sam se riješila zlasmile193al sam umooorna...legla u pola 2, digla se u pola 7... i sad sam na granicismile49
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:12
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

ma ti si naša super mama
 
smile164
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:13
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
a ja sam samaaaaaaaaaaaaa i tuznaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
i  jako sam tuznaaaaaaaaaaaaaaa
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
i lose je jutro pocelo
 
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
i nitko me nije zagrlio
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
i rekli su mi da sam zivotinjicaaaaaaaaaaaa
 
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
smrc
 
 
a malo sam samo vikala
 
aaaaaaaaaaaaa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:14
smile122
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:14
Znaš onu scenu u Taxistu kad se Rober De Niro gleda pred ogledalom i vježba: " R You talking to Me????? ...talking to ME????
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.