Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 48>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 00:01
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Vjeruj, ljepša je nego u knjigama
 
Slazem se s Verom..TongueTongue..nekad,zbog nekih stvari,se upitam A Zasto sam bas izabrala Italiju kao moju drugu kucu...odgovor je jednostavan..uvijek sam bila zaljubljena u nju..u ljepotu njenih gradova..njihova istorija..njene planine..i naravno tu je dosla i Velika ljubav prema cvijecu,jedno povlaci drugo...imala sam tu srecu i da pronadjem prave prijetelje..za mene su kao moja druga porodicaTongue..!!
Ako u svojoj aventuri naletis na sjeverTongue,javi se!!Wink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 15:17
i ja se slažem sa vama... oduvijek sam znala da mi se Italija sviđa ali nakon tih knjiga sam počela puno intenzivnije proučavati tu prekrasnu zemlju,krajolike,hranu,ljude-sve... i ostala sam zatečena koliko stvari mi je blisko- odnosno poznato,ne znam kako da to objasnim ali onaj osječaj kao da ste se vratili doma na neki način... a ako me nanese put na sjever možda se i vidimo,hvala na pozivuWink
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:08
Bujrum...Vrata(moje kuce Wink ) su uvijek otvorena WinkTongue !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 23:08
Evo i zadnjih 6 cvijetova mog Amarilisa Tongue..
Sl.godine cu ih nabaviti vise,stvarno je lijep cvijet!
 
 
 
 
TongueTongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 23:24
Cvijeće je krasno, ali mene su posebno oduševili sekulenti. Super.
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 15:54
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Cvijeće je krasno, ali mene su posebno oduševili sekulenti. Super.
 
Hvala ti! Embarrassed
Moram priznati da se slazem s tobom..U potrazi sam za jednom lijepom Pachirom,a inace u zadnje vrijeme gledam samo da kupujem Crassule, Echeverie.Cuvarkuce-za njih moram cekati proljece Smile,Pachyphytum..i tako..uzivat' cu ovom kucnom cvijecu sto ga imam ali ostale vrste necu kupovati!! Wink
Hvala jos jednom!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 19:50
Dobro da si stavila toliko slika amarilisa jer je stvarno ssssuuuuuupppppperr! Ovako bijelog još nisam vidjela. Ja imam samo onaj crveni prošarani! Morat ću si ga nabaviti!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 20:46
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Dobro da si stavila toliko slika amarilisa jer je stvarno ssssuuuuuupppppperr! Ovako bijelog još nisam vidjela. Ja imam samo onaj crveni prošarani! Morat ću si ga nabaviti!
 
I meni je prva godina da ga imam i odusevljena sam s njim!
Zao mi je sto na ovogodisnjem sajmu nisma kupila amarilise iz Holandije,jer imali su ih veliki izbor i svi su bili prelijepi TongueTongue.. ali bit' ce i to.. Wink
 
Hvala ti!Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 14:55
Jasmin,tvoja dzungla cvijetna,sve veća i ljepša postaje.Predivno....A za amarilis crveni ne brini,još uvijek važi dogovor,kada dodješ u rodni kraj ti do mene po biljke i na kaficu... Mi čekamo...
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 22:20
Hvala Ali.. TongueTongue
Izvini sto kasnim sa odgovorom,imala sam ponovo problema sa kompjuterom!! Ufff,nikad kraja!!!
Vazi za kaficu, vrlo rado Wink !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 01:07
super ti je cvjeće ali amarillis za 10.Koliko vidim ima 3 cvjetne stapke.Moj ni jedan do sad to nije imao,uvijek ili jednu ili dvije.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 22:22
Slavonka,ovo je mi je prvi Amarilis Tongue..i upravu si,imao je 3 cvjetne stapke..kazem imao jer mu je ostala samo jedna Smile ali poklonio mi je svu svoju ljepotu..na zadnjoj je bilo cak 6 cvijetova TongueTongue!!
Hvala ti Slavonka EmbarrassedEmbarrassed!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:33
Evo kako izgledaju moje mezimice zajedno Tongue(u ovom uglu je samo polovica):
 
 
Nova pridoslica,Aloe Vera:
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:41
O ovoj biljci neznam dosta..moja prijateljica Angelica je drzi cijelu godinu napolju zato i ima ove listove crvenkaste(dobila sam je od nje)..od kako sam je unijela u kucu, narasla je i vraca svoju boju koja je svijetlo zelena..izgleda da se sprema i da cvijeta,nisam znala Embarrassed..
 
Evo kako je izgledala PRIJE :
 
 
I SAD:
 
 
 
Zna li neko od Vas o kojem je cvijetu rijec??
Hvala unaprijed!!Embarrassed
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:44
Vera 4 Tongue,echeveria se je oporavila..evo kako izgleda sad!TongueTongue
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:51
Baš lijepe biljčice
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:57
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Baš lijepe biljčice
 
Hvala!! smile79
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 00:14
Baš lijepa, sjajna kao da je od voska. Ova slika ispod nisam ni ja sigurna. Neka echeveria opet ili crassula. Imam je i ja ali nisamznala da može po zimi vani. i moja bi nešto cvjetala, izgleda da im je sezona. Što se boje tiče, ne brini, naproljeće čim ju staviš vani potamniti će.Clap
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 19:26
Hvala ti Vera 4 TongueTongue.. Bilo bi lijepo da je rijec o Crassuli..trazila sam na internetu,ali bez uspjeha!!
Nego danas sam otisla u carsiju na kafu i vratila sam se s 5 novih biljki Tongue.. za dvije znam Kako se zovu a za ove tre molim za pomoc..
Mozda ih ti Vera imas?Embarrassed..Hvala Vam unaprijed!!
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 20:00

Evo mojih 5 novih mezimica TongueTongue:

Kalanchoa:
 
 
Aloe Aristata:
 
 
Aloe Striata :
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.