Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8788899091 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:29
ajd ubij me sad s tim trešnjama.....killing me softly........smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:42
htjela sam poslikati trešnje na pijatu ali sam odustala ....mislim se nebi bilo zgodno da ženu izda Heart
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:53
Wooow!!Wooow!!Wooow!!...ma koja da prostiš' drek tacna... osim možda po podrijetlu  ....fenomenaaaaaaalna je... koji motiv i uopće ne bi ni skužila da si ju naopako fotkala da nisi spomenula jer je fascinantna..... a tek trešnjiceeee...Mare draga, znam da se ponavljam no tvoj me rad inspirira za ovakve ocjene
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 10:20
Mare n ,tacna s trešnjama mi je totalno osvježavajuća,nema tebe....dugo....
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 00:31
Savršenstvo.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:07
Tacna sa trešnjama je tako dobraaaaaaaaaaaa. Slađa od svake ovogodišnje trešnje. Kada već trešnje nisu dobre nadoknadimo sa decoupagiranim trešnjama.
Klasična tacna full kvalitetan rad. Svaka ti čast.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:52
...moram se pohvaliti da sam ju na Flora-artu držala u rukama, jednako kao i predivne, predivne etuie, i da su prefenomenalni... doista, vidjeti rad uživo najbolji je uvid u majstorije umjetnika a ti si, draga naše Mare, umjetnica do svakog i najmanjeg detalja  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2010 u 16:13
majstorice,prekrasne tacne,evo jedem tresnje i gledam tvoju tacnu sa tresnjamasmile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 07:30
ovo samo ti možeš ovako lijepo i profinjeno srediti... PREDOBRO JE....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:55
i šta sad još dodati na ove komentare, kad je sve već rečeno! Krasno, prekrasno, divno, nadasve savršeno izvedeno (posebno novčanik i tabakera), moj duboki naklon majstorice smile211
ANĐELKA
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:08
Predivno Mare, sve što radiš ispadne zanimljivo i lijeposmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:56
jao kako ću poludjeti što nisam uspjela doći na floraart da sve te divne radove vidim u živo, ali baš su mi ovi dani bili prebukirani.

tacna nazvana kineski drek je jedan odličan primjer kao da je iz stare Kine kad su se njihovi radovi jako cijenili i bili fine izrade i skupi. (o.k. nisu boje ni motivi ti, samo sam htjela nekako iskombinirati ljepotu i Kinu...ajme šta sam se sada zapetljala...)

ona druga sa trešnjama je neodoljiva još ona slova vani na njoj...
ne znam šta bih rekla ova galerija je sam vrh vrhova!
smile120
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:48
hvala vam drage moje curice na tako lijepim komentarima..... smile79smile79
a ja se ovih dana prihvatila posla,sve nešto što sam već trebala odraditi ali nisam.......i onda mi se dogodi da u jednom danu moram napraviti sve zaostatke......da vas ne gnjavim previše ovo je dio napravljenog,sve djelo mojih vrijednih ručica .......
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 12:00
draga mare,sve kao i uvijek ,lijepo osmisljeno,uredno u svojoj jednostavnosti profinjeno.bravo majstorice.smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 14:12
Nema se sta reci, saverseno.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 14:32
Draga mare n.djela tvojih ruku su predivan odmor za oči.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 16:24
a joj koja krasota, pa oči mi ispadaju gledajući, ali tvoje šablone, pa ja da živim 100 godina još, ne mogu to naučitismile203 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:47
hvala vam......i velika pusa svima smile79smile79
draga mumica nisu to moje šablone tj. nisu one mojih ruku djelo......sve su to kupljene šablone i zato su tako sitne i detaljne........pokušala sam rezati šablone skalpelon iz grafo folije ali nisam ja za toTongue.....a te rezane  šablone su nekako grube i krupne,odgovaraju mi samo za 3d efekt kao na ovoj kutijici sa suncokretima....
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 20:47
mare da ne duljim sve što sam vidila jesmile120
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 22:33
romantične ružice, pa još lijepa šablona, sjajno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8788899091 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.