Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primorska oaza
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primorska oaza

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 16:05
Driaga Lucy hvala na posjeti  navrati opet ...smile188
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2015 u 23:52
Ja navraćam, ali nikoga nema, pa nema. Doći ću ja opet
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 00:01
Ostavljam trag ........ malo sam prosetala .....        Smileys2 bilder
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 13:09
Lucy,gute Fee uvijek ste dobrodošlesmile113smile188
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 05:43
Ane predivno bravo za kosare...svaka za sebe je posebna...ja sam mislila da se i njih sadi al vidim ti stavis kalic..sto je jos urednije...bijele ruze su posebne...ja sam jucer jednu dobila bit ce lijepa kombinacija za ono sto planiram kad dodjem kuci...ljepi obilazak sam imala...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 12:16
Draga Josipa, drago mi je što ti se sviđaju Smile moje košare već su i dotrajale morala bi ih malo obnoviti makar bojom  to ću učiniti kad otopli .Drago mi je na tvojoj posjeti.,i želim ti što brži oporavak i dolazak svojim dečkima i biljčicama u kojima svi uživamosmile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 16:47
Toliko se radujem tocnoj dijagnozi a sad me nesto hvata kakvo lijecenje me ceka...nez nista znam samo sto su izkljucili...nadam se dobiti adekvatnu terapiju i kuci...valjda nece biti boravak u bolnici za vrijeme ljecenja...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rea View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 29 Siječanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 19:14
prijavljujem šetnjuSmile
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 21:10
Draga Rea uvijek si rado viđen gostsmile79
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 13:37
Draga Ane predivan vrt imaš, stvarno je rascvjetan sa sviju strana. Pelargonije ti idu od ruke, super izgledaju. Ruže i oleandri su mi prelijepi. Kameni detalji sa čuvarkućama mi se jako sviđaju i sve pohvale za tvoje kreativno izražavanje.
Šteta kad ono sunce upeče pa spali sve pod svodom nebeskim, baš je tužno za vidjeti.
 smile79
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:33
Rajski vrtovi baš mi je drago na tvojoj posjeti,išto ti se sviđa kod mene,Trudim se malo uljepšati moj okoliš i dok pijem kavicu u vrtu uživati, nadam se i da ću ovog proljeća odmarati tijelo i dušu sa mojim biljčicama a kad upeče litnji zvizdan sve sprži ali se kod prvih kiša obnovi što me tješi.Prim lipi poz....smile219
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 22:11
Dosetala malo do tebe vidjeti da li ima kakovih novosti !
                                                                                                     Gartenarbeiten cliparts
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2015 u 13:18
Draga Gute lijepo od tebe što me dođeš posjetiti iako nema baš puno toga pokazati uvijek si dobrodošla.Hvala na lipom cviću od srca šaljemsmile99 za tebe
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2015 u 15:22
Ane, jel zakucalo proljeće na vrata tvoga vrta ? Hajde, počasti nas kojom fotkicom pa makar i lijepog sunčanog dana ! Wink

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2015 u 22:45
Draga Rajska  evo napokon se osijeća proljeće kod nas, ubrale su se i prve divlje sparoge što je najbolji vijesnik proljeća ,biće slikica Tongue poz...smile78

 
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2015 u 10:30
Znači u šparogama se skrivaš! Predivno izgledaju ovako mlade i svježe ubrane. Kažu kad krenu šparoge da kreću i oni "nesretni gmizavci". Uf, ne volim ih.
Cvijetak i teglica za 10.
smile78
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2015 u 15:04
Draga Rajska što se tiče zmija ima ih,ali ja ih se ne bojim,rođena sam u mijestu di nema zmija jer ne mogu tu opstati pa kažu da zmija zmiji ništa ne može pa se ja tješim...smile100Tongue
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 19:49
Pozdrav cvjetnim prijateljicama..evo malo sličica iz mog vrta..sparoge su prošle pa malo kratim dane u vrtu smile113











Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 19:53



Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2015 u 06:58
Ane draga, dugo smo čekali, ali se isplatilo. Božur divan, onaj ružičasti cvijetak jel to ljiljan, prekrasnu boju ima. Lonicera tek kreće u cvjetni pohod. Što je onaj crvenkasti cvijet ispod ruža ? Preeekrasno !Thumbs Up Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.