Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 32>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 21:38
Draga moja vrlo rado vas ugostim i dječicu, još ako pričate kao oni u "audiciji" smijat ću se cjeli dan oko vas - baš bi bilo zabavno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 15:24
jutros smo dosli oko 10 sati, a vrijeme toplo i suncano. Odmah sam se uhvatila posla, pa sam posadila Jagodine perunike i kerije. Na red su dosle Korijenkine dalie, pa neka djetelina, te bucmasti suncokret.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 15:33
A, ako si sada pod neku djetelinu stavila opet moje camapnule ja ću te zada.... ! Valjda nisi, jer ja toliko želim da ti imaš te plave zvončiće da ću doći kod tebe i sama ih posaditi smile98.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 16:55
Joj Hoya ima iznenadenje mm mi je napravio jedan stup u koji ce tvoji zvoncici biti kao bomboncici, ali to u Rijeci- moram stvit sliku kad dodem doma.
Tu pripremam mjesto za santolinu, ali je nisam uzela, to cemo drugi put.
Mogla bi ih bas doc i sam zasadit to bi me najvise veselilo.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 19:24
Doći ću ja, ali da znaš da trčim po dvorištu i sređujem jer me sram da bude neuredno kad dođete kod mene.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 20:43
A kod mene moras doci jednom doma, a jednom ovdje - posla za tebe ko u prici.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 20:45
Ter nije kopat ... He, he, he ....
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 15:53
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

No dobro evo kad se vani ne događa ništa, malo iz unutrašnjeg uređenja, mm obožava starine, pa sam ih i ja uz njega naučila voljeti.
 
 
 
 
 
 
 
 
Neke od ovih predmeta već ste i vidjeli u mojim temama, no tu ima i nešto novih.


Au ženo mene sve može obradovati i oduševiti u životu ali ovdje sam zanijemila. E stvarno nemam komentara. To je toliko predivno da ću stvarno doći kod tebe.WinkWinkWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 22:43

Kako u vikendicu u Skradnik idem jednom u 15 dana nekako mi je lijepo vidjeti što se tamo događalo, a to mogu najjednostavnije vidjeti ovdje.

 
Uz rub cvjetnjaka gotovo 3,5 metra posadila sam Jagodine niske perunike
 
 
Jagodine kerije komada 3
 
 
Korijenkine dalie
 
 
Gore tek proviruju tulipani, zumbuli i narcisi, a ruže su još uvijek pod staklenkama. Cvate kukurijek i svi vjesnici proljeća
 
 
 
MM je obrezao lozu, a ja sam skupila granje
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 23:15
Idem ija sa tobom računj na mene ---Kad ćeš Triša dići po mene da dođem kod tebesmile115
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 23:25
trisa gledam ove predmete iz starine,i ne mogu se nadivit..i ne mogu si pomoci,odmah sam sinjalavala sta bi se sve moglo obljepit salvetamasmile42smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 09:26
Da, da evo mene jutros. Zna se on branit, dok je bio mlađi veslao, hrvao, a sada se naravno udebljao, ali još ima snage za petoricu, a računajte da ja stojim sa zračnicom iza vrata.
Cure očekujem vas, livada velika, korak od Delnica, a dva koraka od Bihaća, ajmo druženje forumaša u Skradniku, kako bi to bilo dobr.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 10:37
Mene nema 5 dana hoćeš da me uloviš ,a ja neznam ovdje nešto malo a tamo pogotovo . Dođi po mene i biću kod tebe bar 2 dana da se nagledam cuki a i tvog mmmmmm
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 13:42
Nihice, ja sam za susret, ajmo izračunat koliko ti je od Bihaća do granice, i koliko je meni - nađemo se na pol puta, pa makar to bilo i u BiH, dovedi tm i ja ću mm - kafa će pasti i to sa šlagom, a može i ručak, onda vi skočite vidjeti kako je kod nas u Skradniku, pa mi kod vas u Bihać i tako šetamo, šetamo i uživamo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 00:00
Sve izračunato samo trebaš doći, sa puno cvijećasmile79
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:31
Evo mene da malo  bacim oko u tvoju vikendicu.Vidim  da se vrijedno radi.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:36
uvek nesto novo i zanimljivo:)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:37
xenija nadam se da će i tvoj crveni božur tamo cvjetati, jer sam jednog posadila tamo, ako ne preselit ću jednog iz Rijeke.
 
Niho kod nas se kaže: dođi i nogom otvori vrata (znači da su ti ruke pune).smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:46
Danas smo mm i ja bili malo u vikendici na moru kraj Uvale Scott. Još se baš nije jako zazelenilo, ali je zato bio tepih od suhog lišća. Pomeli smo lišče i očistili čuvarkuće, koje se ovdje bore u hladovini
 
 
Ne bi čovjek vjerovao da je skoro na samom moru vikendica u potpunoj hladovini, da se preko ljeta uvijek pokrivamo dekom, a deset m smo od mora, kao da smo u šumi.
Zato imam problem sa cvijećem, no ipak smo odlučili ispred, gdje ima malo sunca napraviti dva kamenjara, pa smo danas dovukli malo kamenja s plaže i napravili dva cvjetnjaka.
 
Kućica je gore, a cvjetnjaci će biti ispod nje, pa valjda će nešto uspjeti i u hladovini.
 
 
Jedan je pod ovom živom stjenom
 
 
Drugi malo bliže našim stepenicama, ljeti će im ipak dolaziti malo sunca
 
 
Sutra slijedi nastavak: sađenje bakinih palmica, aloe striatule koje sam danas dobila, čuvarkuća,  jedna agava, a naći će se i neko drugo cvijeće.
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:59
Ma bravo Triša, ti malo u gorje, malo na more, ali svugdje uživaš i dišeš punim plućima Clap. Baš mi je lijepo pratiti tebe i TM na vašim vikendima.
Danas sam MM pokazivala vaše vikendice i kako ste sve lijepo uredili, a njemu se posebno svidjela ova na moru. Veli baš super i ja bih tako u robinzonijadu, pitaj prodaje li netko tamo nekakav krš. Ali sa njim bi to bila stvarno robinzonijada jer on nije čovjek od alata, njega takve stvari ne poznaju Unhappy.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.