Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 17>
Korisnik
Poruka
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:43






malo salvetne tehnike, nadam se da ne zamjerate što sam na ovaj forum stavila sal.tehniku, ono malo što zalutam u te vode smile42ne bi otvarala novi forum
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:46

telefon je stradao ovo malo na slušalici, jednostavno se sve sleglo


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:58
draga Primavera,živim  u puno manjem gradu -Našice,probati ću,pa ćemo vidjeti,  dao Bogda nešto upali, ne mislimsad neku veliku količinu tih čaša, onako 6-8 kumovi,mladenci sa imenima mladenac i datumomi taskoprema želji. Preksinoćjebila komšinica pozivati u svatove, a ja farbam telefon, ona pojma nije imala da ja nešto tako radim, svaki dan prolazi pored moje kutije za poštu koja je oslikana u suncokrete, ali je mislila da sam to nalijepila, Ako misliš nešto zaraditi od rodbineipoznanika što dalje.Baš sinoćje muž rekao da jesad stvarno sad dosta , bolje su skupe ili neka nešto prodamilči nek sve to ostavim. Veli mi da kad nešto prodajem da izgledam kao da bi ja još njemu platila, a ne onmeni....Isuse pašto sam se raspisala...saad ću statismile61

Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:00
Isuse, sad vidim koliko pravopisnih grešaka imam gore,,, sory. Pišemu mraku, a nešto razmaknica šteka
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:59
Radovi su ti fantastični!
ANĐELKA
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 10:14
držim ti fige da sve prodaš jer radovi su ti prelijepe
iako često to nije dovoljno...treba ono što se kaže: biti na pravom mjestu u pravom trenutku
a i ako ne prodaš....neka to bude tvoj hobi u kojem uživaš....ne moraš raditi velike količine....nego za svoju dušu
a sa zaključkom o rodbini i prijateljima se slažem
 
telefon je vidim dobro prošao....to malo ćeš lako popraviti
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 10:37
Brani, predivno slikaš!!! Nadam se da nećeš odustati od svega i ostaviti nas zakinute za te lijepe primjerke! A svaka roba nađe i svog kupca, ako i ne, kao što kaže Iris, bitno je da ti u tome pronalaziš zadovoljstvo!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 12:00
Draga Brani...nemam riječi kojima bih opisala koliko ti se divim, tvojim vještim rukama, smislu za boje...držim fige da nađeš kupce i da nas nastaviš "hraniti" svojim krasnim radovima.Smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 17:41
Prekrasni radovi!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 17:43
jako krasano........bravo majstorice.....lijepo crtas....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 21:50
brani sve mi je divno kod tebe,fascinira me tvoj talentsmile120
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 12:52
Anđelka, Iris , Monna, Lula,Anaida,lonarda , kaća  zahvaljujem na pohvalama,
nije me jedno vrijeme bilo na forumu, malo sam se išla smočiti na Jadran ali evo sadasmile56. Malo sam dolje i crtala ,sve je ostalo u kući a nisam
poslikala.
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 21:35
nije me bilo par dana.tu se po forumima de[avala neka pretumbacijasmile68
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:39



Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:41



Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:44



Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:46


toliko od mene ve;eras
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 09:47
Originalno poslano od člana brani brani napisao:



toliko od mene ve;eras
 
...ova boca je savršena....toliko umjetničkog dara kod tebe..prava slikarica, svaka čast...ClapClapClapClapClap
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 12:14
Nevjerojatno lijepo draga Brani...za ono za što mi trebamo salvete, printove i ostale papire, ti jednostavno uzmeš kist i boje i naslikaš....naročito mi se svidja etui za naočale...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 15:45
brani predivni su ti i ovi zadnji radovi,kao i svi prethodni..odusevljava me ova neobicna tehnika,a tebi ocito jako,jako dobro idesmile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.