Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cleopatrina djela
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cleopatrina djela

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 16>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:25
kutija i boce su mi slatkisi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:50
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

hej cleopatra...sve mi je lijepo, zanimljivi su mi ovi detalji sa kontur pastom (npr. ova zadnja imitacija heftanja[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)...mada, moj favorit je ona plava sa kanticom i jabukama i onom kuhinjskom krpom...odlično! i super salveta!!



U ptpunosti potpisujem Miškopiško...samo bi još dodala da mi je kutijica za zlatnim listićima prekrasna a i bijela flaša je posebna
Opet si bila jako vrijedna....bravao Cleo
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:12
Cure, hvala svima ne pohvalama, ali u zadnje vrijeme malo štrajkam, a i ti svi radovi su bili napravljeni tak iz dosade, moram priznat. .Wink. .a Leonarda salvetica za koju si pitala stiže k tebi. .bez brige. .Wink
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

tra la la ja sam naručila salveticu,super je SVE. Šalice hmmmm .Ja sam kod staklara dala rezati stakla i bušiti rupicu pa mi ne treba nikakvog okvira, je da je malo skuplje u početku ali mislim da se isplati. Možeš pogledati na mojoj prvoj strani.
 
ja imam jednu drugu ideju, ali još nisam nabavila materijal koji mi je potreban za okvire. .ali bit će uskoro. .pa poslikam. .Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 12:37
cleo radovi su divni posebo one šalice!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 12:38
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

cleo radovi su divni posebo one šalice!!


Buba, je ti to patiš na šalice???
Našla sam još jednu salvetu za tebe na tu temu
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 12:42
ma sad trenutn skupljam te šalice da naoravim kutiju za čaj....pa su ove baš zgodne, teško nalazim da je baš čaj, pa onda mogu proći i šalice, osim ak u njima nije kava....LOL
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 12:44
aaaa,koji radovi,preedivnooo smile141
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 16:20
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Cure, hvala svima ne pohvalama, ali u zadnje vrijeme malo štrajkam, a i ti svi radovi su bili napravljeni tak iz dosade, moram priznat. .Wink. .a Leonarda salvetica za koju si pitala stiže k tebi. .bez brige. .Wink


TX.....nema zurbe.........Big%20smile
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 16:20
puno zgodnih radova,tanjur s narcisom mi je baš....slatki
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 16:45
sve mi se sviđa do jednoga, ali moram izdvojiti one prve podloske za case - one bijelo plave. prekrasni su i meni bi ih bilo zao ne objesiti na zid smile184
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 19:06
cleopatra radovi,kao i uvijek,cista petica.tesko je ista izdvojiti jer je sve super,ali i mene je osvojila ona salvetica sa kanticom,pa eto,taj rad mi je favoritsmile120
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 07:13
Hvala vam cure svima. , a što se tiče ove salvete s kanticom, to mi je prvi rad s njom jer mi se uopće nije sviđala, a imam je jako dugo več. .i sad kad ste tražile koje salvetice da vam pošaljem, sve ste tražile i tu salvetu što je vrlo zanimljivo. .Smile
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 09:43
draga Cleopatra, još jednom puno hvala za salvete i za poklon koji si mi jučer donijela smile79
 
p.s. - a i meni se najviše sviđaju ovi podlošci sa šalicama Wink
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 11:40
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

draga Cleopatra, još jednom puno hvala za salvete i za poklon koji si mi jučer donijela smile79
 
p.s. - a i meni se najviše sviđaju ovi podlošci sa šalicama Wink
nema na čemu draga, hvala i tebi napoklonu i salvetama. .do druge kavice. .he, a sad bi mogle konačno i pofotkati radove i staviti kaj smo dobile jedna od druge. . jer kasnimo bome jako. .Wink
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 12:00
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

draga Cleopatra, još jednom puno hvala za salvete i za poklon koji si mi jučer donijela smile79
 
p.s. - a i meni se najviše sviđaju ovi podlošci sa šalicama Wink
nema na čemu draga, hvala i tebi napoklonu i salvetama. .do druge kavice. .he, a sad bi mogle konačno i pofotkati radove i staviti kaj smo dobile jedna od druge. . jer kasnimo bome jako. .Wink
 
sutra stavljam slikice Wink
 
p.s. - nadam se da ti se poklon sviđa Embarrassed
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 12:41
daj da vidimoooooooooo
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:52
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Hvala vam cure svima. , a što se tiče ove salvete s kanticom, to mi je prvi rad s njom jer mi se uopće nije sviđala, a imam je jako dugo več. .i sad kad ste tražile koje salvetice da vam pošaljem, sve ste tražile i tu salvetu što je vrlo zanimljivo. .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


stigle salvetice među kojima je i "kantica", još samo da me uhvati ono nešto pa da počnem raditi, bude već Cleo HVALA
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:06
ti gogs sad imas brdo novih salveta..izvolis delat....staklara ne zaboravi pls
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 16:44
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

draga Cleopatra, još jednom puno hvala za salvete i za poklon koji si mi jučer donijela smile79
 
p.s. - a i meni se najviše sviđaju ovi podlošci sa šalicama Wink
nema na čemu draga, hvala i tebi napoklonu i salvetama. .do druge kavice. .he, a sad bi mogle konačno i pofotkati radove i staviti kaj smo dobile jedna od druge. . jer kasnimo bome jako. .Wink
 
sutra stavljam slikice Wink
 
p.s. - nadam se da ti se poklon sviđa Embarrassed
 
poklon mi je krasan. .iskreno. .a ja se nadam da se tebi moj sviđa. .Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.