Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 58>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:26
o danke, danke, danke....hahaha gusar je za hahara, a kutije su i mene na kraju iznenadile....boje su samo takve, da ih vidis uzivo!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:39
Gusar je dobar ali ove kutijice su fenomenalne!!!
Gdje si ih kupila??? Opet u antikvarijatu?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:41
naravno....hehehe....ja majstorica
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:02
ma ludilo su i kutijice i gusarThumbs%20Up.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:04
aaaaaaaaaa, nitko ni riječi za mog gusarića, šmrc...sigurno ni Ipsi neće biti zadovoljan smile43
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:10
ma daj kaj ti jeeeeeeeeeeeeeeeeee, pa smo isti dan ti rekli da je super i pohvala iste salvete na dva nacina.......ej ne dernjej...nema dva ista uradka...naravno da je lijepsmile79
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:13
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma daj kaj ti jeeeeeeeeeeeeeeeeee, pa smo isti dan ti rekli da je super i pohvala iste salvete na dva nacina.......ej ne dernjej...nema dva ista uradka...naravno da je lijepsmile79


draga moja Jassi, kako ona mene tješi, ma zezem se daaaaj...nisam ti ja hiper senzić, naravno da će svakom ispasti drugačije.pusaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:15
ej, btw dok te imam tu, na čemu si radila gusara, super je ploha a i gusar.Wink
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 15:27

u kojem to antikvarijatu ima tako slatkih kutijica? iskreno porculana nakita svega samo ne kutijica, bar ove koje posjecujem :)

Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 16:55
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

isusek pa kaj se desilo....vratite seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
volimo vaaaaaaaaaasssssssssss
 
aaaa ocemo babce na forumuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
dojdite eeeeeeeeeeeeeeeeesmile139
 
smile181sssssssaaaaaaaaadddddddddd  pppaaakkkk tteeebbeeee
neeemmmmmmaaaa
 
ajme probije mi uha, bilo danas puno posla>!!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 17:54
aaaaaaaaaaa  sad tebe nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
o joooooooooooooooojjjj
 
isusek , ja ovuliram ili sam pred meng a izgubila kalendar...puf
 
 
sunce moje to su te krasne daske iz kike-6 kom po 36 kn!!!
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 20:22
daske kažeš
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:24
gle ovak...daske za kuhinju, pakirane u najlon po 6 komada, krasno obradjene, oblih rubova-pa vidis oblik kod gusara. glatka povrsina. boja super prima i salveta, kad je gotovo , iza ili prije sveg, zakucas onaj mali drzac za slike ili ga zaljepis iza pa onaj kome ide slikaodluci jel visi ili stoji naslonjena na stalazi i sl....odlicno i efektno kaj je podloga od takvog drveta
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 06:53
super i ja sam radila na daskama, ali okruglima ostala mi još jedna moram na nju nekaj naprčkati da je se riješim, jedna bila 6kn
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 08:40
Nije me bilo par dana, a ti si u medjuvremenu, kao i uvijek bila vrijedna pcelica i napravila puno lijepih stvarcica. smile55
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 09:18
ths mile. i ima jos za opkazati al mi steka nekaj kartica fotica...cekam kolegu...da ne polupam i aparat i komp...ti karticu...uf
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 09:20
ej, zaboravila sam ti reć da kad skopiraš slike u word da ih malo onako razvučeš - povećaš tak da jedna slika bude na cijeloj strani.....ak si već napravila nema veze....
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 09:47
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ths mile. i ima jos za opkazati al mi steka nekaj kartica fotica...cekam kolegu...da ne polupam i aparat i komp...ti karticu...uf
Da, bolje ti je da pricekas, da ne napravis ono kaj sam ja napravila, sredila i karticu i komp Tongue
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 09:58
e slike isprintane i u koverti, ja nisam ni jednu vidla jer se printalo i sam sam hitila da ne vidi ostatak kaj delam............
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:19
super, ja dođem onda po to....javim još točno kad...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.