Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:03

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:05

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:06

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:07

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:10

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:12

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:13
Crveni mak je poseban a izgleda da će biti i sjemenkica. ?!?!Embarrassed
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 15:15
Već si u akciji.... nemoj se jako umorit jer kad ti stigne kamenje bit će teglenja Wink
Krasna ti je campanula glomerata , kod mene je već davno ocvala, jedna stabljika se je prekinula pa sam ju stavila u vazu... trajala je dugo,dugo, baš sam zadovoljna s tim cvijećem
Makovi -predivni, puj,puj da se ne izobjesteWink
Stvarno je divan crveni grm i u ovo doba baš poseban, još da mu saznamo ime i prezime.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 16:45
Bog draga, svratila i ja da vidim čega ima kod tebe. Kako su moje riječke cure osuševljene s tobom, vjerujem da ćeš nam ponovo doći, a onda ni ja neću propustiti susret. No, no mogla bi i 9.7. u Skradnik, lijepo se složite međimurke i dođite na dane "otvorenih vrata", svi će bit tamo.
Makovi su i meni posebni!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 13:44
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Uploaded with ImageShack.us

Draga, dobrodošla u svoj vrt i hvala na ovom lijepom cvjetiću, sada je u mom vrtu!
 
smile78
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 15:06
Milica, sjemenkica će biti, ovo su prvi cvijetovi a lani, rasijala sam ga posvuda dok sam ga iznosila na kompostište!!!

Korjenko, hvala na imenu kampanula glomerata, MiroK to je ime tvojeg zvončića!!  A ti dok ja ožiljavam crveni grmić, traži ime i prezime!!  Slikat ću ti grane koje sam zapelcala za tebe!!

Triša, hvala na posjeti mom vrtiću, žao mi je kaj se nismo vidjele uživo, ali i ova kava iznenađenja je nešto što nisam planirala, ali ja ni nisam morala planirati kad je Mira uzela sve konce u ruke!!  Za dane otvorenih vrata, kaj da velim, čudni su putevi gospodnji!!

Evo, ja krenula upoznati Miru, popiti kavu, popričati, a ona meni, tu ćeš spavati ( i to u najljepšem apartmanu sa najljepšim pogledom) a na kraju upoznala Belinu, moon, Korjenko, Blanku, Nataly, Jagodu, Hamaru i na kraju tetu Đurđicu, jer i ona je visila u zraku, nedjeljom smo bančile u Rijeci, ponedjeljkom teta nije bila kući, pa da Mira nije meni poklonila i svoj utorak, od mojih lagerica, granvilee,  gaurica, malog judice i još kojećega, nebi bilo ništa!!!  A i Mira me obilato nakrcala biljčicama, dobro, mene ne treba za to nagovarati, jedan slatkiš mi i poklonila u rasadniku,  joj.....   Da nije bilo Mire, ni Belinina polygala, ni kalanhoja iz Grčke iz Belininog vrta nebi bili sada u mom vrtu!!  

Ma, najsretnija sam kaj sam upoznala Miru, već to je bilo ravno zgoditku na lotu, jer postojala je velika šansa da poljubim njena vrata i 3 dana čuvam sestrino unuće!!!  Koje su, usput rečeno, izgubile bez mene već prvog dana!! 

Ajmo, opet saditi, ali ja ću se svako malo vračati na dogodovštine sa otoka, jer sve kaj uzmem ovih dana u ruke, je s otoka!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 00:27
Crveni grmić možda je neka od vrsta Physocarpusa:Physocarpus opulifolius 'Lady in Red',Physocarpus opulifolius 'Diabolo', Physocarpus opulifolius 'Seward',Physocarpus opulifolius Diable d`Or , Physocarpus opulifolius 'Summer wine'
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 07:05

Onaj mak mi je pre..pre divan.  Thumbs%20Up

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 12:09
A sjemenčica će biti i previše!!!!  Samo ostavi mjesto Nataly, a sjemenke ću da šaljem!!


Muhlenbergija, hvala na trudu, palo mi je na pamet, ako tko zna, Muhle zna!!!Smile
SmileZbilja je očaravajući, od sivih starih grana, do proljetnih mladih crvenkastim listićima, pa crveno lišće sa bijelim cvijetom skupljenim u loptice, pa kada ocvate, crvenkasti listovi i vinsko crvene sjemenčice skupljene u loptice!! 



Muhlenbergija, blagoslovljen google, bio su u pravu, moj grmić je Physocarpus opuiholios "Diabolo" ili Ninebark Diabolo, hvala!!smile58
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 12:11
ovo ljubičasto je predivno!ClapClapClapClapClapClapClap ma sve 5!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 12:22
Vilmač, drago mi je da ti se sviđa ljubičasta kampanula!!   Imaš li je?
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 12:40
I ja googlala i je to je taj Diabolo.....
Nadam se da će pustiti korjenčiće.
Free.... jesi šta posadila ili nemožeš od kiše....jučer sam dobila flance paprike (inače ih nikad ne sadim), čekala da prestane pljusak da ih brzinski zasadim. Kako sam izašla iz vrta kiša je opet zasula a ja blatnjava ko pajcek Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 12:19

Uploaded with ImageShack.us

Korjenko, kako nebi zasadila!! Kod mene nije bilo kiše od kada sam se vratila s Krka!!
 
A ovo je moj otok Krk!!  Borići, u koferu doputovali s Krka a odjeća u vrečicama kao izbjeglica!!   MiraK, svaki slobodan trenutak sam kod njega i mislim na tebe i naše šetanje ovčjim stazama!!  Mira i ja, čobanice, trenutak za pamčenje, mmmmeeeeeWink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 12:20

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 12:22

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.