Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:30
Prvi cvijet rudbekije



i neumorni zvončići











Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:34
Budleja , moja prva...



Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:34
Krasno Dadinice, prekrasni su ti zmajevi, puni cvijeta.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:37
A što bi bila seoska bašta bez suncokreta...




.... i nevena?


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:42
Crvena ljepotica...



... u društvu sa mandicom



Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:45
Moja šljiva odlučila postati žalosna vrba!


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:48
Još jedno "neznamkakosezove" planira procvasti, a naraslo ogromno....


..... pupovi mu ovako izgledaju


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:50
I za kraj, "cinijasti" pozdrav 




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:52
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Obišla ja tvoje cvetno carstvo posle dužeg vremena i fenomenalno izgledaClap Ljiljani napravili predivan buket,a onaj divlji plavušan kao da je vratio vreme unazad,presladak je!Baš sam uživala!smile78

Draga Betty, hvala što si dolepršala u moje dvorište i ozarila ga!
Za tebe....


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:55
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Krasno Dadinice, prekrasni su ti zmajevi, puni cvijeta.

Hvala ti Nisa!
Samo za tebe, jedan "zmajski" pozdrav!


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 07:03
Ciijelo tvoje dvorište pretvorilo se u raskošan buket.smile64
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 07:25
Pijem kafu i uzivam u tvojim biljkama i u seoskom dvoristu koje je prelepo,imas lepih primeraka cveca vidi se ulozen trud i ljubav...samo zameram zasto nisi napisala kako se zovu tvoje cveckice ,ljepotica koja odusevljavaTongue i elegantna damaWink zaista je elegantna....
ljiljani su ti san snova...plumbago je iz pelcera ili si sejala ,prelep ti je ali i suuuncoookretiiii..kao sa slikeLOL....neces se naljutis na kritikuBig smile
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 08:00
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Ciijelo tvoje dvorište pretvorilo se u raskošan buket.smile64

Hvala Dijana!
Stvarno se šareni....  konačno i ja uživam na tom "svom" betonu.
Pozdravljam te cvijetićem cinije


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 08:12
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Pijem kafu i uzivam u tvojim biljkama i u seoskom dvoristu koje je prelepo,imas lepih primeraka cveca vidi se ulozen trud i ljubav...samo zameram zasto nisi napisala kako se zovu tvoje cveckice ,ljepotica koja odusevljavaTongue i elegantna damaWink zaista je elegantna....
ljiljani su ti san snova...plumbago je iz pelcera ili si sejala ,prelep ti je ali i suuuncoookretiiii..kao sa slikeLOL....neces se naljutis na kritikuBig smile

Pozdravljam te, draga mojaHug!

Naravno da se ne ljutim na kritiku! Ubuduće ću pisati imena cvijeća, pa na kraju i ja volim da me se predstavi imenom, a ne da mi kažu "ova" ili "ona".
Suncokrete baš volim! Sijala sam ih prije par godina i od onda ih imam uvijek, zasiju se sami. Pametne neke biljčice!LOLLOL
A plumbago mi je poklon.... tj. oba su mi poklon, imam i svijetloplavi koji tek počinje cvjetati.

Za tebe...


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 08:47
Jel' ovo ruelija? Kod mene bio samo jedan cvijetić i više ništa, kako ju njeguješ da ti više cvate? Prelijepa je.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 09:06
MiliceHug Hvala!

Da, to je ruelija. Svaki dan, ali doslovno, izbaci bar jedan cvjetić. Ne radim ništa posebno.... ima sunca, ali ne cijeli dan, traži puuuno vode. Izgleda da voli imati hladne noge...
I raste jako brzo.... od 5 zimus zapelcanih "štapića" dugih 10-ak cm, sada imam 4 biljke visoke 70 cm.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 09:50
Moja ruelija je isto narasla visoko, ne kao tvoja , nešto niže ali samo jedan cvijetić, više ih nema na vidiku .... Da li da grančice otkinem vrh pa da zapelcam ? Kako si ti napravila da razmnožiš ? Kod mene ima 3 grane.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 10:37
Milice, ja svoje nisam još pincirala.... kako sam ih zapelcala, tako su rasle. Jedna je samo sa jednom granom i tako ću je i istaviti, pokušat ću je odgojiti kao stablašicu.
Ove druge dvije imaju dve grane, a ta što stalno cvjeta ima tri... a i bojim se zakidati vrh, jer kako raste iz svakog novog "članka" izbacuje bočne grančice i pupoljke.
Vjerujem da će i tvoja ubrzo početi obilnije cvasti. Ni moje dvije još nikako nisu cvale, sada tek počinju stvarati pupoljke.
Inače, meni su ovo prve ruelije, zimus sam dobila grančice, zapelcala ih pod najlonom i eto.... i mene su iznenadile, jer meni pelcanje baš ne ide od ruke.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 10:52
Milice, oprosti, nisam ti dobro rekla.... ta što stalno cvate ima dvije grane...

Evo sam ti ih poslikala....
Skupno-
rascvjetana, da vidiš zašto se bojim pincirati-


i ova od koje bih napravila stablašicu


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 11:38
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Crvena ljepotica...



... u društvu sa mandicom



.uvijek sma je željela imat al nikad nisam je mogla nabaviti....prekrasna ti je
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.